Quantcast

SMS ZA NOVU GODINU

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.886
TOMAX:
Da, ali zato postoji fiksni telefon.
Jel se neko uopšte seća fiksnog telefona ili kako on izgleda?
Eh, beše to korisna spravica.... ke,ke,ke
E, a ti nosis fiksni sa sobom na proslavu Nove godine?
Postoje ljudi kojima hocu da cestitam u ponoc :mad:
Evo jedne (a mogla je ovo da bude lijepa tema)

Ovo je sedam g.u.zica Djeda Mrazova. Ako ne posaljes ovu poruku na sedam brojeva, u.s.race ti citavu 2006. godinu.

Prilozi

I

iluzionista

Gost
LUDICA:

Ovo je sedam g.u.zica Djeda Mrazova. Ako ne posaljes ovu poruku na sedam brojeva, u.s.race ti citavu 2006. godinu.
Alo bre lepotuška, čemu toliki negativizam? :shock:

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.886
Kad se ponocne svetiljke ugase i oglasi se godina Nova, sa tobom biti necu, ali cu biti medju onima koji ti zele LJUBAV, ZDRAVLJE I SRECU!

Zaboravi svu tugu, muku, boli... u ovoj godini samo voli... i ne dozvoli da ti zelje iko kvari, u ovoj godini sve ih ostvari...

Pa bas lijepo sto si ti tako raspolozen, a moze li se znati razlog? :-D

S

Sizzlym

Gost
LUDICA:
Kad se ponocne svetiljke ugase i oglasi se godina Nova, sa tobom biti necu, ali cu biti medju onima koji ti zele LJUBAV, ZDRAVLJE I SRECU!

Zaboravi svu tugu, muku, boli... u ovoj godini samo voli... i ne dozvoli da ti zelje iko kvari, u ovoj godini sve ih ostvari...

swidja mi se, iskoristicu je na wishe adresa;)

Suzy

Iskusan
Poruka
6.938
**. Ako budes vidjela covjeka u crvenom kako te trpa u vrecu nemoj se uplasiti to samo Deda Mraz ispunjava moju Novogodisnju zelju!

**. Mnogo sreće i lijepih snova neka ti donese godina nova, a bol i tugu što vrijeme stvara nek odnese godina stara.

Dosao Deda Mraz u Etiopiju i drzi malog crncica u krilu:
Hohohohooo, šta bi ti za Novu godinu?
Znaš, deda, ja nisam jeo već par dana.
Hohohohoooo, ko ne papa, nema poklona.

Bozicno upozorenje:
- "Bozic je otkazan i to sve tvojom greskom jer si rekao Deda
Mrazu da si bio dobar ove godine i on je umro od smeha."

Zelim ti okeane zdravlja, mora srece i ljubavi, jezera uspeha, reke para, i nijednu kap tuge i bola.

Dok cestitku citas ovu iz mog srca primi zelju,docekaj je u veselju. Nek ti je zivot pun srece i snova nek ti je srecna Godina Nova!

Dok cestitku citas ovu i godinu cekas novu, iz mog srca primi zelju docekaj je u veselju. Nek ti je zivot pun srece i snova i nek ti je Sretna Godina Nova.

Neka tebe i tvoj dom ispuni sreca,u srcima neka vlada mir, u tebi i oko tebe ljubav, a snovi neka postanu stvarnost.......SRETNA NOVA GODINA!!!!!

Neka Vam ljubav bude staza po kojoj cete hodati ove godine,jer prava sreca hoda istom stazom!!!

U Novoj godini želim da budeš moj!

Veju veju pahulje sneg po staklu sara dosla nova godina a odlazi stara!

Kad poslednji cas najavi ponoc nastace bajka najlepsih snova,poljubices drugu umesto mene al ipak sreco SRECNA TI NOVA.

U ponoc kada se kazaljke sklope, pomisli nesto toliko lepo jer mozda se stvorim kraj tebe i kazem ti volim te skote!

SALJEM VAM STIHOVE UMOTANE SNIJEGOM I DOBROTOM, SALJEM VAM NAJLJEPSE ZELJE U OVOJ NOCI OKUPANOJ LJEPOTOM, SRETNA VAM NOVOGODISNJA NOC, A SRECA I RADOST SAMI CE DOC

Večeras dođi kod mene, u moj stan,ući ćemo u krevet,zavući ćemo se pod deku,a tada ću ti ja pokazati svoj novi sat koji svetli.

Kad otkuca dvanest sati poljubac ti ne mogu dati pa zato ti prdni pa uhvati.
ha,ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-ovo sam morala da vam posaljem.....hihiiiiiiiiiiiii

Kad sat stane usred noći, ruku tim pružit neću moći jer pisat ću poruku ovu: da ti želim sretnu Novu...

Zelim da kod tebe tuga nikada ne zaluta, da na vrata tvoga srca prava ljubav zalupa. Da ti se u NOVOJ GODINI - ostvare sve zelje i da ne zaboravis prave prijatelje.

Zelim ti 12 meseci bez briga, 53 nedelje srece, 365 dana bez bolesti, 8760 sati provoda, 525600 minuta lepih trenutaka i 31536000 sekundi ljubavi. SRECNA 2006. GOD.

Neka te moj poljubac dotakne putem ovih malih slova...neka te ispuni radost nova...neka ti sva sreæa svijeta sija...Srećnu godinu Novu od sveg srca želim ti ja!

Sve sto ti bol i mrznju stvara neka nosi goduna stara a mnogo ljubavi isrece ilepi snova neka donese godina nova.

Nova godina se blizi sa njim odbrojavam sate, a i dalje molim andjele da mi te vrate.

Na ovaj ekran zelene boje ne mogu stati sve zelje moje, ali mogu stati 24 slova NEKA TI JE SRECNA GODINA NOVA !!!

NEK TI NOVA GODINA ISPUNI ZELJE SVE, A MENI SAMO JEDNU ZELJU - DA OPET VOLIS ME.

2006 nek ti bude najveca, najbolja, najljepsa, najplodnija, najromanticnija, najluđa i naj naj naj naj naj.........eh pa sta bi ti vise???

Kad zadnji badnjak dogori, poslusaj srce koje govori, nek te sreca kroz zivot vodi, SRECAN TI BOZIC, HRISTOS SE RODI!

Dobri dome Bozic stize dragom bogu da smo blize da te grije vatra sveta da ti sreca kucom cvjeta da krst casni kolo vodi i neka se hristos rodi.

Srecna ti ova, godina srpska nova!

alexandrra

Aktivan član
Poruka
1.488
LUDICA:

A gde da nadjem te znake za g.u.z.i.ce na mobilnom? :confused:

I

iluzionista

Gost
LUDICA:

Uh... Ja se izvinjavam sto nisam video ovo. ;) Zasto? Praznicni duh... Osecam se pozitivnije i ispunjenije... Itd. 8)