Smenjen ceo menadžment RTV Vojvodina

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s202948/Info/Hronika_i_Drustvo/Smenjen_ceo_menadzment_RTV_Vojvodina.html
Smenjen ceo menadžment RTV Vojvodina
Smenjeni su sadašnji generalni direktor Blažo Popović, direktor televizije Aleksandar Dotlić, glavni urednik televizije Ljubiša Nikolin i glavni urednik radija Radovan Balać, javio Radio 021.
v202948p0.jpg

Prema saopštenju Upravnog odbora Radiodifuzne ustanove Vojvodina - Radio-televizije Vojvodina (RTV), rukovodstvo je smenjeno "zbog lošeg rada, koji se pre svega ogleda u slaboj gledanosti i slušanosti tog javnog servisa".

"Upravni odbor je pozitivno ocenio finansijsku konsolidaciju, spovedeni socijalni program, mere na unapređivanju organizacije RTV. Negativno su ocenjeni rezultati gledanosti i slušanosti, jer Upravni odbor smatra da su građani u Vojvodini zaslužili bolji program za svoj novac", navodi se u saopštenju.

"Upravni dobor izražavana nadu i da će konačno naići i na razumevanje osnivača, pa se od Vlade Republike Srbije očekuje da finansijski, tehnički i prostorno pomogne RTV, da se najzad oporavi od štete koja joj je naneta 1999. godine (tokom NATO bombardovanja), a koja se procenjuje na više od 70 miliona dolara", zaključuje se u saopštenju.

Rad RTV Vojvodna zasenio je inicidnet 23. marta ove godine, kada je prilikom posete ruskog premijera Vladimira Putina Beogradu na ekranima gledalaca bio pogrešno ispisan naslov priloga.

Generalni direktor RTV-a Blažo Popović dao je otkaz osobi koja je bila odgovorna za ispisivanje titla a, više osoba je zbog propusta suspendovano.

Na titlu je, uz sliku na kojoj se rukuju predsednik Srbije i premijer Rusije pisalo "Potvrda neprijateljstva".
ovodom grubog profesionalnog propusta, Popović, uz izvinjenje javnosti zbog učinjene greške, naglašava da je u pitanju "ne samo napad na Radio-televiziju Vojvodine, već i pokušaj da se poljuljaju i ugroze tradicionalno prijateljski odnosi između srpskog i ruskog naroda".

.........................
.........................
A ко гледа ту телевизију....?
;) ;) ;)
 
http://www.mondo.rs/s202948/Info/Hronika_i_Drustvo/Smenjen_ceo_menadzment_RTV_Vojvodina.html
Smenjen ceo menadžment RTV Vojvodina
Smenjeni su sadašnji generalni direktor Blažo Popović, direktor televizije Aleksandar Dotlić, glavni urednik televizije Ljubiša Nikolin i glavni urednik radija Radovan Balać, javio Radio 021.
v202948p0.jpg

Prema saopštenju Upravnog odbora Radiodifuzne ustanove Vojvodina - Radio-televizije Vojvodina (RTV), rukovodstvo je smenjeno "zbog lošeg rada, koji se pre svega ogleda u slaboj gledanosti i slušanosti tog javnog servisa".

"Upravni odbor je pozitivno ocenio finansijsku konsolidaciju, spovedeni socijalni program, mere na unapređivanju organizacije RTV. Negativno su ocenjeni rezultati gledanosti i slušanosti, jer Upravni odbor smatra da su građani u Vojvodini zaslužili bolji program za svoj novac", navodi se u saopštenju.

"Upravni dobor izražavana nadu i da će konačno naići i na razumevanje osnivača, pa se od Vlade Republike Srbije očekuje da finansijski, tehnički i prostorno pomogne RTV, da se najzad oporavi od štete koja joj je naneta 1999. godine (tokom NATO bombardovanja), a koja se procenjuje na više od 70 miliona dolara", zaključuje se u saopštenju.

Rad RTV Vojvodna zasenio je inicidnet 23. marta ove godine, kada je prilikom posete ruskog premijera Vladimira Putina Beogradu na ekranima gledalaca bio pogrešno ispisan naslov priloga.

Generalni direktor RTV-a Blažo Popović dao je otkaz osobi koja je bila odgovorna za ispisivanje titla a, više osoba je zbog propusta suspendovano.

Na titlu je, uz sliku na kojoj se rukuju predsednik Srbije i premijer Rusije pisalo "Potvrda neprijateljstva".
ovodom grubog profesionalnog propusta, Popović, uz izvinjenje javnosti zbog učinjene greške, naglašava da je u pitanju "ne samo napad na Radio-televiziju Vojvodine, već i pokušaj da se poljuljaju i ugroze tradicionalno prijateljski odnosi između srpskog i ruskog naroda".

.........................
.........................
A ко гледа ту телевизију....?
;) ;) ;)
Треба укинути, прво, тзв. "Војводину", а самим тим, и телевизију с тим називом.

У ствари, оставити тај студио као што је некада био, ТВ Нови Сад, јер, колико видим, има и неке добре емисије.
 
За разлику од РТБ-а, РТВ има много боље и квалитетније емисије из којих може понешто и да се научи.
Забавни програм им је окренут староградској музици и људима из народа, имају богат духовни програм, обележавају и преносе прославе празника који су везани за места у Србији, не јуре да буду "исти као сви".
Чак и да није лапсус у питању (а ја лично не верујем да јесте), очигледно је чекан неки мали повод да се оваква телевизије промени довођењем других, можда послушнијих кадрова. Сада ћемо имати два РТБ-а па ви видите да ли смо на добитку или губитку.
Не бих се чудио да се сазна за једно 6 месеци како је "словослагач" био лепо плаћен од постављача нових уредника...
 
За разлику од РТБ-а, РТВ има много боље и квалитетније емисије из којих може понешто и да се научи.
Забавни програм им је окренут староградској музици и људима из народа, имају богат духовни програм, обележавају и преносе прославе празника који су везани за места у Србији, не јуре да буду "исти као сви".
Чак и да није лапсус у питању (а ја лично не верујем да јесте), очигледно је чекан неки мали повод да се оваква телевизије промени довођењем других, можда послушнијих кадрова. Сада ћемо имати два РТБ-а па ви видите да ли смо на добитку или губитку.
Не бих се чудио да се сазна за једно 6 месеци како је "словослагач" био лепо плаћен од постављача нових уредника...

Pa tako se to radi u Srbiji to i vrapci na grani znaju:lol:....sigurno neće zaposliti nekoga ko zna da razmišlja svojom glavom i ko će im poboljšati gledanost...msm koga još zanima kvalitet i ‚‚dosadne‚‚ emisije o očuvanju narodnih običaja.:manikir:
 
http://www.mondo.rs/s202948/Info/Hronika_i_Drustvo/Smenjen_ceo_menadzment_RTV_Vojvodina.html
Smenjen ceo menadžment RTV Vojvodina
Smenjeni su sadašnji generalni direktor Blažo Popović, direktor televizije Aleksandar Dotlić, glavni urednik televizije Ljubiša Nikolin i glavni urednik radija Radovan Balać, javio Radio 021.
v202948p0.jpg

Prema saopštenju Upravnog odbora Radiodifuzne ustanove Vojvodina - Radio-televizije Vojvodina (RTV), rukovodstvo je smenjeno "zbog lošeg rada, koji se pre svega ogleda u slaboj gledanosti i slušanosti tog javnog servisa".

"Upravni odbor je pozitivno ocenio finansijsku konsolidaciju, spovedeni socijalni program, mere na unapređivanju organizacije RTV. Negativno su ocenjeni rezultati gledanosti i slušanosti, jer Upravni odbor smatra da su građani u Vojvodini zaslužili bolji program za svoj novac", navodi se u saopštenju.

"Upravni dobor izražavana nadu i da će konačno naići i na razumevanje osnivača, pa se od Vlade Republike Srbije očekuje da finansijski, tehnički i prostorno pomogne RTV, da se najzad oporavi od štete koja joj je naneta 1999. godine (tokom NATO bombardovanja), a koja se procenjuje na više od 70 miliona dolara", zaključuje se u saopštenju.

Rad RTV Vojvodna zasenio je inicidnet 23. marta ove godine, kada je prilikom posete ruskog premijera Vladimira Putina Beogradu na ekranima gledalaca bio pogrešno ispisan naslov priloga.

Generalni direktor RTV-a Blažo Popović dao je otkaz osobi koja je bila odgovorna za ispisivanje titla a, više osoba je zbog propusta suspendovano.

Na titlu je, uz sliku na kojoj se rukuju predsednik Srbije i premijer Rusije pisalo "Potvrda neprijateljstva".
ovodom grubog profesionalnog propusta, Popović, uz izvinjenje javnosti zbog učinjene greške, naglašava da je u pitanju "ne samo napad na Radio-televiziju Vojvodine, već i pokušaj da se poljuljaju i ugroze tradicionalno prijateljski odnosi između srpskog i ruskog naroda".

.........................
.........................
A ко гледа ту телевизију....?
;) ;) ;)

Gledam je ja...a pazi nisam iz Vojvodine :D I mogu ti reci da je mnogo kvalitetnija od mnogih televizija koje su cak na nacionalnom nivou. Na sta li ce sada liciti...
 
139425_untitled_f.jpg



Zbog ovoga je trebalo odlikovati celo rukovodstvo RTV Vojvodine.:rtfm:

A oni ih smenjuju.:dash:
Dobro hebiga da si političar u nekoj normalnoj zemlji recimo US i da ti novinar ovo napravi naravno da b ise ''glave kotrljale'',ne bukvalno ali bi leteo.Političari rade mnogo toga što bi se pre ubili da moraju da urade u RL i sreću se sa svakakvim barabama.Al to im je u opisu posla.
 
За разлику од РТБ-а, РТВ има много боље и квалитетније емисије из којих може понешто и да се научи.
Забавни програм им је окренут староградској музици и људима из народа, имају богат духовни програм, обележавају и преносе прославе празника који су везани за места у Србији, не јуре да буду "исти као сви".
Чак и да није лапсус у питању (а ја лично не верујем да јесте), очигледно је чекан неки мали повод да се оваква телевизије промени довођењем других, можда послушнијих кадрова. Сада ћемо имати два РТБ-а па ви видите да ли смо на добитку или губитку.
Не бих се чудио да се сазна за једно 6 месеци како је "словослагач" био лепо плаћен од постављача нових уредника...

Sve potpisujem,pogotovo ovo prvo. Nazalost,kada bi se RTV namazala pink bojom,i gledanost bi skocila... uzas...
 
Треба укинути, прво, тзв. "Војводину", а самим тим, и телевизију с тим називом.

У ствари, оставити тај студио као што је некада био, ТВ Нови Сад, јер, колико видим, има и неке добре емисије.


Treba ukinuti takozvani "Beograd" i proglasiti Medveđu za prestonicu. :mrgreen::per:
 

Back
Top