Смешна анкета, поруке и поуке

  • Začetnik teme Začetnik teme NN77
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

NN77

Domaćin
Banovan
Poruka
3.255
Даклем анкета:

PROGNOZA-1.jpg


Ако се обрати пажња, види се колико је смешно. Саберите апстиненте са наведеним партијама и добијете 93.1%. Нема шансе да остале партије, које нису наведене, са оволико ниским рејтинзима, укупно, могу да накупе 6.9%.

Порука:
Много смо јадни.

Поука:
Ех, Томо, хајмо у коло.
 
Poslednja izmena:
Када ови буду отишли,томи ће остати само ладан бурек без јогурта................................

Ма шта ја то причам...сви ће морати у коалицију џумле.....замислите тај призор:
ТОМА,ТАДИЋ,ЧЕДА,КОШТУНИЦА СЕДЕ ЗАЈЕДНО У ВЛАДИ , А НАПОЉУ НАРОД СА УПАЉЕНИМ БАКЉАМА И МОЛОТОВЉЕВИМ КОКТЕЛИМА :mrgreen:
 
Даклем анкета:

PROGNOZA-1.jpg


Ако се обрати пажња, види се колико је смешно. Саберите апстиненте са наведеним партијама и добијете 93.1%. Нема шансе да остале партије, које нису наведене, са оволико ниским рејтинзима, укупно, могу да накупе 6.9%.

Порука:
Много смо јадни.

Поука:
Ех, Томо, хајмо у коло.
Anketa :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top