SMEDEREVO - Sastanak predsednika Srbije B. Tadića sa premijerima Hrvatske i Slovenije

Unistena srpska privreda u nemogucnosti da im parira, u potpunosti
je prepustila trziste i omogucila pljacku svojih gradjana,
dje im negdasnji egzekutori zajednicke drzave, Hrvati i Slovenci,
ostvarujuci extra profit izvlace zeljene dobiti,
zbog cega su ocigledno i atakovali na bivsu zajednicu!!!!

Sta radite vi u toj Srbiji, i cijim mozgom mislite, ako uopste i mislite???
 
Obrenovici su nekad razmisljali o saradnji Srbije sa Evropom
i prosli kako su prosli!

Koliko je simbolike u porazu Srbije koja danas u vili Obrenovica,
razgovara sa evropskim konjusarima, a ne Evropom, kako da im ustupi i ono,
sto jos nisu okupirali!!!!!

Moras priznati da 1459. nije nikako slicna ovoj 2011.
 
Unistena srpska privreda u nemogucnosti da im parira, u potpunosti
je prepustila trziste i omogucila pljacku svojih gradjana,
dje im negdasnji egzekutori zajednicke drzave, Hrvati i Slovenci,
ostvarujuci extra profit izvlace zeljene dobiti,
zbog cega su ocigledno i atakovali na bivsu zajednicu!!!!

Sta radite vi u toj Srbiji, i cijim mozgom mislite, ako uopste i mislite???

..a sto ti radis u Hrvatsko...???....
 
Pa dobro, izuzev sarkazma, imas li jos kakav pristup temi?

Tema je retardirana! Treba te banovati!

Šta tebe zabole za dešavanja u Srbiji, gledaj ti svoje dvorište!

Kakva kapitulacija?

O čemu ser.njaš?

Sastanak šefova država i njihove međusobne sastanke omalavažavaš, tako što pljuješ na Srbiju a samim tim i na srpski narod!

Jel to opet hoćete da nas zavadite sa celim svetom i da opet Srbijanska mladost gine za vaša prljava prekodrinska proser.avanja???? :evil:
 
Kakva gradacija u raspoloženju!
Od vedrine i šaljivih doskočica do paranoične histerije:lol:

:D

Tako izgleda... Ali, ybg... Tema bi trebalo da postoji, da se diskutuje o njoj, u opuštenoj varijanti, ali onda pročitaš ovakve nebuloze i kako drugačije da reaguješ... Pa kaži, jel nisam u pravu...
 
Poslednja izmena:
Tema je retardirana! Treba te banovati!

Šta tebe zabole za dešavanja u Srbiji, gledaj ti svoje dvorište!

Kakva kapitulacija?

O čemu ser.njaš?

Sastanak šefova država i njihove međusobne sastanke omalavažavaš, tako što pljuješ na Srbiju a samim tim i na srpski narod!

Jel to opet hoćete da nas zavadite sa celim svetom i da opet Srbijanska mladost gine za vaša prljava prekodrinska proser.avanja???? :evil:

Auu, al ti zaudaras primitivizmom!
Vidis, prljavstina se pere sapunom, a za primitivizam tvojim godinama ne postoji higijensko sredstvo!
 
:D

Tako izgleda... Ali, ybg... Tema bi trebalo da postoji, da se dikutuje o njoj, u opuštenoj varijanti, ali onda pročitaš ovakve nebuloze i kakodrugačije da reaguješ... Pa kaži, jel nisam u pravu...

Nemo se nerviraš.

Apatrid čovek čim zine svi ospu drvlje i kamenje. Šta ćeš, pristup mu je takav, sirov i udara u facu, ali u suštini nije daleko od istine.
Šta mi znamo kakve sporazume, možda apsolutno ekonomski nepovoljne po Srbiju ovaj naš maneken sklapa sa kojekakvim belosveCkim....
Iza zatvorenih vrata nas rasprodaju, uvode u kojekakve integracije...kako da se ne zapitaš da li je ovo samo jedan bezazlen susret u ležernoj "bez kravate ali u odelu" atmosferi ili su na pomolu ko zna kakvi dilovi:roll:
 
Nemo se nerviraš.

Apatrid čovek čim zine svi ospu drvlje i kamenje. Šta ćeš, pristup mu je takav, sirov i udara u facu, ali u suštini nije daleko od istine.
Šta mi znamo kakve sporazume, možda apsolutno ekonomski nepovoljne po Srbiju ovaj naš maneken sklapa sa kojekakvim belosveCkim....
Iza zatvorenih vrata nas rasprodaju, uvode u kojekakve integracije...kako da se ne zapitaš da li je ovo samo jedan bezazlen susret u ležernoj "bez kravate ali u odelu" atmosferi ili su na pomolu ko zna kakvi dilovi:roll:

:roll:

1. Samo ako ti je faca ispod pojasa...

2. Tvoj osvrt na sastanak, u daljem delu teksta je sasvim normalan, svako ima pravo da sumnja u dobru nameru režima, ali naslov je tendenciozan i uvredljiv!
 
Nemo se nerviraš.

Apatrid čovek čim zine svi ospu drvlje i kamenje. Šta ćeš, pristup mu je takav, sirov i udara u facu, ali u suštini nije daleko od istine.
Šta mi znamo kakve sporazume, možda apsolutno ekonomski nepovoljne po Srbiju ovaj naš maneken sklapa sa kojekakvim belosveCkim....
Iza zatvorenih vrata nas rasprodaju, uvode u kojekakve integracije...kako da se ne zapitaš da li je ovo samo jedan bezazlen susret u ležernoj "bez kravate ali u odelu" atmosferi ili su na pomolu ko zna kakvi dilovi:roll:

Unistena srpska privreda u nemogucnosti da im parira, u potpunosti
je prepustila trziste i omogucila pljacku svojih gradjana,
dje im negdasnji egzekutori zajednicke drzave, Hrvati i Slovenci,
ostvarujuci extra profit izvlace zeljene dobiti,
zbog cega su ocigledno i atakovali na bivsu zajednicu!!!!

Sta radite vi u toj Srbiji, i cijim mozgom mislite, ako uopste i mislite???
 

Back
Top