Slusate REM?

KLJUUUUC ova tema vec postoji druze tako da *ebes ga eno je nesto iznad tvoje. Nov si ti.

i btw AC/DC ROCKS MAN.

Ajde matematicharu stavi ovo ma kljuc. Evo ovaj moj drug se pita da li moze da sam zakljuca. Pa pobrini se za ovo.
 
Anarhist:
A strip Dylan Dog mi je omiljen.
Ja bas volim dylana doga. Pre nekoliko meseci sam procitala nekoliko njegovih stripova, sad idem negde da kupim jos...
Elem, se vratimo na temu.... Ne dopada mi se onaj album koji je REM izdao 05. Nekako mi je slab, ali cula sam dosta njihovih ranijih pesama preko radija i bas su ql. Jesi li bio na njihovom koncertu?
 
Da bio sam. Nego lik koji je otvorio temu mi je najbolji drug pa budi malo lagana. Ja mu rece da dodje ovde malo da prica da ocenu i da prosirimo temu. On to pogresno razumeo. Posto su karte za Reeda?
 
Meni je takodje 05 bio slab.....ali imaju neke dobre pesme....Slab je zato sto ih je [iako odavno] ostavio onaj bubnjar kako li mu ide ime?Ali sta je tu je dobri su oni...
 
Unicus:
Meni je takodje 05 bio slab.....ali imaju neke dobre pesme....Slab je zato sto ih je [iako odavno] ostavio onaj bubnjar kako li mu ide ime?Ali sta je tu je dobri su oni...


Slazem se. Bill Berry je bubnjar. Ali on je davno napustio grupu. Mada nije neki album. Mada
najjaca pesma Boy in the well. Ali njima je i bila ideja da ovaj album bude sentishka.
E Unicus bez ljutnje za ono.
 
Anarhist:
Da bio sam. Nego lik koji je otvorio temu mi je najbolji drug pa budi malo lagana. Ja mu rece da dodje ovde malo da prica da ocenu i da prosirimo temu. On to pogresno razumeo. Posto su karte za Reeda?
Dobro, slicno se meni desilo kad sam postavila temu za Mansona i shvatila da vec ima jedna.. Sad je mrtva nazalost :cry: Moram da pitam mog baba. Najverovatnije idem s njim(ako me neko drugi ne pita). Ti el ides?
P.S.Dobr da su se teme spojile...
 
Lil'_hell92:
Dobro, slicno se meni desilo kad sam postavila temu za Mansona i shvatila da vec ima jedna.. Sad je mrtva nazalost :cry: Moram da pitam mog baba. Najverovatnije idem s njim(ako me neko drugi ne pita). Ti el ides?
P.S.Dobr da su se teme spojile...


Ne znam posto je. Ni kada je. Ali bih. Bi li ti?
 

Back
Top