Smiso zivota

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Baby Kate:
Smisao zivota je u stalnom razmisljanju o smislu zivota.Kad pronadjes smisao,zivot vise nema smisla...
=============================================================
Nema niceg strasnijeg nego znati tacno gde zelis da ides,ali ne znati kako se stize tamo.
Osim mozda kad znas tacno gde zelis da ides i kako
se tamo stize,ali ne znas sta ces zeleti kad stignes tamo.
 
Betty:
Svako jutro staneš golišav pred ogledalo i kažeš Bože hvala ti što sam muško, hehehehe......

ova ti je dobra. ali pogodila si, imam i na cemu da se zahvaljujem :lol: salim se naravno ...
ne, mislim da ne bih mogao da se bavim svim ovim sto volim da sam zensko ... ozbiljno.
 
Zak:
Baby Kate:
Smisao zivota je u stalnom razmisljanju o smislu zivota.Kad pronadjes smisao,zivot vise nema smisla...
=============================================================
Nema niceg strasnijeg nego znati tacno gde zelis da ides,ali ne znati kako se stize tamo.
Osim mozda kad znas tacno gde zelis da ides i kako
se tamo stize,ali ne znas sta ces zeleti kad stignes tamo.


zak, daj i meni neku cigaru...
 
Baby Kate:
Smisao zivota je u stalnom razmisljanju o smislu zivota.Kad pronadjes smisao,zivot vise nema smisla...

Bravo Baby Kate, s obzirom da ova tvrdnja moze biti samo subjektivno "posmatrano" validna, nadzivela si sopstvenu “korisnost”. Drago mi zbog tebe.

E sad, kad si vec tako lepo spoznala sustinu svog zivota, prospi tu surutku od mozga u jednu vanglu da pomesamo sa bajatim hlebom & korom od kiselih jabuka pa da produhovimo & ostale svinje esencijom tvog zivota.

Koji je ovo CNS... e-bo-te...


LL&P,

fakpuppet
 
Betty:
===================================================
Nije lud.Slagao se ili kao sto se ne slazem s njim,covek ima talenta za ponizavanje drugih.Ko to tako shvati...
Jednostavno je dobar,ali sto je jos simpaticnije nije bas davao neke komentare na forumu.Tako da nam ostaju samo njegove kritike.
:arrow:
 
Zak:
Nije lud.Slagao se ili kao sto se ne slazem s njim,covek ima talenta za ponizavanje drugih.Ko to tako shvati...

Pa mislim… pogledajte sta je vasha "koleginica" s foruma odvalila pa onda ponovo kazite da sam je *ja* uvredio. Ja sam samo rekao ono sto je ocigledno: Baby Kate pametuje o smislu zivota a velika "mudrost" sto ju je ispovratio njen "intelekt" o tome totalno je lishena svakog smisla. A s druge strane trazimo logicke greske u Incognitovim postovima. Hehehe – e pa nece to tako bash… Taj "talenat" je po svemu sudeci u drugima.

Zak:
Jednostavno je dobar,ali sto je jos simpaticnije nije bas davao neke komentare na forumu.Tako da nam ostaju samo njegove kritike.

Ajd nazovi kako ti se chini da jeste… ako cemo da govorimo pravo ja samo dajem “kriticke komentare”; ne uchestvujem u doprinosenju stvaranja sveopsteg utiska o kolektivnom verbalnom famflanju & uzajamnom draskanju "psiho-erogenih zona" gomile virtuelnih "ja".


LL&P,

fakpuppet
 
fakpuppet:
Ajd nazovi kako ti se chini da jeste… ako cemo da govorimo pravo ja samo dajem “kriticke komentare”; ne uchestvujem u doprinosenju stvaranja sveopsteg utiska o kolektivnom verbalnom famflanju & uzajamnom draskanju "psiho-erogenih zona" gomile virtuelnih "ja".fakpuppet

Ebote, kako si pametan.
 
Anonymous:
Keeper:
Betty:
Svako jutro staneš golišav pred ogledalo i kažeš Bože hvala ti što sam muško, hehehehe......

ova ti je dobra. ali pogodila si, imam i na cemu da se zahvaljujem :lol: salim se naravno ...
ne, mislim da ne bih mogao da se bavim svim ovim sto volim da sam zensko ... ozbiljno.

vojska..?

ma kakva crna vojska, ja imam gomilu planova kako da izbegnem vojsku ..... 8)
mislio sam na neke stvari koje meni strasno znace a tipivno zenski prakticno-racionalan um ne moze da ih podnese - citanje,crtanje stripova, gledanje fudbala .....
a i u stvarima koje ucim i radim, poput arhitekture, zene bas i nisu proslavljene i uspesne, tako da mi se ne isplati da budem zensko :?
mada, biti zensko ima svojih prednosti, ne kazem ...

znate ono kad kazu "e, da mi je zenski mozak na mesec dana da se odmorim ko covek ...." :lol:

salim se, devojke, ne skacite na mene, zezam se ...
 
fakpuppet:
Zak:
Nije lud.Slagao se ili kao sto se ne slazem s njim,covek ima talenta za ponizavanje drugih.Ko to tako shvati...

Pa mislim… pogledajte sta je vasha "koleginica" s foruma odvalila pa onda ponovo kazite da sam je *ja* uvredio. Ja sam samo rekao ono sto je ocigledno: Baby Kate pametuje o smislu zivota a velika "mudrost" sto ju je ispovratio njen "intelekt" o tome totalno je lishena svakog smisla. A s druge strane trazimo logicke greske u Incognitovim postovima. Hehehe – e pa nece to tako bash… Taj "talenat" je po svemu sudeci u drugima.

Zak:
Jednostavno je dobar,ali sto je jos simpaticnije nije bas davao neke komentare na forumu.Tako da nam ostaju samo njegove kritike.

Ajd nazovi kako ti se chini da jeste… ako cemo da govorimo pravo ja samo dajem “kriticke komentare”; ne uchestvujem u doprinosenju stvaranja sveopsteg utiska o kolektivnom verbalnom famflanju & uzajamnom draskanju "psiho-erogenih zona" gomile virtuelnih "ja".


LL&P,

fakpuppet
Moj post nije lisen smisla,stvar je krajnje logicna i ukazuje na besmislenost ljudskih pokusaja da otkriju "smisao zivota".O tome je isto tako glupo raspravljati kao i o tome koliki je svemir.Ipak,covek je po prirodi radoznao pa pokusava,trudi se,razmislja...I to je OK jer ljudima su potrebni izazovi,pitanja koja ce sebi postavljati i odgovori za kojima ca euforicno tragati.
Rec je o uproscenoj parafrazi misljenja mnogih filozofa prilagodjenoj mestu na kojem je napisana.I cudi me kako si to od svih bas ti ispao najveca budalina i nisi je razumeo?
"Kada pronadjes smisao,zivot vise nema smisla..."
Vidis,i tu ima logike.Ti si ocito sve skontao,i sada ti je uzasno dosadno u zivotu.Nasao si odgovore na sva pitanja,i mrzi te da ljudima objasnjavas trivijalne stvari.Neshvacen,neprilagodjen i opterecen teretom sopstene inteligecije osecas da si par svetlosnih godina ispred svih.Nesposoban si da svoju ogromnu energiju usmeris ka necem konstruktivnom jer je priroda bila surova prema tebi i uskratila ti je taj talenat.
Oto Vajninger je imao slican problem i uspesno ga je resio.
Long Live???Sumnjam da ce ti poci za rukom...
Steta,bio si dobar drug...
P.S.Ako nemas hrabrosti za Vajningerov "recept",ne brini,verovatno ce te neki rak izjesti iznutra... :twisted: :twisted: :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top