Snoshaj Efendija VS. Don't Break The Oath

koga volite???

  • ... Efendija

  • Don't Break ...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
snoshaj efendija:
Nema nista lose. Idi sa svojim deckom koji te verovatno lose kara u pozoriste i usetnju a posle dodji na ******* kod nekog ko ne voli pozoriste ali voli p...ku. To ti je dobitna kombinacija da lepo ispunis vece.
Ma istina, bre, kad imas tipa kojim te dobro tuc a, ona mirna, ti mirnaJa tako gledam histericne zene koje srecem, i uvek kazem-ovoj treba kita.
 
CaLiMeRo:
Mislim da je džiberski tendenciozno
otvarati teme o drugim forumašima.
Uživanje u sakaćenju. Ništa sveto. Čak ni svoje. Uvek nešto destruktivno.
Samo da je nešto, kao, posebno. U suštini: truć-truć, blam-bla-blam...Ova kokoška živi na svom poljskom zlu. Shvatate li, vi? ( ovo je cali pitanje - s mero m ) Jednu jedinu reč, zameni drugom, koja je u suštini - ONA - jedna ( yeboTe ) ista.
Ni jedna bez repa...
 
UrBaNiYaK:
...i kakav covek bi samom sebi dao naziv po albumu neke HM grupe...Sanjar mozda, ili veciti tinejdzer zarobljen u svom dlakavom telu sa crnom majicom i njegovim gibsonom (ili je hammer ili kramer u pitanju) "strela ubica" dok svira nothing else matters(sto znam i ja iako sam totalni antisluhista) i place za svojom dragom koja ga je ostavila i pokusava da realizuje socialne kontakte na sranyu kao sto je forum a pritom ima najbolju prijateljicu(ako to jos uvek postoji) a sto se tice prijatelja sumnjam...(pichckopacenik)...

Don't Break The Oath je satanisticki satkan album, ali ti nisi upucen u to pa ni u rad Mercyful Fate i King Diamond-a, zato bolje cuti.
A moja strela ubica (Gibson Flying V) je samo jedna od mojih Muza, a sa nijedne neces cuti pacenicke pesme poput "Nothing Else Matters", nego harmonije koje preko 20 godina ugradjujem u svoj stil sviranja.

I vidi se da me ne poznajes. Ja sam svoju zenu ostavio, ne ona mene, i nikada nisam plakao za njom. Moji socijalni kontakti su na sasvim zadovoljavajucem nivou, kako u SCG, tako i u celoj Skandinaviji.
A ko je pichckopacenik, pogledaj se u ogledalo.
Samo osoba koja ima tako nizak emotivni IQ moze da otvori ovakvu temu.
Znas sta, muskost ne lezi u poricanju sopstvene osetljivosti i tananih osecanja. Vec upravo suprotno. To sto si ti kukavica pa ne smes da pogledas svoju tananiju stranu, ja za to ne nosim nikakvu odgovornost.
Ali ja se barem ne krijem iza maske maco muskarca, nego sam za razliku od tebe, Efendije i Alekseja sasvim iskren kada je rec o sopstvenom karakteru.
 
kojote:
Uživanje u sakaćenju. Ništa sveto. Čak ni svoje. Uvek nešto destruktivno.
Samo da je nešto, kao, posebno. U suštini: truć-truć, blam-bla-blam...Ova kokoška živi na svom poljskom zlu. Shvatate li, vi? ( ovo je cali pitanje - s mero m ) Jednu jedinu reč, zameni drugom, koja je u suštini - ONA - jedna ( yeboTe ) ista.
Ni jedna bez repa...

Gde si Kojo, p..kin dusmanine? yebesh li sta?
 
Dont_Break_The_Oath:
Don't Break The Oath je satanisticki satkan album, ali ti nisi upucen u to pa ni u rad Mercyful Fate i King Diamond-a, zato bolje cuti.
A moja strela ubica (Gibson Flying V) je samo jedna od mojih Muza, a sa nijedne neces cuti pacenicke pesme poput "Nothing Else Matters", nego harmonije koje preko 20 godina ugradjujem u svoj stil sviranja.
.


Da da, samo ti komplikuj, ali ako ces da kritikujes metallicu prvo sam napravi nesto tako jednostavno a dobro. A pre toga... tisina.
 
Elvin:
jeste baš je tužno što onda dolaze ovde da leče frustracije iživljavanjem nad drugim forumašima:-(

a možda su jednostavno psihopate nikad se ne zna sa takvim ljudima:?
joj da... mogućnosti su nepresušne
možda su neki i ubice, siledžije, narkomani, lopovi
teški mentalni bolesnici... sve je moguće, za neke sam čak sigurna :-?
ali ima i finog sveta :)
cmokić
 
etotako:
joj da... mogućnosti su nepresušne
možda su neki i ubice, siledžije, narkomani, lopovi
teški mentalni bolesnici... sve je moguće, za neke sam čak sigurna :-?
ali ima i finog sveta :)
cmokić

u pravu si i ja sam za neke 99% siguran da su narkomani,da ne pričam o tim siledžijama i mentalnim bolesnicima:-(

ali ne obaziri se na njih samo idi napred

dont let them get to you:-)

pozz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top