Quantcast

SMETA LI VAM AKO JE ON OŽENJEN?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
221.973
Ozenjeni nisu dosadni..biti dosadan ne zavisi od bracnog statusa vec od ..osobe same....drugo je pitanje da li ulaziti u vezu sa ozenjenim ili ne..zavisi sta ocekujete od sebe i ozenjenog muskarca..meni je to dilema..biti sa ozenjenim nosi puno zanimljivosti ali i odricanja......Malo je ozenjenih muskaraca koji su u stanju da se organizuju tako da ni jedna strana ne trpi..

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
Bas stedoh da napisem samo Da....zbog naslova..:D.a onda vidjeh da moram NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.s. Sto × bese ova tema.....brisite to bre...:?

blondi

Domaćin
Poruka
4.970
ima vise vrsti ozenjenih muskaraca ali ove dve su mi najgore:

prvi su jaki frajeri, narcisi, puni sebe - iz sistema "ja pa dugo nista pa djukac, pa zena" - nikad ni nisu bili "ozenjeni" to je samo stvar papira, kad jih slusas u drustvu koliko obescascuju svoje zene, ponizavaju, ismejavaju - ne mozes ni da se zamislis u ulozi ljubavnice :?

drugi su jos gori - ti pokusavaju da ubiju bol, tugu, razocarani, povredjeni i samo traze pravu, istinsku ljubav, kad te stignu smore i ubiju te pricom o njoj (zeni) :shock: - nikako da shvate da ne postoji taj broj tri ili jos gore ocekuju od ljubavnice da razume kako on nju voli :shock:

sve u svemu oboji su slabici i nikad ne nameravaju da ostave zenu jer nemaju niti zelju niti hrabrosti samo zavode jadne ljubavnice obecavajuci jim kule i gradove - a samo lece vlastite komplekse

onih koji su "zdravi" za normalnu vezu se po vecini ni ne svalerisu jer takvu vezu imaju sa zenom 8)

(doduse moglo bi se naci i ovake extreme medju ljubavnicama - nisu ni one perle ali to nije tema ovde)

S vetrom u lice

Zainteresovan član
Poruka
259
ima vise vrsti ozenjenih muskaraca ali ove dve su mi najgore:

prvi su jaki frajeri, narcisi, puni sebe - iz sistema "ja pa dugo nista pa djukac, pa zena" - nikad ni nisu bili "ozenjeni" to je samo stvar papira, kad jih slusas u drustvu koliko obescascuju svoje zene, ponizavaju, ismejavaju - ne mozes ni da se zamislis u ulozi ljubavnice :?

drugi su jos gori - ti pokusavaju da ubiju bol, tugu, razocarani, povredjeni i samo traze pravu, istinsku ljubav, kad te stignu smore i ubiju te pricom o njoj (zeni) :shock: - nikako da shvate da ne postoji taj broj tri ili jos gore ocekuju od ljubavnice da razume kako on nju voli :shock:

sve u svemu oboji su slabici i nikad ne nameravaju da ostave zenu jer nemaju niti zelju niti hrabrosti samo zavode jadne ljubavnice obecavajuci jim kule i gradove - a samo lece vlastite komplekse

onih koji su "zdravi" za normalnu vezu se po vecini ni ne svalerisu jer takvu vezu imaju sa zenom 8)

(doduse moglo bi se naci i ovake extreme medju ljubavnicama - nisu ni one perle ali to nije tema ovde)

Ima i trecih....

Onih koji o svom braku pricaju sve najbolje ( o zeni takodje ) i koji bi samo malo da razbiju monotoniju....jer, oni su se vec obavezali ( u dobru i zlu ), ne planiraju to da menjaju...pa, ko voli, nek izvoli :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.