СНП НАШИ: Бојкотуј изборе – Реци не УДБАШКОМ национализму!

комшија

Stara legenda
Poruka
90.823
https://srbin.info/politika/snp-nasi-bojkotuj-izbore-reci-ne-udbaskom-nacionalizmu/

СНП НАШИ: Бојкотуј изборе – Реци не УДБАШКОМ национализму!

СНП “Наши” позива све патриоте да не подржавају УДБАШКЕ НАЦИОНАЛИСТЕ и да им не дају свој глас на изборима!


1574782797200.png


15:24 26.11.2019.

Александру Вучићу је преко потребно да што више грађана изађе на изборе како би могао да добије легитимитет да су избори у Србији демократски и да се спроводе по закону, како би могао да настави са издајом Косова и Метохије јер је он “победник на изборима”. У то име формирају се различите групе УДБАШКИХ НАЦИОНАЛИСТА по рецептури Војислав Шешељ, којима је једини смисао постојања да служе интересима издајничке политике СНС-а и што више прикрију издају која се спрема.

СНП “Наши” позивају све патриоте да не наседају на ову подвалу и гласају за УДБАШКЕ НАЦИОНАЛИСТЕ и у то име, позивамо све да се прикључе бојкоту избора, како би се издајнику Александру Вучићу одузео легитимитет да изда Косово и како би што пре био срушен са власти.


Информативна служба
СНП “Наши”










1574782890700.png
 
Ljudi , skocice pritisak predsedniku , nemoj da ubijate coveka, ajmo malo bensedina na adresu predsednistva Srbije...
Akcija bensedin za zdravlje nase politike bi bila jako smislena i za narod i za predsednika...

Ja nemam, ali kupicu pakovanje, skoro sam imao pozar u autobusu kojim sam putovao i video sam jednog psihickog i 4 zene koje su toliko bile potresene i histericne punih 2h posle gasenja samog pozara, tako da sam zazalio sto nemam u prirucnoj torbici bensedina, ali kome to pada na pamet da ima uz svoje opste lekove.
 
Ja nemam, ali kupicu pakovanje, skoro sam imao pozar u autobusu kojim sam putovao i video sam jednog psihickog i 4 zene koje su toliko bile potresene i histericne punih 2h posle gasenja samog pozara, tako da sam zazalio sto nemam u prirucnoj torbici bensedina, ali kome to pada na pamet da ima uz svoje opste lekove.
Kupi nesto jace. Valoron. Mozda da nosis drveni malj sa sobom. Da ih malo jace prilupis po celu... Pomaze. ;)
 
Ja pricam, li pricam... Svaki put kada dodjem u BGD, odvezem se do BIA, vizavi zadnje strane VMA. Da vidim sta se to tamo desava. Trenutno su u troroglji izgradili jos dva sprata pod zemljom. Sada ih imaju tri. Podzemna. U zgradi radi od 1500 do 2000 operativaca. U Milosevicevo vreme ih je bilo NE VISE od 200, mozda 250. Beskonacna kolona vozila oko 15:30 napusta krug BIA. Saobracajac regulise saobracaj...

Srpska nacional komjunisticka demokratija. :hahaha:
 
Али СНП Наши су удбашки национализам. Само што нису успели да се добро продају Вучићу као Миша Вацић.
Mislim da gresis , jesu to desnicari ali ima tu vise kvaliteta nego kod Srpske desnice , Zavetnica etc ...
 
Mislim da gresis , jesu to desnicari ali ima tu vise kvaliteta nego kod Srpske desnice , Zavetnica etc ...

Сви они мисле исто, само се разликују по томе ко је уз гузицу режима, а ко не.

Мислим ајде, нека ти буде, нека у Нашима има мало више људи о принципа и морала али само мало.
 
СНП НАШИ: Бојкотуј изборе – Реци не УДБАШКОМ национализму!

СНП “Наши” позива све патриоте да не подржавају УДБАШКЕ НАЦИОНАЛИСТЕ и да им не дају свој глас на изборима!
Комшо, па ти то опет затурио компас? :lol:
 
https://srbin.info/politika/snp-nasi-bojkotuj-izbore-reci-ne-udbaskom-nacionalizmu/

СНП НАШИ: Бојкотуј изборе – Реци не УДБАШКОМ национализму!

СНП “Наши” позива све патриоте да не подржавају УДБАШКЕ НАЦИОНАЛИСТЕ и да им не дају свој глас на изборима!


Pogledajte prilog 617461

15:24 26.11.2019.

Александру Вучићу је преко потребно да што више грађана изађе на изборе како би могао да добије легитимитет да су избори у Србији демократски и да се спроводе по закону, како би могао да настави са издајом Косова и Метохије јер је он “победник на изборима”. У то име формирају се различите групе УДБАШКИХ НАЦИОНАЛИСТА по рецептури Војислав Шешељ, којима је једини смисао постојања да служе интересима издајничке политике СНС-а и што више прикрију издају која се спрема.

СНП “Наши” позивају све патриоте да не наседају на ову подвалу и гласају за УДБАШКЕ НАЦИОНАЛИСТЕ и у то име, позивамо све да се прикључе бојкоту избора, како би се издајнику Александру Вучићу одузео легитимитет да изда Косово и како би што пре био срушен са власти.


Информативна служба
СНП “Наши”










Pogledajte prilog 617462
dogovoreno!
 
Ja pricam, li pricam... Svaki put kada dodjem u BGD, odvezem se do BIA, vizavi zadnje strane VMA. Da vidim sta se to tamo desava. Trenutno su u troroglji izgradili jos dva sprata pod zemljom. Sada ih imaju tri. Podzemna. U zgradi radi od 1500 do 2000 operativaca. U Milosevicevo vreme ih je bilo NE VISE od 200, mozda 250. Beskonacna kolona vozila oko 15:30 napusta krug BIA. Saobracajac regulise saobracaj...

Srpska nacional komjunisticka demokratija. :hahaha:
ko tebe plaća da brojiš operativce iza VMA?
 
Ма човек је начисто пролупао, јбт. КАКО НАЦИОНАЛИЗАМ МОЖЕ БИТИ УДБАШКИ...... :hahaha:
Podmeću kukavičja jaja,čisti primeri su ti vučić,šešelj,dss,vacić,zavetnici...Lažni nacionalisti kojima je nacionalizam samo služi za pljačku.
 
Ма човек је начисто пролупао, јбт. КАКО НАЦИОНАЛИЗАМ МОЖЕ БИТИ УДБАШКИ...... :hahaha:
Свима за информацију- то не постоји, та УДБА- већ неких 60 година; дај да се мало осавремени и тај ресор, аман, више... :mrgreen:
Али- све то на страну- треба да скупимо неку лову и пошаљемо Комшу код доктора, изгледа да му ови што га плаћају не оверавају књижицу.
Реално, нико нормалан не би то радио џабе; зато има логике да са Комшом нешто баш није у реду...:lol:
 
Е колико лудака има на овом пдф..... не могу даа верујем.:D
Mita je dobar.On botuje a nije ni svestan da služi režimu.Ima neku tu detinju dobrotu svojstvenu blago ometenim u razvoju.Mnogo podliji igrač je Rostovka.Ona vrlo dobro zna da je u službi zla i razbijanja Srbije ali nije je briga.
 

Back
Top