Quantcast

СНП НАШИ: Бојкотуј изборе – Реци не УДБАШКОМ национализму!

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
31.583
Свима за информацију- то не постоји, та УДБА- већ неких 60 година; дај да се мало осавремени и тај ресор, аман, више... :mrgreen:
Али- све то на страну- треба да скупимо неку лову и пошаљемо Комшу код доктора, изгледа да му ови што га плаћају не оверавају књижицу.
Реално, нико нормалан не би то радио џабе; зато има логике да са Комшом нешто баш није у реду...:lol:
pa i ovi mučenici što mi brišu teme ne rade za džabe

HEFESTOS 1

Buduća legenda
Poruka
25.217
Čekaj bre Nato, dogovaram pos'o da brojim operativce iza VMA, da se ne cima sa dolaženjem, koliko se plaća po komadu?
Ма не долазе они туда, бре, то само ћате и кафене куварице долазе тим путем, ми долазимо подземним тунелима, па лифтом- хоп! и ето ме у соби за испитивање...:prstic:

HEFESTOS 1

Buduća legenda
Poruka
25.217
Do skoro tvrdio da Kosovo treba biti nezavisno, a sada AV izdajnik što radi na tome ... meni ništa nije jasno
Багује му програм, пробај ти да заступаш те његове идеје- а да не пролупаш!
Чик!:mrgreen:

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
31.583
Mita je dobar.On botuje a nije ni svestan da služi režimu.Ima neku tu detinju dobrotu svojstvenu blago ometenim u razvoju.Mnogo podliji igrač je Rostovka.Ona vrlo dobro zna da je u službi zla i razbijanja Srbije ali nije je briga.
ne diraj Mitu, drago i milo dete

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.001
Ма не долазе они туда, бре, то само ћате и кафене куварице долазе тим путем, ми долазимо подземним тунелима, па лифтом- хоп! и ето ме у соби за испитивање...:prstic:

Na kom si ti nivou pristupa?

HEFESTOS 1

Buduća legenda
Poruka
25.217
Na kom si ti nivou pristupa?
Ма, није то као у овим серијама, ми имамо задатке, различито од случаја до случаја.
Ето, пре неки дан, ја и колега мешали малтер за Бату, погодио неко купатило, и тако...:sad2:

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.001
Ма, није то као у овим серијама, ми имамо задатке, различито од случаја до случаја.
Ето, пре неки дан, ја и колега мешали малтер за Бату, погодио неко купатило, и тако...:sad2:

Čula sam... kažu da ste izvukli fuge za 10

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
Ja posle dolazim da počistim ...

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
31.583
slobodni zidar?
znao sam ja da si mason od kad si se pojavio

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.