Smrad nogu

Poruka
16.002
Malopre sam dosla sa izleta, na koji sam isla sa drugom. Trebalo je da se vratim sutra, ali morala sam da se vratim kuci, jer kada je doslo vreme da u onoj nedodjiji legnemo da spavamo (kao kokoske) osetila sam smrad njegovih nogu. Kaze da je to normalno za muskarce. Ja do sada nisam imala takvih slucajeva u mojoj ljubavnoj karijeri. Sta mislite o tome?
 
Malopre sam dosla sa izleta, na koji sam isla sa drugom. Trebalo je da se vratim sutra, ali morala sam da se vratim kuci, jer kada je doslo vreme da u onoj nedodjiji legnemo da spavamo (kao kokoske) osetila sam smrad njegovih nogu. Kaze da je to normalno za muskarce. Ja do sada nisam imala takvih slucajeva u mojoj ljubavnoj karijeri. Sta mislite o tome?

pokaži mu kako se koristi slavina i na lep način objasni da mu voda neće ništa :roll:
 
Malopre sam dosla sa izleta, na koji sam isla sa drugom. Trebalo je da se vratim sutra, ali morala sam da se vratim kuci, jer kada je doslo vreme da u onoj nedodjiji legnemo da spavamo (kao kokoske) osetila sam smrad njegovih nogu. Kaze da je to normalno za muskarce. Ja do sada nisam imala takvih slucajeva u mojoj ljubavnoj karijeri. Sta mislite o tome?

Znaci,molim te da se udas vec jednom...:cool:
 
Malopre sam dosla sa izleta, na koji sam isla sa drugom. Trebalo je da se vratim sutra, ali morala sam da se vratim kuci, jer kada je doslo vreme da u onoj nedodjiji legnemo da spavamo (kao kokoske) osetila sam smrad njegovih nogu. Kaze da je to normalno za muskarce. Ja do sada nisam imala takvih slucajeva u mojoj ljubavnoj karijeri. Sta mislite o tome?

101906-1.gif
 
Izvini ali ja sa tim stvarima stvarno nemam pardona.Pod uslovom da ovu temu ozbiljno shvatimo,napisacu da postajem vrlo agresivna i direktna ako je neko toliko nepristojan i nekultivisan da me mori svojim smradovima.Sta je tu problem do lenjost,i jedan opsti nemar u pogledu licne higijene,i verovatno se to siri na sve aspekte zivota te persone.Kakva je to licnost da svoju stroku pokriva nekim generalizovanjem,i da sve muskarce gura u isti kos gde sam spada.Sve ljude koji smrde,konstantno,uporno,i postojano prezirem.Jedno je ako neko ima zdravstveni problem,ili ako se coveku neki put desi da eto...zakaze.Drugo je biti svinja.
 
Izvini ali ja sa tim stvarima stvarno nemam pardona.Pod uslovom da ovu temu ozbiljno shvatimo,napisacu da postajem vrlo agresivna i direktna ako je neko toliko nepristojan i nekultivisan da me mori svojim smradovima.Sta je tu problem do lenjost,i jedan opsti nemar u pogledu licne higijene,i verovatno se to siri na sve aspekte zivota te persone.Kakva je to licnost da svoju stroku pokriva nekim generalizovanjem,i da sve muskarce gura u isti kos gde sam spada.Sve ljude koji smrde,konstantno,uporno,i postojano prezirem.Jedno je ako neko ima zdravstveni problem,ili ako se coveku neki put desi da eto...zakaze.Drugo je biti svinja.

Odi samo do neke teretane..bilo koje svlacionice malog fudbala i sve teorije o pozadini padaju u vodu..da ne ulazim u nekvalitet pojedine obuce
 
Ma sve je to ok,sve ja to razumem,ali ovde je smrad nogu samo primer.Ja sam mozda bespotrebno prosirila temu,ali govorim o smradovima,trulih usnih supljina,nogu koje su gljivicne horde naselile jer se ne peru,ostale prevoje tela gde se koza tare o kozu i prekrivene dlakama necu ni da spominjem..narocito u GSP=SAMOUBISTVO PREKO LETNJIH DANA.
 

Back
Top