Snimanje seksualnog čina

Pali li vas pomisao da se snimate tokom seksa ili masturbiranja,
te da to gledate sami ili s` partnerom?Bi li ikad to pokazali nekome drugom ili to stavili na net?Da li mozda uveliko radite to?
laughing.gif

Nikako,to samo narcisi rade.
 
Inace,nema da se brinete u vezi ove teme,poznato je da je u Srbiji izuzetno mali procenat onih koji bi pristali na ovako nesto.Bilo je neko istrazivanje.
Mada po meni mnogi nece da budu snimljeni da se razni njihovi poznati i ljubljeni ne bi totalno sokirali.Promiskuiteta ima,samo sto mnogi nece da ga priznaju i toboze se prave fini.
 
Volim...praktikujem...s vremena na vreme :)) u dugoj sam vezi (o poverenju necu ni da pricam...) Pre svega se oboje dobro zabavimo gledajuci to posle...verovatno da postoji mala doza narcisoidnosti kod onih ljudi koji to rade...ukusi su razliciti...fotografije,snimci...stvarno nemam nista protiv....cak naprotiv :cmok:
 
Volim...praktikujem...s vremena na vreme :)) u dugoj sam vezi (o poverenju necu ni da pricam...) Pre svega se oboje dobro zabavimo gledajuci to posle...verovatno da postoji mala doza narcisoidnosti kod onih ljudi koji to rade...ukusi su razliciti...fotografije,snimci...stvarno nemam nista protiv....cak naprotiv :cmok:

Ali ako snimak naprasno nestane,tek ce neko drugi da se lepo zabavlja,a mozda i zgrne neku kintu.:lol:
 

Back
Top