SNS i DSS mogu samostalno da formiraju vladu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Nikolić i Koštunica mogu da pobede na izborima
M. Maleš | 07. 04. 2011. - 00:02h | Foto: b. puljević | Komentara: 3

BEOGRAD - Ukoliko bi danas bili raspisani izbori, SNS Tomislava Nikolića i DSS Vojislava Koštunice mogli bi zajedno da osvoje vlast. To potvrđuju istraživanja javnog mnjenja iz marta koja pokazuju sve izraženiju prednost SNS nad DS-om. Pri tome, loša ekonomska situacija u zemlji ide naruku opoziciji u smislu da će građani, s pravom, za prazan džep okriviti vlast.


131937_0201-kostunica-nikolic-foto-b-puljevic_f.jpg


– Očita je prednost opozicionih stranaka, pre svega Srpske napredne stranke, što je normalno u ovakvim ekonomskim prilikama – kaže za „Blic” profesor FPN i politički analitičar Zoran Stoiljković.


Direktor „Transparentnosti Srbija” Vladimir Goati takođe smatra da loša ekonomska situacija pogoduje opoziciji i kaže da je potpuno razumljivo to što Nikolić pokušava da iskoristi tu situaciju i natera vlast da što pre raspiše izbore.
Politički analitičari, međutim, teško mogu da odgovore na pitanje koliko biračko telo mogu da pridobiju Nikolić i Koštunica zajedno, nakon što su obnovili saradnju, jer to zavisi od više stvari. Pre svega, kako kažu, zavisi od toga kolika će biti izlaznost na izborima, da li će SNS i DSS nastupiti odvojeno ili u predizbornoj koaliciji, kao i da li će te dve stranke moći da pomire suštinske razlike kada su u pitanju stavovi o ulasku Srbije u Evropsku uniju. Pri tome, treba uzeti u obzir činjenicu da je proširenje opozicionog bloka sa SRS i LDP gotovo nemoguće.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/246366/Nikolic-i-Kostunica-mogu-da-pobede-na-izborima
 
Lažna vest, ne pominju se nikakve cifre.

Da su rekli SNS 41%, DSS 10%, svima bi bilo jasno da su brojevi nerealni, pa su zato izbegli da kažu detalje. Istina je da ove 2 stranke nemaju 50% zajedno.

A čak i da imaju, neće moći da formiraju vladu zato što Vašington ne dozvoljava povratak DSS-a na vlast.

Кога интересије шта Вашингтон мисли ,важно је шта Москва каже
 
Lažna vest, ne pominju se nikakve cifre.

Da su rekli SNS 41%, DSS 10%, svima bi bilo jasno da su brojevi nerealni

zbunjen si. takve brojke su samo tebi nerealne. velika je mrznja u narodu prema partijama rezima.

A čak i da imaju, neće moći da formiraju vladu zato što Vašington ne dozvoljava povratak DSS-a na vlast.

Ne pita se vise Vasington vec gradjani Srbije i Putin.
 

Lažna vest, ne pominju se nikakve cifre.

Da su rekli SNS 41%, DSS 10%, svima bi bilo jasno da su brojevi nerealni, pa su zato izbegli da kažu detalje. Istina je da ove 2 stranke nemaju 50% zajedno.

A čak i da imaju, neće moći da formiraju vladu zato što Vašington ne dozvoljava povratak DSS-a na vlast.

Jok tebe ce da pitaju smoru jedan , dosadna si i monotona sa svojim proamerickim i EU postovima. Sta ko ima da dozvoljava ili ne to vazi samo za tvoje dupeuvlakace iz DSa i njegovih satelita.
 

Ali SNS je u džepu Zapada

Nije. Da je u dzepu Zapada ne bi rusili okupacioni rezim i organizovali mitinge.

A još jednom, nemaju 50%.

Naravno da imaju. Pa opozicija je i pre ovog oglednog eksperimenta zvanog vlada Cvetkovic-Dacek imala 40%. Danas kad je Tadic i svojim najvecim fanovima pokazao i dokazao koliko je nesposoban i koliko je DS ogrezla u kriminal, procenat protivnika zute okupacije je svakako preko 50%.

Gotovi ste, yebiga. Moracemo da hapsimo, konfiskujemo imovinu, sudimo i presudjujemo, sve kako Bog zapoveda.
 

Lažna vest, ne pominju se nikakve cifre.

Da su rekli SNS 41%, DSS 10%, svima bi bilo jasno da su brojevi nerealni, pa su zato izbegli da kažu detalje. Istina je da ove 2 stranke nemaju 50% zajedno.

A čak i da imaju, neće moći da formiraju vladu zato što Vašington ne dozvoljava povratak DSS-a na vlast.

Blago tebi kad si na strani onih koje Vašington, a ne narod Srbije, postavlja... :-/
 
Е, сад још само да се распишу избори ....
:super:
Ма и не морају да се расписују,
ми смо по форумима већ одредили победника ....
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Крстарица ми је већ по мало досадила, па се вртим наоколо,
по другим форумима,
и примећујем да
АМА БАШ НА СВАКОМ
постоји једна екипица, 5-6 корисника
који ни о чему другом не пишу
већ само хвалоспеве Томи и верном му Вућку ...

Е, сад, питам се ја,
јел' се то плаћа или ви то онако,
"од срца" ???

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
Nikolić i Koštunica mogu da pobede na izborima
M. Maleš | 07. 04. 2011. - 00:02h | Foto: b. puljević | Komentara: 3

BEOGRAD - Ukoliko bi danas bili raspisani izbori, SNS Tomislava Nikolića i DSS Vojislava Koštunice mogli bi zajedno da osvoje vlast. To potvrđuju istraživanja javnog mnjenja iz marta koja pokazuju sve izraženiju prednost SNS nad DS-om. Pri tome, loša ekonomska situacija u zemlji ide naruku opoziciji u smislu da će građani, s pravom, za prazan džep okriviti vlast.


131937_0201-kostunica-nikolic-foto-b-puljevic_f.jpg


– Očita je prednost opozicionih stranaka, pre svega Srpske napredne stranke, što je normalno u ovakvim ekonomskim prilikama – kaže za „Blic” profesor FPN i politički analitičar Zoran Stoiljković.


Direktor „Transparentnosti Srbija” Vladimir Goati takođe smatra da loša ekonomska situacija pogoduje opoziciji i kaže da je potpuno razumljivo to što Nikolić pokušava da iskoristi tu situaciju i natera vlast da što pre raspiše izbore.
Politički analitičari, međutim, teško mogu da odgovore na pitanje koliko biračko telo mogu da pridobiju Nikolić i Koštunica zajedno, nakon što su obnovili saradnju, jer to zavisi od više stvari. Pre svega, kako kažu, zavisi od toga kolika će biti izlaznost na izborima, da li će SNS i DSS nastupiti odvojeno ili u predizbornoj koaliciji, kao i da li će te dve stranke moći da pomire suštinske razlike kada su u pitanju stavovi o ulasku Srbije u Evropsku uniju. Pri tome, treba uzeti u obzir činjenicu da je proširenje opozicionog bloka sa SRS i LDP gotovo nemoguće.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/246366/Nikolic-i-Kostunica-mogu-da-pobede-na-izborima
Одлична вијест. Ја бих највише волио да СНС сруши власт ДС-а, позове ДСС у коалицију, ДСС-у да економију, а СНС-у да остане оно типа правосуђе, полиција и сл.
 

Lažna vest, ne pominju se nikakve cifre.

Da su rekli SNS 41%, DSS 10%, svima bi bilo jasno da su brojevi nerealni, pa su zato izbegli da kažu detalje. Istina je da ove 2 stranke nemaju 50% zajedno.

A čak i da imaju, neće moći da formiraju vladu zato što Vašington ne dozvoljava povratak DSS-a na vlast.


Pa da li ti shvataš ovo što si sa boldovanim napisala ?

Kao pristalica DS-a tebi je drago što neka druga država drži uzde ovoj i tvojoj partiji obezbeđuije većinu ili tačnije da vlada sa manjinom ?

Pa to samo notorni idioti mogu sebi da požele! Okupaciju svoje sopstvene zemlje i još da se raduju tome.

Pa vi "demokrate" sta totalno odlepili i prolupali trčeći za dominacijom nad narodom.
 
demokrate su neprijatelji srbije i srpskog naroda u sluzbi vasingtona

Nisu to demokrate. Oni su samo zloupotrebili taj naziv.

Oni nemaju nikakve veze sa demokratijom ali sa nacizmom imaju. Najveći neprijatelj Srbije i srpskog naroda su one stranke sa prefiksom "demokratski" i "liberalni".

Njih sve treba zabraniti a njihove kolovođe pohapsiti kao američko-nemačke kolaboracioniste i glavne izvršioce u sprovođenju diktature i uvođenju policijske hunte.
Njihovom članstvu dati u zadatak da ispravi svoju grešku dobrovoljnim akcijama sve dok ne poprave učinjenu štetu. Svako ko neće u zatvor pa da to odradi pod stručnim nadzorom ovlašćenih državnih službenika.
Naravno svu pokretnu imovinu im zapleniti. Pogotovo od kumova, braće i sestara.

Šteta po državu koju su oni napravili za ovih 10 godina je više stotina milijardi evra. Više puta veća nego bombardovanje Srbije 1999.g gde se šteta procenjena na nekih 150-200 milijardi dolara.

Srbiji će od ovoga momenta trebati najmanje 30 godina da se industrijski i ekonomski vrati na period od 2000-te godine.

Svaka godina koju su proveli na vlasti koštala nas je 3 godine unazad.
 
Кога интересије шта Вашингтон мисли ,важно је шта Москва каже

Moskva kaze ono sto Vasington misli :)

Одлична вијест. Ја бих највише волио да СНС сруши власт ДС-а, позове ДСС у коалицију, ДСС-у да економију, а СНС-у да остане оно типа правосуђе, полиција и сл.


- E, gde si matori, nisam te video 100 god, sta ima ?
- Ma nista spec, danas sam bio u redu za ulje i secer, sutra cu za brasno, kod tebe ?
- Ma idem u policiju, nisam odjavio internet pa misle da sam spijun, pa su me cimali, aj pa se cujemo...kad dodje struja.
 
Nikolić i Koštunica mogu da pobede na izborima
M. Maleš | 07. 04. 2011. - 00:02h | Foto: b. puljević | Komentara: 3

BEOGRAD - Ukoliko bi danas bili raspisani izbori, SNS Tomislava Nikolića i DSS Vojislava Koštunice mogli bi zajedno da osvoje vlast. To potvrđuju istraživanja javnog mnjenja iz marta koja pokazuju sve izraženiju prednost SNS nad DS-om. Pri tome, loša ekonomska situacija u zemlji ide naruku opoziciji u smislu da će građani, s pravom, za prazan džep okriviti vlast.


131937_0201-kostunica-nikolic-foto-b-puljevic_f.jpg


– Očita je prednost opozicionih stranaka, pre svega Srpske napredne stranke, što je normalno u ovakvim ekonomskim prilikama – kaže za „Blic” profesor FPN i politički analitičar Zoran Stoiljković.


Direktor „Transparentnosti Srbija” Vladimir Goati takođe smatra da loša ekonomska situacija pogoduje opoziciji i kaže da je potpuno razumljivo to što Nikolić pokušava da iskoristi tu situaciju i natera vlast da što pre raspiše izbore.
Politički analitičari, međutim, teško mogu da odgovore na pitanje koliko biračko telo mogu da pridobiju Nikolić i Koštunica zajedno, nakon što su obnovili saradnju, jer to zavisi od više stvari. Pre svega, kako kažu, zavisi od toga kolika će biti izlaznost na izborima, da li će SNS i DSS nastupiti odvojeno ili u predizbornoj koaliciji, kao i da li će te dve stranke moći da pomire suštinske razlike kada su u pitanju stavovi o ulasku Srbije u Evropsku uniju. Pri tome, treba uzeti u obzir činjenicu da je proširenje opozicionog bloka sa SRS i LDP gotovo nemoguće.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/246366/Nikolic-i-Kostunica-mogu-da-pobede-na-izborima

ldp nije opozicija, uvreda inteligencije je zvati lsvlgbtldp opozicijom
 
Одлична вијест. Ја бих највише волио да СНС сруши власт ДС-а, позове ДСС у коалицију, ДСС-у да економију, а СНС-у да остане оно типа правосуђе, полиција и сл.
Полиција мени...или још боље...нека владина агенција за превенцију зарзаних болести...да излечим ову жутицу код Срба :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top