Quantcast

smrt je prirodna stvar...ali...

latisa

Veoma poznat
Poruka
13.668
Smrt je samo drugi kraj jednog istog.....dijalekticka suprotnost zivota....("Ja sam pocetak i kraj!")

Milijarde milenijuma smo samo PRAH koji luta Svemirom i samo u jedan tren, beskrajno mali tren u prostoru, smo ono sto se naziva ZIVO ("Zivo je ono sto se radja, razmnozava i umire")...I posle opet cemo milijarde godina biti samo prah.....("Covece, seti se da si prah i u prah ces se pretvoriti!")

Pravdamo nase postojanje, busamo se nasim zivotima, a nismo svesni da smo nastali najcesce slucajno, tudjim greskama, jer se nasi roditelji nisu znali zastititi i odbraniti od nas..

Smrt je PRIRODNIJA od zivota.

Zato, ne plasimo se, jer GDE SMO MI TAMO - SMRTI NEMA!.

Ovaj put cu se sloziti sa tobom.

Poruka
19.749
Smrt je samo drugi kraj jednog istog.....dijalekticka suprotnost zivota....("Ja sam pocetak i kraj!")

Milijarde milenijuma smo samo PRAH koji luta Svemirom i samo u jedan tren, beskrajno mali tren u prostoru, smo ono sto se naziva ZIVO ("Zivo je ono sto se radja, razmnozava i umire")...I posle opet cemo milijarde godina biti samo prah.....("Covece, seti se da si prah i u prah ces se pretvoriti!")

Pravdamo nase postojanje, busamo se nasim zivotima, a nismo svesni da smo nastali najcesce slucajno, tudjim greskama, jer se nasi roditelji nisu znali zastititi i odbraniti od nas..

Smrt je PRIRODNIJA od zivota.

Zato, ne plasimo se, jer GDE SMO MI TAMO - SMRTI NEMA!.

i ovako pričamo, trabunjamo dok nam se ne desi...blizu...nas i odnese nekog NAŠEG

Din@

Ističe se
Poruka
2.342
Uzas. Vec sam pisala na slicnoj temi pa ne bih da se ponavljam....
Umrla mi baka pre 9 dana....
Osecaj? Uzasan. Prerano ode. Sokantno i neocekivano. Ne verujem, nikako ne verujem.
A kad postanem svesna na trenutke - boli do te mere da mi se povraca.....

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.