Snoshaj Efendija VS. Don't Break The Oath

koga volite???

  • ... Efendija

  • Don't Break ...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
AntunTun:
kaaaakva tema....zashto o ovome postavi temu ochiju ti?.....shto lepo ne reche to ljudima.....citirash ih i kazhesh....ovo i ovo ovako i ovako....mislim postavljash temu ovakvu.....pih....

A i ti se tunjevino yebi. Ponasas se kao blazirani pingvin.Idi vodi Jagodicu na sampite pa pihcite i uhcite u nekoj Siptarskoj poslasticarnici. Od 1000 tvojih postova covek ne moze da izvuce dve recenica da budu citljive a kamoli pametne.
 
Dont_Break_The_Oath:
Toliko o tvom navodnom poznavanju zena. Tretirati ih kao stoku i ograniciti citavo bice samo na izvor seksualnog zadovoljstva i to potkovano tako suptilnim sovinizmom.
åh, Aleksej, skloni se molim te negde sa takvim primitivnim stavovima.
forstå det eller ikke?

Ma vazi. Onda pici sa Hani u Cirih, pijte caj u nekoj cajdzinici a ako si dobar dace ti da joj zavuces ruku u gace ispod stola da omirises pravi oldtajmerski sekret koji ima diskretnu notu Lepenskog vira...
 
snoshaj efendija:
A gitarista je posebna prica. On se jadan kurobeca ovde i istice zahvaljujuci forumskom postojanju takvih kao sto sam ja. Da nije mene, ne bi bilo i njega. Ovako je sladak i simpatican ovim kobiletinama koje stiti i staje im na stranu a sve redom garant misle da je obicna ljiga.Medjutim, i Cezar je mrzeo svoje Pretorijance jer je znao da od placene vojske nema vajde. To mu se na kraju i obistinilo.
Gitarista je klasican kupac ljubavi i postovanja a one jeftine prodavacice laznih emocija koje ipak, ne mogu kod svakoga da prodju.
Voleo bih da se ova tema nastavi, da sto vise ljudi da svoje misljenje jer smo u kontekstu svih forumskih desavanja Long_Hair_Is_Out i ja idealan par za poredjenje.

Greska Efendija, greska.
Nisam ja na forumu da bi se dodvoravao devojkama, jer ja svoje stavove i principe ne menjam za malo neznosti i ljubavi. Pre svega jeftine prodavacice emocija kod mene nemaju apsolutno nikakvu prodju jer su moji kriterijumi sasvim jasno definisani sta ja hocu od zene, i nikada se ne spustam na taj nivo dok bi ti ocigledno kao i Aleksej sve uradio samo da strpas devojku u krevet.
Sto se tice mog egzistiranja na ovom forumu, to je ponajvise zbog ljudi sa kojima mogu da razgovaram na mom mentalnom nivou i sa kojima delim ista interesovanja, ili jos bolje da kazem, sa onima koji su mi dorasli da pricaju o odredjenim stvarima.
Kiss_Me, kao moja najbolja prijateljica, Levrone, Shreddlord, Klika i ostali gitaristi sa kojima mogu da razmenin sasvim konstruktivna misljenja u vezi gitara, Raikkonen911, Intra, Espanol, Kad_LupimLupim sa kojima se stalno raspravljam o Formuli 1.
Divlja kao boginja ovog foruma do cijih se visina treba popeti.

Ali ti nista od toga ne razumes jer si podlozan samo optuzivanju zenskog sveta ovde prozivajuci ih na sasvim nizak nacin kako je ova spavala sa onim, bla bla bla.....prosiri vidike covece i shvati da sex nije jedina stvar u zivotu.
Sasvim je glupo sto je napravljeno ovakvo poredjenje izmedju mene i tebe, tim pre sto Long Hair is IN, ma sta trendovi naredjivali.
Ja sam svoj, ne moram da puzim da bi dobio ono sto hocu. Ja grizem, napadam, ujedam ako treba samo da se izborim za ono sto je moje bez obzira na to sta nalaze okolina i javni moral.

The Oath.
 
Ja ovde nista ne razumem. Ne razumem zasto Efendiji smeta seksualni zivot pojedinih zena sa foruma, ako sam nije deo istog, a ne razumem ni zasto nekima smetaju Efendijini "eufemizmi" kad negde treba da napise rec zena ili okarakterise zene generalno.
Pitanje za Efendiju: A ko si ti? I zasto si?
 
etotako:
pa u gradu... znaš gde je to? jesi bio nekad? :lol:

Dodji ti u hood novo "kaselje", pa da vidis... mesta za parkiranje mir tisina i cist vazduh, sve imas tu, milion prodavnica, sve. A kas se pozelim dobrog mesa onda skoknem u grad. A ako vec neces da kazes gde si onda nisi trebala da kenyas, s oprostenjem o "gradu".

Kad dodjes u hood bices moja gosca licno, mislim gotivna si ti meni riba, godine nisu problem, kontam da dobro izgledas, (ne zna kaka se yeb..., to je jedino problem) jedino kada ne bi mnogo pricala , kontam da si previse opcinjena samom sobom, i narcisoidna pa zato smaras, i siguran sam da bi me brzo iznervirala! :lol:
 
one4me:
Ja ovde nista ne razumem. Ne razumem zasto Efendiji smeta seksualni zivot pojedinih zena sa foruma, ako sam nije deo istog, a ne razumem ni zasto nekima smetaju Efendijini "eufemizmi" kad negde treba da napise rec zena ili okarakterise zene generalno.
Pitanje za Efendiju: A ko si ti? I zasto si?

Zini..jos..jos..jos...Tako..tako...E nije dovoljno.Jeb' ga...
 
Aleksej_BASO:
Dodji ti u hood novo "kaselje", pa da vidis... mesta za parkiranje mir tisina i cist vazduh, sve imas tu, milion prodavnica, sve. A kas se pozelim dobrog mesa onda skoknem u grad. A ako vec neces da kazes gde si onda nisi trebala da kenyas, s oprostenjem o "gradu".

Kad dodjes u hood bices moja gosca licno, mislim gotivna si ti meni riba, godine nisu problem, kontam da dobro izgledas, (ne zna kaka se yeb..., to je jedino problem) jedino kada ne bi mnogo pricala , kontam da si previse opcinjena samom sobom, i narcisoidna pa zato smaras, i siguran sam da bi me brzo iznervirala! :lol:
Ma ja na naselje ne idem bez vodiča i armiranog vozila :lol:
vrlo rado bih došla u posetu, ali u slobodno vreme peglam svom dečku košulje
:-)
 
etotako:
Ma ja na naselje ne idem bez vodiča i armiranog vozila :lol:
vrlo rado bih došla u posetu, ali u slobodno vreme peglam svom dečku košulje
:-)

Ma ne brini ti za decka, ako imas zelju mada si me mao iznenadila time, sredicemo te kosulje nekako.

A i njemu ce malo dobro doci da se odmori od tebe! :lol:

Jos kad te naucim ponecemu... Ima da mi bude zahvalan, jos cemo postati ortaci, idemo zajedno u svalerciju. :razz:
 
...i kakav covek bi samom sebi dao naziv po albumu neke HM grupe...Sanjar mozda, ili veciti tinejdzer zarobljen u svom dlakavom telu sa crnom majicom i njegovim gibsonom (ili je hammer ili kramer u pitanju) "strela ubica" dok svira nothing else matters(sto znam i ja iako sam totalni antisluhista) i place za svojom dragom koja ga je ostavila i pokusava da realizuje socialne kontakte na sranyu kao sto je forum a pritom ima najbolju prijateljicu(ako to jos uvek postoji) a sto se tice prijatelja sumnjam...(pichckopacenik)...
 
Kiss_me:
Ti si stvarno isfrustriran i bolestan ako svaku zenu vidis kao sexualni objekat!!
Sta ima lose u gledanju filmova, zdravoj konverzaciji i "sitnicama" pobogu?!?

Zar treba celo vreme samo da se karamo, cim dodjemo u situaciju musko+zensko+zatvoren prostor????????

Nema nista lose. Idi sa svojim deckom koji te verovatno lose kara u pozoriste i usetnju a posle dodji na ******* kod nekog ko ne voli pozoriste ali voli p...ku. To ti je dobitna kombinacija da lepo ispunis vece.
 
Ja se malo kasno ukljucila u pricu, al sta me briga ocu da odgovorim na zadatu temu..elem, al je smor sto tip svoju neku ribu, sta vec naziva princeza,,od tolike kolicine patetike mi se povraca..a efendija snoshaj..pa sam mu nadimak govori kako je duhovit..daklem, ja sam u efendijinoj stranci...
 
Aleksej_BASO:
Ma ne brini ti za decka, ako imas zelju mada si me mao iznenadila time, sredicemo te kosulje nekako.

A i njemu ce malo dobro doci da se odmori od tebe! :lol:

Jos kad te naucim ponecemu... Ima da mi bude zahvalan, jos cemo postati ortaci, idemo zajedno u svalerciju. :razz:
Ma neće on da se odmara od mene :)
a neću ni ja od njega, tako da ću ja da peglam one košulje :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top