СНС победила у Приштини

Neki ni pretnjama ne mogu pa prešli na patetiku :lol: Vidiš kako dobrog Acu maltretiraju zli likovi sa Košave i poturaju mu klip Ko je ubio ženu :D

Prosto mi ga dođe žao...missim biće mi ga žao kada popase prašinu:sad2:
Нису они уништили СНС него СРС ... Кад су легле паре на рачун СНС, тад је СРС престала да постоји онаква каква је била

Krvave pare moj Nojkiću...nikad to na dobro ne izađe:sad2::whistling:

:hahaha:

Добра.. како само игноришу..лупе а немају појма о КиМ-у...не могу да верујем...

Od ovakvih pajaca je sve očekivano...al' objasniću ti kada se vratiš iz egzila...vidim da je i kod tebe metla dotičnih radila al' ako...neće tak'i pajaci još dugo...neće...:per:;):D

:heart::cmok2:...ma nasekirala me jedna kafandžika:mrgreen:...evE me sad tu, pa da prašimo bajčetinske ljakse pajace:zper::mrgreen:

Немаааа ... сви ссе разбежали ... Ето дошао био Ђука, ту се бусао у прса, ја извадио кеца из рукава, он остао тропа ... Тако и Шањика и учитељ`ца:hahaha::hahaha:

Vidim po nekim citatima da je postavljač u žaru " pirove pobede":roll: čak i pogrešne cifre naveo...ja ne vidim jer mi je na ignore ali proveri jel' je opet bez linka , po običaju?:roll:

Na brzinu preleteh al' opet dŽuka ništa konkretno, aaa?:roll:

Za koNkrevetno i tako nema šanse:mrgreen:
........................................................................u ovom životu:mrgreen:

Vidim po nekim citatima da je postavljač u žaru " pirove pobede":roll: čak i pogrešne cifre naveo...ja ne vidim jer mi je na ignore ali proveri jel' je opet bez linka , po običaju?:roll:

Na brzinu preleteh al' opet dŽuka ništa konkretno, aaa?:roll:

Za koNkrevetno i tako nema šanse:mrgreen:
........................................................................u ovom životu:mrgreen:

Па за креветно ... треба имати пара, мозга и да је мушкарац мало згоднији од мајмуна :hahaha::hahaha:

Шта очекујете од СНС-оваца.
Добили паре од МИ5 и треба да оправдају, само чекај када узму победу у неком селу, Бритнци има да помисле да је БГ у питању..

Једна исправка ... Не од МИ5, него од МИ6 ...

Шта очекујете од СНС-оваца.
Добили паре од МИ5 и треба да оправдају, само чекај када узму победу у неком селу, Бритнци има да помисле да је БГ у питању..

:ok:...ide bona,:zcepanje:

Ma ćuti...oni su već i pokušali to da podmetnu ali ni Englezi nisu od juče:cool:, znaju oni dobro koga su platili i iz kakve vukohebine je "juče" grobar izmileo, te....prema svecu i tropar:mrgreen:

Šta ćeš više kada ovi neće da priznaju ni da se sreću sa ljaksama , a o slikanju i da ne govorim...missim komentar je izlišan:D

Back