SMETA LI VAM AKO JE ON OŽENJEN?

Jeste,i kroz sebe,izmedju ostalih.Ali sam i u onom postu gore naveo a i sada naglasavam da ce kod nekih da nadjaca savest i nece varati zenu a nekima ce nadjacati zelja za seksom sa nekom drugom zenom.I jednima i drugima je zajednicko da,jos jednom kazem,prihvate da do kraja zivota imaju seks samo sa jednom istom osobom.

Balavac i muškarac nemaju baš mnogo toga zajedničkog :lol:
 
Ja samo jedno znam

Da ukoliko bi neka došla na ideju da mi kopa oko porodice i da oca moje djece oce da odvede navukla bi je na šake tri nedelje ona brez sunčanica nebi mogla da se pomoli na ulicu .

Njega bi svezala lisicama za radijator I svaki dan jednom namlatila oklagijom .

On je slobodan čovek i vazda mu kažem "ukoliko ti dosadi porodica ti budi čoek i nadji sebi garsonjeru, odmori se sortiraj se vidi jel vrijedi ili ne , ne zaboravi svoju djecu za mene ne brini ja cu se snaći ali nemoj da cujem da si otiso zbog neke moorve jer nećeš dobro proći ni ti ni ona "
izgleda da je bas neotporan kad mislis da neko moze da ga odvede :neutral:
 
možda ovaka neka ???? ;)

10988593_352886821583257_3474552994494819076_n.jpg
 
zašto to misliš ?

po meni muškarci ostavljaju žene kad ih one zanemare
brini se o svom čoveku svaki dan po malo i nema problema
pomisli da bi sa novim muškarcem morala upravo to da radiš... da se brineš o njemu, na ženski način, tj da radiš upravo ono što nisi radila svome bivšem mužu i to da kad i on postane već "monoton, neinteresantan i sl" ne prodješ opet isto...

zar nije lepo raditi na vezi svaki dan?

normalno, ekstremni problemi u vezi nisu ovde tema .....

zbog ljudske prirode. mami nas novo
mislim da vecina trazi ljubavnice jer im je dosadno. ubi monotonija, zena- istrazena obala, ustaljen put ka kraju.
a nova zenska nosi dasak nepoznatog, budi mastu, oseti se lik ponovo ziv, mlad zaljubljen. zauzet muskarac, ce imati manje vremena da se bakce tim

ima i to sto ti navodis, bezenje od problema. to sto zovu kriza srednjih godina.(strah od smrti ili ljutnja zbog ispraznog zivota).
 
zbog ljudske prirode. mami nas novo
mislim da vecina trazi ljubavnice jer im je dosadno. ubi monotonija, zena- istrazena obala, ustaljen put ka kraju.
a nova zenska nosi dasak nepoznatog, budi mastu, oseti se lik ponovo ziv, mlad zaljubljen. zauzet muskarac, ce imati manje vremena da se bakce tim

ima i to sto ti navodis, bezenje od problema. to sto zovu kriza srednjih godina.(strah od smrti ili ljutnja zbog ispraznog zivota).

pogledaj sliku iznad, to je to ??

- - - - - - - - - -

što se tiče krize srednjih godina, jeftinije je kupiti novi sportski auto nego izdržavati ljubavnicu :mrgreen:
 
pogledaj sliku iznad, to je to ??

- - - - - - - - - -

đto se tiče krize srednjih godina, jeftinije je kupiti novi sportski auto nego izdržavati ljubavnicu :cool:

Da, instiktivno tesko je odoleti iskusenjima pogotovo kada je rec o takvima sa slike , uopste atraktivnijim zenama. Zato najcesce se razvode i varaju bogati muskarci jer imaju najsiru ponudu i kada su u braku. Nikada se ne zna kakvo ce iskusenje biti , lako je nekome da bude veran zeni kada i nema kvalitetnih prilika za neku kombinaciju.
 
Da, instiktivno tesko je odoleti iskusenjima pogotovo kada je rec o takvima sa slike , uopste atraktivnijim zenama. Zato najcesce se razvode i varaju bogati muskarci jer imaju najsiru ponudu i kada su u braku. Nikada se ne zna kakvo ce iskusenje biti , lako je nekome da bude veran zeni kada i nema kvalitetnih prilika za neku kombinaciju.

nije opšte potrebno imati "kvalitetnu" priliku za kombinaciju

receno je vec, švalerke su po pravili lošije "ribe" od sopstvene žene :rtfm:

- - - - - - - - - -

dovoljno je i obična prilika ;)
 
pogledaj sliku iznad, to je to ??

- - - - - - - - - -

što se tiče krize srednjih godina, jeftinije je kupiti novi sportski auto nego izdržavati ljubavnicu :mrgreen:



materijalista ce problem resavati kupovnom auta, mnogooo mladjom ljubavnicom(sex) -takvi redje ostavljaju zene, jedino ako ga ta mladjana totalno izludi i ako je vrh manipulatorka.
idealisti se -zaljubeee-. oni tripuju da su u toj drugoj pronasli srodnu dusu i tako racionalizuju svoj strah od smrti ili pokusaj da nadju smisao zivotu. takvi se razvode.
poenta- poprilicno glupo je razvesti se, malo manje glupo je ostati u braku.
 
Balavac i muškarac nemaju baš mnogo toga zajedničkog :lol:

Pa sad...Nazovi ih kako hoces.
Mozda i imaju mnogo toga zajednickog samo su jedni podlozni "zovu vagine" a neki nisu.
Znaj da,u velikom broju slucajeva,stanje u braku ne igra veliku ulogu kod toga da li ce muskarac prevariti svoju zenu ili ne.Vecu ulogu igra to koliko je osetljiv na druge zene.Kao i nezanemarljiva cinjenica da li mu se moze ili ne.
 
danas je sve nekako prelako ..

jako je lako doći do nove... prilike :cool:

a što je najgore, svi su mi jako sebični, bitni su samo sami sebi, a nebitna je porodica, deca...

pojedinci i pojedinke se ponašaju kao da su u šopingu..
eto izašao novi par cipela, novi model automobila, nova riba...

ajd da menjamo

a tek oni koji čim im nešto nije po volji, oni koji ne znaju za kompromise...

lakše je naći novu vezu nego se potruditi oko stare, pa koliko god kratko nova veza trajala...
 

Back
Top