SNOVI

  • Začetnik teme Neka tamo devojka...luda
  • Datum pokretanja
Sinoc sam sanjala da se ljubim sa jednim deckom ceo dan.U skoli,na nekakvom stepenistu,ispred crkve.Taj decko ide u istu skolukao i ja ali mi se ne svidja.Bas cudno da sam njega sanjala.

Da je neko drugi......
Ali to je bio bas lep san,narocito kad me ljubio po vratu,bas sam uzivala.
 
snovi su neshto sjajno.Pogotovo ako su lepi.ja sam chitala puno knjiga o njima.Kazi da su tumachenja razlichita.Tipa da sanjamo neshto shto ima veze sa predhodnim danom,da je to neshto shto ce se dogoditi ili tumachenje deshavanja u snovima...Ako neko sanja da mu mu ispada zub-umrece mu neko drag,plakanje-sreca,smrt-produzen zivot...i tako...u snu ne moze da se umre ali mozemo tako da se osecamo loshe.
ja recimo kad sanjam pustinju i biljke koje rastu iz mene,preznojavam se u snu,pravim zvuke tipa kuknjave i ostalo i uvek sam sutradan bolesna.a kad plachem,sutradan mi je mnogo lepshe.Isto tako chesto pricham i hodam u snu...Ali pricha se nikad ne secam nego mi mama kaze shta sam rekla...I pricha nema veze sa snom,ni sa proteklim danom...Tipa sanjam neki koncert a pricham u snu...
-BABA shta se desilo sa onim velikim paukom?
a onda meni baba-Koji pauk?
-Ma onaj ogromni...
i tako neke nebuloze...ispricham se ja a ni neznam shta pricham...Ipak najgore je biti mesechar.Moji su roditelji imali problema samnom vezano za moje hodanje.Chesto me nadju na terasi i ostalo.A ne smeju naglo da me probude jer docice do shloga...uzasa..
A najchudniji snovi su mi...da me jure neki ljudi...da padam-to je najgore...da letim//
Najlepshi je pa biti sa Mike-jem...
a da li ste znali da u snu mozete da se zaljubite u osobu kaoji sanjate...ja sam tako sanjala Ashton-a bila luda za njim...eto tako... :lol: :lol:
 
... knjige za tumacenje snova tipa ,,ako sanjas ovo desice se ovo'' su zbilja smesne... Ne znam ko to jos moze da shavti ozbiljno... Svi smo drugaciji... Naprimer, neka mala devojcica koja sanja pauka ga mozda sanja zato sto se boji insekata, a opet sa druge strane neki decak kad sanja pauka sanja ga mozda zato sto zeli da napravi insektarijum ili zeli da postane covek- pauk ili nesto peto...

note: moguce je da bude obrnuto... :wink:
 
volim da sanjam.to je deo mog svakodnevnog zivota.nije mi ni bitno sta sanjam vec da svakog dana"SANJAM".stalno se secam svojih snova,nekad se celog sna setim,nekad pola,nekad samo jednog detalja...sve zavisi.po tome bih svoje snove svrstala u sl.kategorije:
1.san pun simbolike i naizgled lici na"PRAVI SAN";nejasan,nerealan....taj san brzo zaboravim i nikad ga skoro celog ne upamtim
2.san koji mi "DAJE ODGOVOR"(Jasan,realan...)kada sam jako zabrinuta u vezi necega,
3."CUDAN SAN"koji je,za mene,neka veza s onim drugim svetom.
najcesce sanjam poznate licnosti(ne razmisljam o njima i nisam materijalista),cudne snove....ljubavne(ISKRENA i prava ljubav,sex...)ITD. :D toliko...cao
 
Alexandra9:
... knjige za tumacenje snova tipa ,,ako sanjas ovo desice se ovo'' su zbilja smesne... Ne znam ko to jos moze da shavti ozbiljno... Svi smo drugaciji... Naprimer, neka mala devojcica koja sanja pauka ga mozda sanja zato sto se boji insekata, a opet sa druge strane neki decak kad sanja pauka sanja ga mozda zato sto zeli da napravi insektarijum ili zeli da postane covek- pauk ili nesto peto...

note: moguce je da bude obrnuto... :wink:
da ali moj pauk nema veze sa tim...nego eto bezveze...ko kad u sred noci mi se jedu przena jaja...bezveze...u snu...
 
sanjala sam mnogo cudnih snova,ali se i ne sejcam vise svih...inace,san koji cesto sanjam je...
ja i frendica se penjemo na terasu zgrade u kojoj sam ja prije zivjela,na deseti sprat.i ja stanem na ivicu terase da me ona uslika i blic fotoaparata me "prepadne" i ja padam.polako,ko da letim,i naglo udarim o tlo,osjetim na sekundu neku uzasnu bol po citavom tjelu i probudim se ;) i sve je tako stvarno,i tako strasno....uf! sva sreca da se tako brzo probudim :)
 
Bleak WinterFullMoon:
Alexandra9:
Bleak WinterFullMoon:
A kako objasnjavate Dezhavu (vec vidjeno)? :shock:

Mrzim kad mi se to desi... Osecam se kao da pravim greske na istim mestima...

Meni se to bas cesto desava.Kad kazem cesto mislim na bar 2 puta mesecno.

isto... samo sto se meni to desava i na javi, ali i u snovima... dupli deja vu... Desilo mi se da sanjam neko mesto koje mi je poznato a kasnije se nadjem na tom mestu...
 
ja sam jednom sanjala da sam na nekoj zurci i kao grozna moi je frizura pa ja odem u wc da se sama osisam i tako se sisam ja,kad ono udje moj matematicar sa peskirom oko struka i kaze mi da izadjem jer on mora da se tusira!!!

P.S. mislim da je to jedina prilika u kojoj se tusirao... :(
 
Ja bas imam bujnu mastu.Moji snovi su zivopisni ali cudni.Jednom sam sanjala jedan san iz 3 dela u razmaku od nekoliko meseci.


PS.Skoro uvek zapamtim sta sam sanjala,i dan danas se secam nekih snova od pre nekoliko godina.
 

Back
Top