nojkic_problem
Buduća legenda
- Poruka
- 26.329
BEOGRAD - Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da je raspisivanje izbora za 18. decembar poslednji ustupak naprednjaka vlastima, jer će početkom oktobra Evropska komisija dati preporuku da Srbija dobije status kandidata za Evropsku uniju.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/247048/Nikolic-18-decembar-je-poslednji-ustupak-vlastima
______________________________________________________________________
Да ли се то Томи не седи на стиропору? Договорио се са ДС? Не разумем. У фебруару је одлучно рекао да ће у априлу да руши владу.





http://www.blic.rs/Vesti/Politika/247048/Nikolic-18-decembar-je-poslednji-ustupak-vlastima
______________________________________________________________________
Да ли се то Томи не седи на стиропору? Договорио се са ДС? Не разумем. У фебруару је одлучно рекао да ће у априлу да руши владу.





