СНС победила у Приштини

Iskreno?
Apsolutno nikako. Dok ne pobedimo na republiučkim izborima.

Ali do sada su u SO Priština vladali Radikali. Vidim da su puno pomogli....

Znači jadni Srbi ostaju bez pomoći. Živote, al' si surov :sad2:
Vi možda pobedite na republičkim izborima ali 51% nećete namaći ni sa kim pošto onaj Mlohavi gotovo da nema cenzus a niko drugi vas neće :zper:

Znači jadni Srbi ostaju bez pomoći. Živote, al' si surov :sad2:
Vi možda pobedite na republičkim izborima ali 51% nećete namaći ni sa kim pošto onaj Mlohavi gotovo da nema cenzus a niko drugi vas neće :zper:

Ма нема шансе ... У Београду су већ видели да су се зез... Видеће то и у осталим местима. Очекује се савез СНС и ЛДП

Stvarno ne mogu da verujem cime se svi oni busaju u grudi.Mislim to nece pomoci Srbima na Kosmetu(i dalje ce se boriti za egzistenciju),ali vazno je da su oni radikale pobedili i da radikali nisu radili "posao" kako treba.Pa ***** vam majku svima,izbacio bi vas sve u centar Pristine da vam se pleme krvi napije!

Iskreno?
Apsolutno nikako. Dok ne pobedimo na republiučkim izborima.

Ali do sada su u SO Priština vladali Radikali. Vidim da su puno pomogli....
Isto to ja tvrdim. Do pobede na republickim izborima, nece se moci pomoci MNOGO, ali ipak moze da se pomogne. Koliko-toliko, njima i malo znaci mnogo. Takva pomoc nece izostati od strane naprednjaka. Moraju da opravdaju ukazano poverenje a znam da hoce.

Pozdravljam te Sale (i ostale) moram da se iskljucim, obaveze zovu:)

Isto to ja tvrdim. Do pobede na republickim izborima, nece se moci pomoci MNOGO, ali ipak moze da se pomogne. Koliko-toliko, njima i malo znaci mnogo. Takva pomoc nece izostati od strane naprednjaka. Moraju da opravdaju ukazano poverenje a znam da hoce.

Звонило за час?:hahaha::hahaha:

E vidis brate ovo je pravi bezobrazluik.Ako stvarno mislis ovo sto si napisao daljnja diskusija nije potrebna!

Naprotiv. Rekao sam istunu. Lokalni izbori ne mogu da pomognu kao što ni do sad nisu mogli.
A mogu samo republički.
Postavio sam temu samo kao informaciju, niko nije slavio, niko nije likovao, čak štaviše nisam ni učestvovao u temi.

dakle sva ostala pitanja moraš da postaviš onima koji su učestvovali u raspravi.

Odoh i ja.
A vraćam se kada bude samo nešto zanimljivo, neulazim više u nekakve rasprave ovde:)
Pozdrav:)

Naprotiv. Rekao sam istunu. Lokalni izbori ne mogu da pomognu kao što ni do sad nisu mogli.
A mogu samo republički.
Postavio sam temu samo kao informaciju, niko nije slavio, niko nije likovao, čak štaviše nisam ni učestvovao u temi.

dakle sva ostala pitanja moraš da postaviš onima koji su učestvovali u raspravi.

Па он је теби поставио питања ...

Stvarno ne mogu da verujem cime se svi oni busaju u grudi.Mislim to nece pomoci Srbima na Kosmetu(i dalje ce se boriti za egzistenciju),ali vazno je da su oni radikale pobedili i da radikali nisu radili "posao" kako treba.Pa ***** vam majku svima,izbacio bi vas sve u centar Pristine da vam se pleme krvi napije!

Ponovo pogledaj komentare, nisam se busao u grudi ni po jednom osnovu, nisam ni učestvovao u raspravi. A o busanju u grudi su pričali Tadikali i ostali na ovoj temi.
Ja sam samo preneo vest.

Back