Demonology
Primećen član
- Poruka
- 750
Da li je moguce?
Zovem uporno i cekam po 20-30 min operatere i na kraju pukne veza.
Imala sam 2mb/s,sada su ubrzali na 4 mb/s i placam isto,nekih 2400rsd.
Meni je sasvim dovoljno 2 mb/s za surfovanje i ponekad skinem neki film.
Da li je smanjenje uopste moguce bez potpisivanja nekakvih ugovora?
Ono,dobar dan,ja bih da smanjim brzinu neta.
Hvala unapred.
Zovem uporno i cekam po 20-30 min operatere i na kraju pukne veza.
Imala sam 2mb/s,sada su ubrzali na 4 mb/s i placam isto,nekih 2400rsd.
Meni je sasvim dovoljno 2 mb/s za surfovanje i ponekad skinem neki film.
Da li je smanjenje uopste moguce bez potpisivanja nekakvih ugovora?
Ono,dobar dan,ja bih da smanjim brzinu neta.
Hvala unapred.




