Quantcast

Snažan zemljotres u Zagrebu, velika šteta, ljudi na ulicama

global bot

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
106
Evo jedan normalan ... što ne glumata

Lepo ti džak sa brašnom, prazan odneseš u EU pa neka ti ga napune , ne trebaš da nama se umiljavaš za isti .

Podržavam
Bila interesantna vest da su nase ljudi koji 6 dana spavaju na aerodromima htela kroacija erlajns svojim avionima sa hrvatskim drzavljanima dovesti do zagreba a odatle transportom do nase granice, a vlada srbije odbila tu mogucnost
nek tumaci kako god ko zeli

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.996
Bila interesantna vest da su nase ljudi koji 6 dana spavaju na aerodromima htela kroacija erlajns svojim avionima sa hrvatskim drzavljanima dovesti do zagreba a odatle transportom do nase granice, a vlada srbije odbila tu mogucnost
Ništa ja croatima ne verujem ...

Ko zna koliko bi nas koštala ta usluga

Jeftinije je poslati avion, sigurno

global bot

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
106
Nema veze ... biće toga ,,, asepsol je i onako samo antibakterijski
jes bice al kad se zarazi svo stanovnistvo... sad slusam savetnicu koja lupeta o zatvaranju gradova da se zaraza ne bi sitrila dalje ... a gde da se siri zaraza van gradova kad na selu nema nikoga?
moje iskreno misljenje je da se iza ove namere valja nesto mnogo krupnije ispod zita sta vlast namerava da uradi. ali ostavimo njima jer na njima ce sve ostati, u stvari ne na njima nego samo na vrhuski posto se niko iz te partije nigde vise ne oglasava.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.996
jes bice al kad se zarazi svo stanovnistvo... sad slusam savetnicu koja lupeta o zatvaranju gradova da se zaraza ne bi sitrila dalje ... a gde da se siri zaraza van gradova kad na selu nema nikoga?
moje iskreno misljenje je da se iza ove namere valja nesto mnogo krupnije ispod zita sta vlast namerava da uradi. ali ostavimo njima jer na njima ce sve ostati, u stvari ne na njima nego samo na vrhuski posto se niko iz te partije nigde vise ne oglasava.
Ne lupetaj

Maska , alkohol nisu garancija zaštite

Kvasca je bilo dovoljno za pekare ,,, jedino je u MP bila nestašica zbog kupovine većih količina .. gde je vršena propaganda da se kupuje ... tipa "iskusna domaćica i slično ..."

Dakle mislim da se namerno išlo na tako nešto

Ne znam da li nam ikakav od tih proizvoda zavisi od Hr ...teško .
Pored Rus, Kine, Turske , Mađarske , Grčke da nam nešto zavisi od Hr, smešno

global bot

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
106
Ne lupetaj

Maska , alkohol nisu garancija zaštite

Kvasca je bilo dovoljno za pekare ,,, jedino je u MP bila nestašica zbog kupovine većih količina .. gde je vršena propaganda da se kupuje ... tipa "iskusna domaćica i slično ..."

Dakle mislim da se namerno išlo na tako nešto

Ne znam da li nam ikakav od tih proizvoda zavisi od Hr ...teško .
Pored Rus, Kine, Turske , Mađarske , Grčke da nam nešto zavisi od Hr, smešno
pisem generalno stav nisam video da je tema hr. a znam jako dobro cega nema u bg jer sam sve obisao i obilazim.

veliki krang

Legenda
Poruka
55.082
Ako je istina, to bi bio prvi pametan potez srpskog režima otkad je zajahao Srbiju. Srbi okruženi Hrvatima nikad nisu dobro prolazili, tako da su korona i neizvesnost čekanja na aerodromima sigurniji izbor :kafa:

Poruka
9.913
Katedrala bi se mogla obnavljati još godinama, još se ne zna gdje je križ
Kardinal Josip Bozanić dan nakon nedavnog potresa izjavio je kako se čini da katedrala nema velikih unutarnjih oštećenja.
“Najviše je stradao južni toranj. Nije samo otpao križ nego se i desetak metara ispod sve slomilo i razbilo. Križ još nismo našli.
https://www.index.hr/vijesti/clanak...inama-jos-se-ne-zna-gdje-je-kriz/2169480.aspx
Obzirom da im antihrist i sotona stepinac tu leži ne verujem da će ga naći celog,mis'im križ
Pentagam više odgovara ličnosti i karakteru tog zločinca

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.