Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Snajke iz Albanije na Pešteri

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
Mislim da ovo nije loša stvar ..... za mladoženje posebno .... a onima kojima smeta što snajke i nisu baš naše ..... poruka ..... "naše neće u naše" .... pa što da se bunimo što hoće tudje ..... i iskreno mislim da će ova deca biti vaspitavana kao Srbi ...
verovatno ce i biti bolji srbi od onih zena sto cuvaju stoku i nose seno, nego od ovih zalfija shto drndzaju mindzu uz onura i rikarda

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.801
normalno, nek zene crnkinje i kineskinje ako treba loza ne sme da se gasi makar kalemljena

a nashe fuxe nek postanu gospodje babe devojke na 8 spratu solitera dzeki nek ih lize

nece ribe na selo, super nek idu da cuvaju decu svabama i francuzima oni imaju vishe kesha
pa posle nek blenu cheznjivo na balkan i srbe
Потписујем! И немам шта да додам!

tina niš

Zainteresovan član
Poruka
205
Ovakva situacija je i na Kosovu, naši Srbi, koji su već zagazili u neke godine žene Albanke iz okoline Skadra, pošto naše devojke neće da žive na selu.Kao što je neko već ovde rekao, ove Albanke su hrišćanke, pravoslavne i katoličke veroispovesti i brzo se prilagođavaju, jednostavno žele da žive lepo i u miru.Kod mog strica u selu, komšija je oženio Albanku, žena je sasvim normalna, vredna, ništa joj nije teško, već je i jezik naučila.Upoznala sam je kada sam bila kod strica prošle godine, bili smo na vašaru povodom praznika Velike Gospojine i apsolutno podržavam ovako nešto.

tina niš

Zainteresovan član
Poruka
205
Jel se u Skadru rađaju samo ženska deca kad imaju toliko žena za izvoz.
I šta će da rade njihovi muškarci kad sve žene udaju za naše seljake?
Ne, naravno da se tamo ne rađaju samo ženska deca :) nego muški uglavnom odu negde u inostranstvo da rade i više se ne vraćaju, pa devojke ostaju neudate.Još jedan razlog je što su žene tamo u jako teškom položaju, tretiraju ih kao stoku, ovo je proverena informacija, koju je jedna žena rekla mom stricu kada je bio u Skadru.Inače, generalno gledano jako teško žive i zadovoljne su kada se udaju za srpskog seljaka, jer znaju da neće biti gladne.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.