E, pa ovako... pošto je sutra u 18h smak sveta, mislim da je red da se oprostimo kako dolikuje 
Osim tog opraštanja, recite nam (sada možete, ionako ćemo svi d'izginemo) koga biste držali za ručicu u tom trenutku, možda mu otkrili simpatije, ili šta već
Kome biste šta poručili i to, otvorite dušu i srcad 


Osim tog opraštanja, recite nam (sada možete, ionako ćemo svi d'izginemo) koga biste držali za ručicu u tom trenutku, možda mu otkrili simpatije, ili šta već

Poslednja izmena:







