СНС опет показала да није доследна ономе што прича народу

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
BEOGRAD - Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da je raspisivanje izbora za 18. decembar poslednji ustupak naprednjaka vlastima, jer će početkom oktobra Evropska komisija dati preporuku da Srbija dobije status kandidata za Evropsku uniju.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/247048/Nikolic-18-decembar-je-poslednji-ustupak-vlastima

______________________________________________________________________

Да ли се то Томи не седи на стиропору? Договорио се са ДС? Не разумем. У фебруару је одлучно рекао да ће у априлу да руши владу.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
BEOGRAD - Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da je raspisivanje izbora za 18. decembar poslednji ustupak naprednjaka vlastima, jer će početkom oktobra Evropska komisija dati preporuku da Srbija dobije status kandidata za Evropsku uniju.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/247048/Nikolic-18-decembar-je-poslednji-ustupak-vlastima

______________________________________________________________________

Да ли се то Томи не седи на стиропору? Договорио се са ДС? Не разумем. У фебруару је одлучно рекао да ће у априлу да руши владу.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

pa i logicno je bilo da ako se izbori raspisu - datum odrzavanja bude jesen ili zima, sta ti tu nije jasno?
 
pa i logicno je bilo da ako se izbori raspisu - datum odrzavanja bude jesen ili zima, sta ti tu nije jasno?

Ма знам шта је рекао у фебруару на миингу. "Седећу испред скупштине док не падне Влада". Тако нешто јел?
 
BEOGRAD - Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da je raspisivanje izbora za 18. decembar poslednji ustupak naprednjaka vlastima, jer će početkom oktobra Evropska komisija dati preporuku da Srbija dobije status kandidata za Evropsku uniju.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/247048/Nikolic-18-decembar-je-poslednji-ustupak-vlastima

______________________________________________________________________

Да ли се то Томи не седи на стиропору? Договорио се са ДС? Не разумем. У фебруару је одлучно рекао да ће у априлу да руши владу.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

И шта каже, избори у децембру (ако пре тога Институција обезбеди статус кандидата - ако не, онда ништа, играмо се даље)

А у Лесковцу рече .....

Ма уосталом, кога брига шта је рекао,
ионако ће сутра да окрене ....
 
И шта каже, избори у децембру (ако пре тога Институција обезбеди статус кандидата - ако не, онда ништа, играмо се даље)

А у Лесковцу рече .....

Ма уосталом, кога брига шта је рекао,
ионако ће сутра да окрене ....

Ма Тома ти је "пас лаје, ветар носи". Љигавац, недоследан, антисрбин
 
Ма знам шта је рекао у фебруару на миингу. "Седећу испред скупштине док не падне Влада". Тако нешто јел?

Tako je rekao, i ponavljao sto puta na TV-u kada se pojavljivao, ma Toma ima djon od obraza, isti je kao i ovi na vlasti.
 
Tačnije, "dok ne raspišu izbore".

Ма не рече он то тако као што си ти написао. Колико се сећам, он је помињао и насилно рушење владе. Али дбро, напредни су познати по томе да лижу оно што су изасрали.
 
Taj Toma je takav ljigavac, ni iza jedne svoje reci ne moze otvoreno da stane i da ne menja stavove kako vetar duva. Jadni mi sa njima ako jednom ipak dodju na vlast.
Pa posle ovih ne može da bude naročito strašan , biće isto sranje ko i sada , jedino što će u početku verovatno da malo više kradu i harače posto su željni i moraju malo da stignu ove DS tajkune ... al se u suštini neće nešto mnogo promeniti .
 
Pa posle ovih ne može da bude naročito strašan , biće isto sranje ko i sada , jedino što će u početku verovatno da malo više kradu i harače posto su željni i moraju malo da stignu ove DS tajkune ... al se u suštini neće nešto mnogo promeniti .

Pa zato i kazem, svi su isti... Bas kad bi bili ti izbori ne znam za koga bi glasala. Samo ne znam sta ce Tomi da ostane da kraducka posle ovih, ne bi mu bila u kozi.
 
BEOGRAD - Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da je raspisivanje izbora za 18. decembar poslednji ustupak naprednjaka vlastima, jer će početkom oktobra Evropska komisija dati preporuku da Srbija dobije status kandidata za Evropsku uniju.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/247048/Nikolic-18-decembar-je-poslednji-ustupak-vlastima

______________________________________________________________________

Да ли се то Томи не седи на стиропору? Договорио се са ДС? Не разумем. У фебруару је одлучно рекао да ће у априлу да руши владу.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:



Да ли је СНС доследна није важно кад се има у виду да СРС иде испод цензуса! Нојкић и ти и Шеки сте очигледно у проблему!;)
 

Back
Top