Smišljamo naslove za novine i vesti ako pobedimo, ako izgubimo kao i za nerešeno večeras...

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
25.667
...

Jedan autorski sportsko rekreativni osvrt na vecerasnju utakmicu, a moze i bilo koju u buducnosti...

Dakle...
Smišljamo naslove za novine i vesti ako pobedimo, ako izgubimo kao i za nerešeno večeras...

1) POBEDA:
- Predsednik Vučić čestito je selektoru i reprezentativcima na Instagramu rečima:
- "Nije što sam vas ja ispratio avion...ali jeste da sam vam doneo sreću...
Rekao sam Mitroviću sinoć na Whatsup video pozivu - "Ti sutra daj gol!" I dao ga je...prvo autogol, a onda i dva za nas...!
Bravo majstore što si me poslušao!

Nacionalna penzija ti je potpisana, kao i clanska karta u SNS-u. Živela Srbija !

- Informer piše:
- GENIJE PIKSI NADMUDRIO PROTIVNIKA, SUDIJE, UEFU I FIFU!
CELU UTAKMICU IGRAO SA 13 IGRACA A NIKO NIJE PRIMETIO!

2) PORAZ:
- Predsednik Vučić se zahvalio igracima na borbenosti..."Rekao sam koliko juče da nas očekuju teške vesti...i evo...jesam vam rekao! Ali avaj.. iako ste izgubili 9:0...u nasim srcima to je idalje samo 3:0...volimo vas..."

- Informer piše:
- ORLOVI OČERUPANI...NI 3 PENALA NAM NISU POMOGLA KAO NI 2 IGRAČA VIŠE...LOŠA TRAVA NIJE ODGOVARALA KVALITETU KOPAČKI NAŠIH IGRAČA...

- Danas i Nova pišu:
- Kad Vučić isprati u avion...šta drugo očekivati...

-
Rade Bogdanović:
- Od ovih seka persi sa dve leve, koji ne znaju ni pi.cku pogoditi da im je nacrtas...nisam više ni očekivao...Pogledajte vi tog Mitrovića...pa taj ne može ni za busom potrčati...utovio se kao da je bacac kugle a ne fudbaler...
Nebinarnom Vlahoviću da loptu staviš na gol crtu on ce je promašiti jer ce nameštati šiške...
Je.bite se svi tako kilavi!

3) NEREŠNO:
- Informer piše:
- Junački položiše kopačke na braniku otadžbine! Dogodine u kvalifikacijama!

- Kurir piše:
- Sve smo mogli mi da je dužio bio dan...

- Milojko Pantic:
- Esam vam rek'o...Mafija u kopačkama je odsvirala svoje...

...

Back