SNS-ovac: Uvesti sankcije i proterati ruskog ambasadora

Snimak-ekrana-20230316-183904.jpg


Posle izjave ministra privrede Radeta Baste da se Vlada Srbije hitno izjasni o uvođenju sankcija Rusiji, još jedan funkcioner aktuelne vlasti, tačnije funkcioner SNS Dragan Šormaz pokazao je jasno još jači antiruski stav. On se obratio na Tviteru, gde je, pored sankcija Rusiji, tražio i da se ambasador Aleksandar Bocan Harčenko protera iz zemlje!

On je reagovao na izjave ruskog ambasadora Aleksandra Bocan Harčenka da Rusija pozitivno gleda na "odlučan, pošten stav predstavnika srpskog rukovodstva koji su se ogradili od antiruskih apela", kao i da misli da Srbija neće uvesti sankcije protiv Moskve.

Šormaz je, naime, nakon toga na Tviteru zatražio proterivanje ambasadora Rusije Aleksandra Bocan Harčenka iz Srbije i momentalno uvođenje sankcija Rusiji.

- Ne znam koliko je još ovakvih varvarskih izjava predstavnika zločinačke vlade iz kremlja potrebno da ga izbacimo iz Srbije?! Sada tvrdi da ministar Basta ne iznosi svoj stav, nego stav stranih sponzora! Odmah uvesti sankcije rusiji i ovoga isterati iz Srbije - napisao je Šormaz.

Ruski ambasador zasad nije odgovorio Šormazu.

Izvor: https://direktno.rs/politika/460465...leksandar-bocan-harcenko-rusija-sankcije.html

_________________________

Aleksandar Bocan Harčenko naivno poverovao da je Vlada Republike Srbije pro-ruska,a ne anti-ruska.. 😭
Koja Budaletina je taj Šormaz, a kakva tek mora da bude budaletina kada te njegove idiotizme širi ...
 
Tako i Srbija treba da gleda svoj interes, a ne ruski.
Slažem se da Srbija mora da gleda svoj interes, a naš interes je bratski odnos sa velikom, svetom i nepobedivom zemljom Rusijom, Kinom, Indijom, Brazilom i svim drugim slobodoljubivim zemljama i narodima koji su se digli protib krvoločnih hijena sa zapada i stvaraju novi, pravedniji i, naravno, humaniji svetski poredak ...
 
Ma sve mi je jasno čim je na Pinku dao intervju od sat vremena američki ambasador čim je počeo đilas da gostuje stalno na prvoj i b92 da je vučić napravio veliki zaokret u politici...sada su mu na udaru miloš jovanović i ostali jer mu se nisu priklonili i jer su jedina prava opozicija sad više nije đikas tajkun koji je opljačkao srbiju i pokrao 600 miliona evra...sada može da sarađuje i sa njim
 
Upravo na osećanjima do Rusa i Rusije se jasno vidi ko je Srbin, a ko nije ... Kod pravoog Srbina ljubav prema Rusiji i Rusima teče vanama i genski se nasleđuje ...Moj pokojini otac je, samo zbog ljubavi do braće Rusa, na Golom otoku nepunih 5 godina robijao i nikad mu nije bilo žao ...Zato i sam često ovo ponavljam: ZA RUSIJU, AKO USTREBA, RATOVAĆU, A ZA SRBIJU SRCE, DUŠU I ŽIVOT DAĆU!
 
Poslednja izmena:
Ma sve mi je jasno čim je na Pinku dao intervju od sat vremena američki ambasador čim je počeo đilas da gostuje stalno na prvoj i b92 da je vučić napravio veliki zaokret u politici...sada su mu na udaru miloš jovanović i ostali jer mu se nisu priklonili i jer su jedina prava opozicija sad više nije đikas tajkun koji je opljačkao srbiju i pokrao 600 miliona evra...sada može da sarađuje i sa njim
Nisu oni nikakva opozicija nego grupa za pritisak, kao što su to bili radikali za vreme Slobine vladavine.

Nisu Miloš i Mica bez razloga godinama sedeli na Hepiju.
 
Snimak-ekrana-20230316-183904.jpg


Posle izjave ministra privrede Radeta Baste da se Vlada Srbije hitno izjasni o uvođenju sankcija Rusiji, još jedan funkcioner aktuelne vlasti, tačnije funkcioner SNS Dragan Šormaz pokazao je jasno još jači antiruski stav. On se obratio na Tviteru, gde je, pored sankcija Rusiji, tražio i da se ambasador Aleksandar Bocan Harčenko protera iz zemlje!

On je reagovao na izjave ruskog ambasadora Aleksandra Bocan Harčenka da Rusija pozitivno gleda na "odlučan, pošten stav predstavnika srpskog rukovodstva koji su se ogradili od antiruskih apela", kao i da misli da Srbija neće uvesti sankcije protiv Moskve.

Šormaz je, naime, nakon toga na Tviteru zatražio proterivanje ambasadora Rusije Aleksandra Bocan Harčenka iz Srbije i momentalno uvođenje sankcija Rusiji.

- Ne znam koliko je još ovakvih varvarskih izjava predstavnika zločinačke vlade iz kremlja potrebno da ga izbacimo iz Srbije?! Sada tvrdi da ministar Basta ne iznosi svoj stav, nego stav stranih sponzora! Odmah uvesti sankcije rusiji i ovoga isterati iz Srbije - napisao je Šormaz.

Ruski ambasador zasad nije odgovorio Šormazu.

Izvor: https://direktno.rs/politika/460465...leksandar-bocan-harcenko-rusija-sankcije.html

_________________________

Aleksandar Bocan Harčenko naivno poverovao da je Vlada Republike Srbije pro-ruska,a ne anti-ruska.. 😭
Harčenko mu nije jos odgovorio. Neće čovek da se kači sa gancyma.
 
Шормаз је унук великог Четничког јунака из Далмације. Братство Шормаз су живели у околини Книна. (порекло из села Уништа -- Турска ). Његов родоначелник Пантелија Шормаз је био један од најпознатијих хајдукова у далматинској историји док је Дјед овога олоша био јако блиски са Војводом Дјујичем.

Заједно бранили Србе од усташе у Крајиуну, заједно у бекству, заједно у логору Еболи, и онда заједну у имиграцију. Ђед Шормаз био је један од главних Срба у Четнику дијаспори у Америци.

Овај млађи наркоман Шормаз је срамота његова породица
Pogledajte prilog 1311735

pa i ja sam ti neki čukuunuk ovog što je krio hajduke i donosio hranu...
....ko su mu bili preci, nebitno...kada su ovakve izjave u pitanju...
 
Samo da se malo podsetimo:

Pogledajte prilog 1311709

Ovde vlada priča kako su Rusi snabdevali Hrvate i nama uveli sankcije zato što je predsednik bio Jeljcin. Ne! Oni su to uradili zato što ima je to tada bilo u interesu i tako će uvek biti bez obzira na to ko bude bio predsednik Rusije. Rusije gleda svoje interese,a ne srpske. Tako i Srbija treba da gleda svoj interes, a ne ruski. Odluka o sankcijama treba da bude doneta samo na osnovu procene koliko je to u našem interesu. Šta će Rusi o tome misliti ne treba da nas zanima. Bogu hvala daleko su i neće doći ma šta rusofili maštali.
Izmišljotina - nisu Rusi nego šverc iz Moldavije, Belorusije pod prethodnikom Lukašenka. Proverivo na Wikipediji, ko preferira Tviter to je druga stvar.
 

Back
Top