Smenjen komandant niških žandarma

Panduri jesu teski olos, u svakoj drzavi; sto je jadnija drzava, onda su veci olos. Ali oni ne mogu da se mere na hijerarhiji olosa sa kancelarijskim parazitima u raznoraznim delovima izvrsne vlasti. Mislim, to je prosto. Cak ni oni najgori panduri, bezbednjaci, su manje bitniji od nekog poreskog pandura npr.

- - - - - - - - - -

Veterinarski inspektori isto, to je bagra kakva se retko radja.

Inspektori su uzas jos od Slobinog vremena naovamo bili, jer su radili za mito (cast retkim izuzecima) a posle Slobe su dosli oni s Kosova sto su potplatili za radna mesta, pa su jos gori jer pojma nemaju, narocito trzisna, finsnsijska i slicne inspekcije gde se dobro zaradjuje a dobro i uzima mito.
 
Poslednja izmena:
Inspektori su uzas jos od Slobinog vremena naovamo bili, jer su radili za mito (cast retkim izuzecima) a posle Slobe su dosli oni s Kosova sto su potplatili za radna mesta, pa su jos gori jer pojma nemaju, narocito trzisna, finsnsijska i slicne inspekcije gde se dobro zaradjuje a dobro i uzima mito.

To koliko tim delovima izvrsne vlasti nista ne mozes, pa to je legendarno.
 
Aha... radim ono što mi se naredi, pa ako nekim nesretnim slučajem naleti na mene u tom trenutku pogrešan čovek onda sam nagrajisao zbog toga što sam radio ono što mi je naređeno?????

Poruka za žandare tokom sledeće parade nakaradnosti:
Ako kojim slučajem neki sivonja navali da prođe, sklonte se... Neka prođe i neka ode da razbija glave paradistima... Ko zna, možda je to premijerov brat (rođeni, od ujaka, tetke....), pa ćeš da nagraišeš ako ga sprečiš....

A to što premijerov brat ima pratnju koju plaća narod Srbije, to je izgleda pitanje koje nikoga ne brine.

Tu su zanimljive dve stvari prvo što taj brat ima obezbeđenje koje i ja plaćam a drugo, kakve su to "kobre" kada ih ovi brđani okrvaviše? Da sam na mestu lica koja obezbeđuju te "kobre" zabrinuo bih se.
 
Neno u to nisam upucen, ali ima nesto drugo po pitanju tih znadrma iz Nisa
Žandarm koji je pucao na ženu: Bio sam pijan i nisam znao šta radim
M. RISTOVIĆ | 23. oktobar 2013. 19:04 > 00:34 | Komentara: 105

Priveden pripadnik niškog odreda Žandarmerije. Potegao pištolj zato što je A. D. (35) sporo vozila automobil

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...-na-zenu-Bio-sam-pijan-i-nisam-znao-sta-radim
Nenad M. (33), pripadnik niškog odreda Žandarmerije i član ličnog obezbeđenja doskorašnjeg komandanta te jedinice Bratislava Dikića, uhapšen je zbog sumnje da je u petak ujutro pretukao troje gostiju kafića „Proces“, u kojem Nenad M. radi kao obezbeđenje.
http://www.kurir-info.rs/zandarm-tu...pretukao-troje-u-niskom-kaficu-clanak-1174361
Lik ,znadarm pripadnik obezbedjenja prvog coveka zandarmerije radi kao obezbedjenje u lokalu,mozes li da zamislis takvu situaciju u bilo kojoj uredjenoj drzavi?Radi na crno uz znanje komandira odreda,reketiranje
Lokal dobro radi,momcima treba para,dodju kod gazde.
Vi ste taj i taj mi smo ti i ti
Vama je potrebno obezbedjenje u lokalu
Ne nije mi potrebno obezbedjene,lokal lepo radi ,fina klijentela,..
Ma potrebno ti je obezbedjenje,hoces da vidis da ti je potrebno obezbedjenje?
To su Dikicevi ljudi,o cemu se ovde prica,o kakvom progonu Dikica?Pa u normalnoj drzavi bi zbog manjih stvari Ministar Unutrasnjih Poslova davno podneo ostavku

Ovde to ne biva
 
vučko.jpg


:dash: :dash: :dash:
 
Ти ниси компентентна за ову тему. Ја пишем строго са становишта професије и конкретном догађају.
Значи то што си ти имала догађај, имаш право приговора на рад органа реда. Можеш да ставиш и видео запис па да ти стручно одговорим.

Нисам компетентна али имам толико мозга да знам да сам узоран грађанин ове државе и да такво брецање и претећи тон нисам заслужила посебно што сам строго испоштовала закон.
 
Нисам компетентна али имам толико мозга да знам да сам узоран грађанин ове државе и да такво брецање и претећи тон нисам заслужила посебно што сам строго испоштовала закон.
Шта је закон???

У правној науци стоји дефиниција:
"Када "позитивно право" бирократским манипулацијама буде доведено у позицију
да је супротстављено ПРИРОДНОМ ПРАВУ, тада становништво стиче право и
обавезу на бунт или револуцију у циљу поновног успостављања равнотеже...."

Не разумеш? :think:
 
Нисам компетентна али имам толико мозга да знам да сам узоран грађанин ове државе и да такво брецање и претећи тон нисам заслужила посебно што сам строго испоштовала закон.
Полиција Србије није најлошија у Европи, али зато је здравство у Србији последње у Европи.
То доста говори о квалитету школства, људима који школују и карактеру и квалитету оних који из таквог образовног система изађу.
Управо су најгори високообразовани здраствени радници, док се овде тобож пребацује људима из полиције са средњом стручном спремом и то из личних себичних интереса.
Срамота!
 
Какве везе сад има здравство са чињеницом да су пандури корумпирани до сржи, а да је жандармерија разуларена багра?

Ова држава је комплетно трула, нема потребе да бранимо неодбрањиво, ни ти, ни ја.
 
Какве везе сад има здравство са чињеницом да су пандури корумпирани до сржи, а да је жандармерија разуларена багра?
Од здраствених радника нема горих.
Бити последњи у Европи.
Срамота!
 
Какве везе сад има здравство са чињеницом да су пандури корумпирани до сржи, а да је жандармерија разуларена багра?

Ова држава је комплетно трула, нема потребе да бранимо неодбрањиво, ни ти, ни ја.
Ipak, samo najniži bot će opravdavati bahatost Andreja Vučelića.
 
Какве везе сад има здравство са чињеницом да су пандури корумпирани до сржи, а да је жандармерија разуларена багра?

Ова држава је комплетно трула, нема потребе да бранимо неодбрањиво, ни ти, ни ја.
Zaista nema potrebe da branimo neodbranjivo, a ti upravo to sada i ovde radis.
Zdravstvo je takodje dno dna, kao i zandarmerija ili policija pa i cela administracija i boroktatija.
To sto ti slucajno nemas veze licno sa tim, to ne znaci nista.
 

Back
Top