Quantcast

SNS i Vučić su počeli da gube podršku Zapada pre korone zbog autokratije i sad su se nagodili sa Kinezima

27E

Buduća legenda
Poruka
49.903
SNS i vucic su poceli da gube podrsku zapada pre korone zbog autokratije i sad su se nagodili s kinezima da ce kinezi da im omoguce da SNS postane ono sto je komunisticka partija u kini i da prakticno postanemo jednopartijska drzava i da ce ih zadrzati na vlasti a kina ce nam biti nov "okupator" pokupovace nam pola ekonomije i vojska ce biti njihova isto.
lepo bi bilo da je tako, ali nije

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.020
Ђинђић се докопао власти захваљујући Коштуници, а сам Ђинђић је био врло непопуларан у народу и никада није победио на изборима.Проблем данашње опозиције није само недостатак лидера, већ и једна много важнија ствар.Форе које је продавала ДС-опозиција су пролазиле само код одређеног друштвеног слоја, неке врсте средње класе која је постојала током 90-тих.ДС и ДОС су "реформама" истопили ту средњу класу током 2000-тих и сада постоје само губитници транзиције и танак слој богаташа.Средњи слој су сада радници у јавном сектору, а они ће бити за Вучића.

Такође, више нема неког политичара типа Коштунице иза којег би се ДС и његови деривати заклањали, и који би стајао између "жутих" и масе губитника транзиције који су производ реформи ДОС-а из 2000-тих.

ДС/ДОС-опозиција је завршена прича и та опција више никада неће добити прилику да врши власт.Народ их не воли, западне силе су их одбациле а Вучић их буквално разбија.
Trebaju nam novi mladi,energicni ljudi sa novim idejama.Svi politicari,koji se sada nalaze na politickoj sceni,moze se reci,da su "ispusene mustikle".
Trebaju Srbiji,zaista novi mladi,puni snage i energije,ljudi koji imaju viziju,kako Srbiju staviti u red uspesnih evropskih drzavaPre toga,treba prekinuti
sve "igre" i "igrice" sa drugom iz Kremlja.!

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.020
ja cesto cujem kazu Vucic je gori od Milosevica.

Pa naravno da je gori jer je on usavrsena verzija Milosevica. one je jako dobro uocio i otklonio Miskove greske. Prvo opozicione medije je za razliku od Slobe sabio u misiju rupu, i za razliku od Slobe uvuko se Zapadu gde sunce ne sija.

Ali ostao mu je problem, a to je kako da uvede diktaturu, a da ne naljuti Zapad. Zato je izmislio da ce on kao da prizna Kosovo i ubedio Zapad da jedino on to moze, ali pre toga mora da uvede diktaturu i zavrsice posao.

ALI

sve bi bilo u redu da ne postoji tu jedan prc, a to je - Rusija. Rusija ima imala je i imace uvek puno vernika u Srbiji, narocito medju SNSovcima i ostalim slicnim sektama, a nereseno pitanje Kosova je jedina slamka za koju se drzi Rusija da bi jos uvek kako tako ostala na Balkanu. Zato su Rusi nedavno korigovali stav i rekli da ce se prilikom pitanja priznanja Kosova rukovoditi svojim stavom, a ne odlukom Srbije, kako su ranije govorili. Prakticno, sada i ako Srbija prizna Kosovo, Rusija mozda nece. Jer ako ga prizna, taj problem se zatvara, Srbija ide u EU i NATO i Rusija odlazi sa Balkana za vjekivjekov.
Dao Bog da Rusija ode sa Balkana za uvek....Amin !

YeOldeJagge

Veoma poznat
Poruka
12.830
Noup. Odlaze tvoji ameri.
Dao bog i tebe da odvedu sa sobom na neki americki forum da botujes.
Ti da si bio covek milo djukanovic bi ti dao da lizes akcizne markice na malboro.
Rusi i kinezi tek ulaze na balkan i ne pitas se tu ni ti ni milo ni vucko. To je infrastruktura novca i energenata, finansije kes lova kinta.
Nadaj se.

U realnosti gospodin Bajden preseca ruski uticaj projektom Tri Mora.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.020
Ti da si bio covek milo djukanovic bi ti dao da lizes akcizne markice na malboro.
Rusi i kinezi tek ulaze na balkan i ne pitas se tu ni ti ni milo ni vucko. To je infrastruktura novca i energenata, finansije kes lova kinta.
Nisi u pravu.Takvi kao ja i hiljade drugih,moramo ostati ovde,da pazimo na takve iscasene likove,kao sto si ti,da ne daju rujkama,svoju poledjinu,
za malo kopejki.!

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.412
Nisi u pravu.Takvi kao ja i hiljade drugih,moramo ostati ovde,da pazimo na takve iscasene likove,kao sto si ti,da ne daju rujkama,svoju poledjinu,
za malo kopejki.!
Pa ti si vec prodo dupe za semdvic. 😂
Ja za razliku od tebe nikada nisam bio clan nijedne stranke. Zaradjujem hleb posteno radom i trudom ne dupetom. 😂😂😂

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.020
Pa ti si vec prodo dupe za semdvic. 😂
Ja za razliku od tebe nikada nisam bio clan nijedne stranke. Zaradjujem hleb posteno radom i trudom ne dupetom. 😂😂😂
Ja niti sam clan neke stranke,niti cu ikada biti.Takodje sam zaradjujem novac svojim radom.Nije mi jasno zasto vrsisi napad na moju malenkost.!

Reefer

Zaslužan član
Poruka
127.035
SNS i vucic su poceli da gube podrsku zapada pre korone zbog autokratije i sad su se nagodili s kinezima da ce kinezi da im omoguce da SNS postane ono sto je komunisticka partija u kini i da prakticno postanemo jednopartijska drzava i da ce ih zadrzati na vlasti a kina ce nam biti nov "okupator" pokupovace nam pola ekonomije i vojska ce biti njihova isto.
Kinezima treba napraviti najveći tržni kineski centar u opštini Surčin jer je tu aerodrom i ceo svet prvo dođe u Surčin a posle u Beograd. Tu leže novci a ne na vodi.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
127.035
U realnosti gospodin Bajden se pita o buducnosti sveta isto koliko i moja baba. Amerika je imperija u povlacenju, cela u plamenu hebu crmci ne vade. To je realnost. 😎
U celoj toj priči crni nisu bitni, samo su pioni koje neki drugi koriste. Dali su im da malo (malo više) kradu i ovi sad ruše i pale u njihovom interesu.

Hix

Domaćin
Poruka
4.754
Evo oglasio se Obama i on je po meni u neku ruku pozvao Afroamerikance da izadju iz svojih geta i aktivnije ucestvuju u ostvarenju svojih prava u politickom, akademskom i privrednom zivotu (a ne samo u showbiz).

Medjutim vec sutra ga je i to iz nevezuse napao McConnell kako je i njegov deda (onaj beli deda) tj njegovi preci bili robovlasnici.

Trump je isto tako jednom rekao da je i George Washington bio robovlasnik. Totalno nepotrebna primedba.

Hix

Domaćin
Poruka
4.754
ova tvoja teorija ima par rupa i ne uklapa se u tezu da je Vucic Americki i evropski covek. Jer ako jeste on nece dozvoliti upliv Rusije i Kine, a ako nije ovi ce prestati da ga podrzavaju.

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.412
Pita se u okupiranoj Srbiji jer je upravnik okupacije, naravno.
Ali ne pita se kuda ce proci svetski megaprojekti, tokovi svetskog kapitala. Ne moze jedan vucic iz nbg da kaze nece ovuda proci juzni tok ili put svile. On je tu privremeno dvorska luda nebitan kao rezervni tocak. Nama ce biti bolje ali sasvim slucajno jer je tocak istorije zastao i krece unazad. Istorija se ponavlja. A Putin i Si ce ga smeniti prvom prilikom.
Poslednji put kada je bio u Moskvi pokazano mu je naucno dostignuce gde je pas u staklenoj cevi, u nekoj tecnosti. Ruska politika je jedna visoka politika sa pozicija imperije istorijska nije dnevna stampa. Rusi su mu porucili udavicemo te ko psa. Ovo sa psom mu je pokazna vezba ako izda Kosovo sta ga ceka.

zlatko01

Elita
Poruka
20.178
U realnosti gospodin Bajden se pita o buducnosti sveta isto koliko i moja baba. Amerika je imperija u povlacenju, cela u plamenu hebu crmci ne vade. To je realnost. 😎
američka imperija je kao ranjeni tigar...dovoljno moćna da nas zgromi, a da još uvek niko neće smeti da im se suprostavi

zlatko01

Elita
Poruka
20.178
Jeste jeste. Svaki sesti avion nato pakta operativan. Pucaju od vitalnosti. Putin ubaci s400 i s500 i kao u Siriji ameri odmah proglasavaju pobedu nad terorizmom i izlaze iz Srbije 😂😂😂😂 e sad je fora sto sve te teroroste salju u evropu.
dobro...samo, ne bih voleo da srpski narod slomi američku imperiju, koja je na izdisaju...bolje, neka to urade Kinezi, Rusi, Iranci ili neko stoti

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.412
Pita se u okupiranoj Srbiji jer je upravnik okupacije, naravno.
Ali ne pita se kuda ce proci svetski megaprojekti, tokovi svetskog kapitala. Ne moze jedan vucic iz nbg da kaze nece ovuda proci juzni tok ili put svile. On je tu privremeno dvorska luda nebitan kao rezervni tocak. Nama ce biti bolje ali sasvim slucajno jer je tocak istorije zastao i krece unazad. Istorija se ponavlja. A Putin i Si ce ga smeniti prvom prilikom.
Poslednji put kada je bio u Moskvi pokazano mu je naucno dostignuce gde je pas u staklenoj cevi, u nekoj tecnosti. Ruska politika je jedna visoka politika sa pozicija imperije istorijska nije dnevna stampa. Rusi su mu porucili udavicemo te ko psa. Ovo sa psom mu je pokazna vezba ako izda Kosovo sta ga ceka.
Ajd ako naidje @fosilvaso da otvori temu.
Evo vucicev odgovor na udavicemo te kao psa... na sledecem sastanku sa Putinom poklonio je stene Pashu, na lancu, povodac je dao Putinu u ruke. Zanimljivo je ovo kada se Srbija igra visoke politike. Koliko sam razumeo Putin nije uzeo Pashu, Pashu je ostavio Vucicu. Ko je razumeo razumeo je.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.