Snimljena tuča za jeftine ćevape u srbijanskom Lidlu (VIDEO)

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326

Snimljena tuča za jeftine ćevape u srbijanskom Lidlu (VIDEO)​

REGIJA Autor:N1 Beograd29. mar 202315:44

Podijeli :​

1650811749-SA-.00_02_18_16.Still002-750x422.jpg
N1
Ljubitelji ćevapa napravili su haos u više Lidlovih maloprodajnih objekata po Srbiji, boreći se da dođu do pakovanja po niskoj cijeni.

Društvenim mrežama šire se snimci iz Lidlovih prodavnica na kojima se vidi masa ljudi oko frižidera sa ćevapima, čija cijena je samo danas snižena.


U Kragujevcu su jedni preko drugih grabili i izvlačili kutije s ćevapima, dok je u Šapcu bilo još gore. Tamo su jedni druge gurali i držali za ruke da se ne bi približili frižideru. U jednom momentu se čuje i „nabodi ga“.
Autor snimka koji se pojavio na Instagramu kaže da se oko frižidera postavljaju čuvari kada se iznesu ćevapi, kako bi se spriječile nemile scene.
Lidl je svojim kupcima ponudio jednodnevnu akciju, spustivši cijenu ćevapa za 50%. Međutim, kupovina je ograničena na samo tri pakovanja.




https://n1info.ba/regija/snimljena-tuca-za-jeftine-cevape-u-srbijanskom-lidlu-video/




Napredno. Za cevap
 
Poslednja izmena od moderatora:

Propagandni igrokaz

Bilo za itvaranje merkatora, pa onda kad se "Linda" otvarala kako neki gastosi u 3 ujutro ustaju i prelaze stotine km (doduše ne po snegu) kako bi kupili u "Lindi"

Tako to Germani vidi nas, kao stoku koja se otima za njihovu robu, jer to je toliko dobro i povoljno da se isplati potući za 50 rsd uštede

Perfidno, ali evo primaju se ljudi na te "spontane" snimke
 

Snimljena tuča za jeftine ćevape u srbijanskom Lidlu (VIDEO)​

REGIJA Autor:N1 Beograd29. mar 202315:44

Podijeli :​

1650811749-SA-.00_02_18_16.Still002-750x422.jpg
N1
Ljubitelji ćevapa napravili su haos u više Lidlovih maloprodajnih objekata po Srbiji, boreći se da dođu do pakovanja po niskoj cijeni.

Društvenim mrežama šire se snimci iz Lidlovih prodavnica na kojima se vidi masa ljudi oko frižidera sa ćevapima, čija cijena je samo danas snižena.


U Kragujevcu su jedni preko drugih grabili i izvlačili kutije s ćevapima, dok je u Šapcu bilo još gore. Tamo su jedni druge gurali i držali za ruke da se ne bi približili frižideru. U jednom momentu se čuje i „nabodi ga“.
Autor snimka koji se pojavio na Instagramu kaže da se oko frižidera postavljaju čuvari kada se iznesu ćevapi, kako bi se spriječile nemile scene.
Lidl je svojim kupcima ponudio jednodnevnu akciju, spustivši cijenu ćevapa za 50%. Međutim, kupovina je ograničena na samo tri pakovanja.




https://n1info.ba/regija/snimljena-tuca-za-jeftine-cevape-u-srbijanskom-lidlu-video/




Napredno. Za cevap
Svinjsko meso 700 din kilo
Junece 1200 din kilo

100g svinje 70 din
100g juneta 120 din
Ukupno 190 din.
Do 320 din koliko kostaju cevapi za kilo ima necega 800 g sto vrlo malo kosta, verovatno neko djubre soja ili slicno.
A nece sigurno jesti samo cevape. Gde je krompir, salata hleb….

Za 320 din moze da se kupi 400g svinje i pola kile krompira i da se najedes ko covek.
Ali znas sta jedes.

Neko se tukao da plati nesto sto verovatno kosta i manje od 150 din, da plati 320 din.
Ovo nisu nikakvi siromasni ljudi ili sta vec , ovo su alavi mentoli koji verovatno imaju para za bacanje jer neko ko nema pare ne bi se ovako razbacivao za djubre.

Kupi druze pasulj, suva rebra kod seljaka i napravi corbast pasulj, Bog da te vidi. Ali si jeo i bolje i vise od ovoga.

Ovo se samo koristi da bi se sa jednih lopova presaltali na druge koji su malo vise voljni da izvrsavaju naloge zapada . Nista vise od toga. Daj boze da pocrkaju na goteljama koje toliko zele..
 
Svinjsko meso 700 din kilo
Junece 1200 din kilo

100g svinje 70 din
100g juneta 120 din
Ukupno 190 din.
Do 320 din koliko kostaju cevapi za kilo ima necega 800 g sto vrlo malo kosta, verovatno neko djubre soja ili slicno.
A nece sigurno jesti samo cevape. Gde je krompir, salata hleb….

Za 320 din moze da se kupi 400g svinje i pola kile krompira i da se najedes ko covek.
Ali znas sta jedes.

Neko se tukao da plati nesto sto verovatno kosta i manje od 150 din, da plati 320 din.
Ovo nisu nikakvi siromasni ljudi ili sta vec , ovo su alavi mentoli koji verovatno imaju para za bacanje jer neko ko nema pare ne bi se ovako razbacivao za djubre.

Kupi druze pasulj, suva rebra kod seljaka i napravi corbast pasulj, Bog da te vidi. Ali si jeo i bolje i vise od ovoga.

Ovo se samo koristi da bi se sa jednih lopova presaltali na druge koji su malo vise voljni da izvrsavaju naloge zapada . Nista vise od toga. Daj boze da pocrkaju na goteljama koje toliko zele..


..."za kilo nečega... što vrlo malo košta, verovatno neko đubre..."

Ovo si odlično rekao...

Zapad, kao i Nemci, vrlo dobro zna da smo mi đubrište Evrope...
Samo to MI ne znamo...
 
Propagandni igrokaz

Bilo za itvaranje merkatora, pa onda kad se "Linda" otvarala kako neki gastosi u 3 ujutro ustaju i prelaze stotine km (doduše ne po snegu) kako bi kupili u "Lindi"

Tako to Germani vidi nas, kao stoku koja se otima za njihovu robu, jer to je toliko dobro i povoljno da se isplati potući za 50 rsd uštede

Perfidno, ali evo primaju se ljudi na te "spontane" snimke
cenis da je izrezirano? :cool:
 
da se ne lažemo niko ovde nije ni gladan ni na ivici gladi.. ima nešto u ljudskoj psihi što ja ne mogu da objasnim ali verovatno neko ko se bavi ovom naukom može..
živeo sam u usa i viđao 100 puta gore situacije .. dešavaju se i smrtni slučajevi kada ljudi u stampedu pokušavaju da dođu do jeftinijeg proizvoda..

https://n1info.hr/svijet/a13104-sho...java-i-nasilje-zbog-niskih-cijena-u-ducanima/


tako da ovo sa nekim siromaštvom, psihopatom Vučićem ili ljudskom egzistencijom nema veze.. stvar je kao što sam već rekao u psihi

u Splitu se pre par godina delio besplatan pasulj za prvi maj na nekoj proslavi na nekom trgu i izbila je tuča oko kazana..

https://slobodnadalmacija.hr/split/...o-ostali-bez-zraka-reagirali-zastitari-483532

ne verujem da su ti ljudi gladni i željni pasulja ali u glavi tog tamo je : ako sam već ovde daj da uzmem to za šta sam došao.. tako je i ovde.. moje mišljenje samo
 
Propagandni igrokaz

Bilo za itvaranje merkatora, pa onda kad se "Linda" otvarala kako neki gastosi u 3 ujutro ustaju i prelaze stotine km (doduše ne po snegu) kako bi kupili u "Lindi"

Tako to Germani vidi nas, kao stoku koja se otima za njihovu robu, jer to je toliko dobro i povoljno da se isplati potući za 50 rsd uštede

Perfidno, ali evo primaju se ljudi na te "spontane" snimke

Nema šta da nas vide tako, ovo jesmo mi.
 

Back
Top