- Poruka
- 4.841
Obrenovici su nekad razmisljali o saradnji Srbije sa Evropom
i prosli kako su prosli!
Koliko je simbolike u porazu Srbije koja danas u vili Obrenovica,
razgovara sa evropskim konjusarima, a ne Evropom, kako da im ustupi i ono,
sto jos nisu okupirali!!!!!
i prosli kako su prosli!
Koliko je simbolike u porazu Srbije koja danas u vili Obrenovica,
razgovara sa evropskim konjusarima, a ne Evropom, kako da im ustupi i ono,
sto jos nisu okupirali!!!!!



