Slučajni srpski doprinos svetskim i predstojećem nuklernom ratu

LOL

Nisam ni sumnjao da smatrate da ste za US, Rusiju i Evropu najbitniji faktor u svim pricama, jer Nemacka i Francuska nisu sposobni da se potuku bez Srpske mirodjije.

Kad jednog dana stignu vanzemaljci na Majku Zemlju, slusace price o narodu nebeskom zbog kog se vodio svaki rat jos od doba Krede i dolaska asteroida koji je uzrokovao nestanak dinosaurusa

Kad ce vise da prestanete sa tom mitomanijom da je Balkan mnogo bitan
Evo sad, baš u Nemačkoj....
Na Srbe udarili Englezi i pobegli odmah posle par šamara
Plus neki malokrvni i neuhranjeni
1:0 za Srbiju

Pe nije sudbina nego PLAN kolega, sam si sve lepo rekao a onda izveo pogresan zakljucak.

SVE JE PLAN. Cak i to u komunizmu, ovo nisam nigde jos procitao mada sam ja to vec negde pisao na forumu, mislim da je jedan od ciljeva Globalista ili Vladara iz senke ili kako god hoces da ih zoves bio i da se prvo imovina (preduzeca, zemlja, resursi) u komunistickim zemljama centralizuju, citaj ukradu od pravih vlasnika i stave pod centralnu vlast drzave cime postaju svaciji i niciji u isto vreme, a onda posle 50 godina da se, raspadom komunizma (koji je ocigledno bio planiran), kupe za nikakve pare od korumpirane i unistene drzave, gde se ljudi nista ne pitaju.

Ovo gore je naravno samo jedan cilj komunizacije ugavnom Slovena, ciljeva je bilo mnogo vise i svi su bili losi po nas koji smo pod tim sistemima ziveli.
A jesi pomislio nekad da s tobom nešto nije u redu ?

Ništa od svetskog rata, svaki put kada zagusti samo će se spustiti nova gvozdena zavesa.

Zapad je zbog raspada SSSRa i nemoći Rusije i političkog istoka uspeo da pomeri tu zavesu sa Berlinskog Zida na granicu Letonije / Estonije i Rusije. Trenutno se nove granice crtaju u Ukrajini.

Mi smo trenutno u zapadnoj sferi kao eksklava istočnog svetonazora, slično tj obrnuto od onoga što je Izrael na Bliskom Istoku. Dosta toga zavisi i od Turaka, da li će ostati član NATOa ili priključiti se BRIKS koaliciji.
Novi svetski rat nije ni spomenut u uvodnoj poruci.Spomenut je nuklearni rat.

Poznato je da je AU na nagovor nemačkog cara,iskoristila Sarajevski atentat kao izgovor za invaziju na Srbiju.Brzo je taj sukob prerastao u da kažemo svetski rat.
Prvi svetski rat omogućio je komunistima u Rusiji preuzimanje vlasti.Druga značajna činjenica Prvog svetskog rata odnosno završetka istog jeste nezadovoljstvo Italijana jer su njihova očekivanja u pogledu teritorijalnih proširenja uglavnom izneverena zbog stvaranja Jugoslavije ili KSHS.U Italji je uspostavljen nekakav grubo rečeno totalitarni poredak sa jednim čudakom na čelu.Nemačka je tako stekla kakvog takvog saveznika .Da je Italija bila na strani zapadnih demokratija,mnogo je manje verovatno da bi se izolovana Nemačka odlučila na revanš.
Drugi svetski rat omogućio je i jugoslovenskim čitaj nesrpskim komunistima da preuzmu vlast,.Podela teritorije nekadašnje KJ uzrokovala je ratne sukobe 46 godina kasnije.Bio je to povod pobednicama iz Hladnog rata da demonstriraju svoju moć.Rusija uviđa da zapadnjaci razumeju samo jezik sile.
Elem,Drugi svetski rat jeste bio nastavak Prvog a aktuelni rat u Ukrajini koji sad već može da se kaže izvesno prerasta u nuklearni rat ,jeste nastavak hladnog rata koji je u najtešnjoj vezi sa Prvim svetskim ratom pa svi ti sukobi uključujući i ovaj finalni koji se očekuje predstavljaju jednu celinu.
Izgleda da je sudbina predodredila Srbima da budu neka vrsta slučajnog pokretača tog sukoba koji traje već blizu 110 godina i koji će na kraju dovesti do uništenja značajnog dela evropskog stanovništva.
Podrazumeva se da ne mislim na krivicu nego na puku slučajnost.
sve ide po planu, nema nikakve slucajnosti.

Ти из бандитске републике, ништа не читаш. Стало време твом ђеду 1944. Кад се докопао Београда. И теби, па чекаш нову расподелу имовине и ресурса као 1945.

Не Знаш ти кад је то реко Вудроу Вилсон....

Лупај бандитски, лупај... :kafa:
Дај му да чита ону твоју књигу.

Знаш ону што је продајеш за иљаду динџи.

Pe nije sudbina nego PLAN kolega, sam si sve lepo rekao a onda izveo pogresan zakljucak.

SVE JE PLAN. Cak i to u komunizmu, ovo nisam nigde jos procitao mada sam ja to vec negde pisao na forumu, mislim da je jedan od ciljeva Globalista ili Vladara iz senke ili kako god hoces da ih zoves bio i da se prvo imovina (preduzeca, zemlja, resursi) u komunistickim zemljama centralizuju, citaj ukradu od pravih vlasnika i stave pod centralnu vlast drzave cime postaju svaciji i niciji u isto vreme, a onda posle 50 godina da se, raspadom komunizma (koji je ocigledno bio planiran), kupe za nikakve pare od korumpirane i unistene drzave, gde se ljudi nista ne pitaju.

Ovo gore je naravno samo jedan cilj komunizacije ugavnom Slovena, ciljeva je bilo mnogo vise i svi su bili losi po nas koji smo pod tim sistemima ziveli.

Нема случајности, поготово у високој политици, безбожници верују у неке невидљиве руке и невидљиве ноге и бог те пита шта све не ...

Poznato je da je AU na nagovor nemačkog cara,iskoristila Sarajevski atentat kao izgovor za invaziju na Srbiju.Brzo je taj sukob prerastao u da kažemo svetski rat.
Prvi svetski rat omogućio je komunistima u Rusiji preuzimanje vlasti.Druga značajna činjenica Prvog svetskog rata odnosno završetka istog jeste nezadovoljstvo Italijana jer su njihova očekivanja u pogledu teritorijalnih proširenja uglavnom izneverena zbog stvaranja Jugoslavije ili KSHS.U Italji je uspostavljen nekakav grubo rečeno totalitarni poredak sa jednim čudakom na čelu.Nemačka je tako stekla kakvog takvog saveznika .Da je Italija bila na strani zapadnih demokratija,mnogo je manje verovatno da bi se izolovana Nemačka odlučila na revanš.
Drugi svetski rat omogućio je i jugoslovenskim čitaj nesrpskim komunistima da preuzmu vlast,.Podela teritorije nekadašnje KJ uzrokovala je ratne sukobe 46 godina kasnije.Bio je to povod pobednicama iz Hladnog rata da demonstriraju svoju moć.Rusija uviđa da zapadnjaci razumeju samo jezik sile.
Elem,Drugi svetski rat jeste bio nastavak Prvog a aktuelni rat u Ukrajini koji sad već može da se kaže izvesno prerasta u nuklearni rat ,jeste nastavak hladnog rata koji je u najtešnjoj vezi sa Prvim svetskim ratom pa svi ti sukobi uključujući i ovaj finalni koji se očekuje predstavljaju jednu celinu.
Izgleda da je sudbina predodredila Srbima da budu neka vrsta slučajnog pokretača tog sukoba koji traje već blizu 110 godina i koji će na kraju dovesti do uništenja značajnog dela evropskog stanovništva.
Podrazumeva se da ne mislim na krivicu nego na puku slučajnost.

Čekaj malo, rat u Ukrajini zbog Srba?

Koju, ima ih više.

Више?

Нисам знао.

Ја знам за ону главну. Број 1 мистикова мудрост.

Има да се нађе по интернету да је продаје поузећем по цени од 1000 динџи.

Једино је проблемчић што су издавачи књигу разврстали у категорију "разонода и забава" (или тако нешто). Чек да прогуглам.

Јбг...сајт тренутно не ради

Održavanje

Site will be available soon. Thank you for your patience!

Da u određenom smislu.Da je Evropa imala više razumevanja za srpske legitimne težnje konkretno u pogledu Bosne i Hercegovine,evropska pa i svetska istorija možda bi izgledale bitno drukčije.

Ова твоја тема, кад год је видим, подсећа ме на серију Симпсонови, у епизоди у којој је тема "Ефекат лептира", па се Хомер (на бошњачки Омер) враћа у прошлост, у време диносауруса и случајно убија лептира, а и тотално поремети садашњост (заборавих како је после изгледала садашњост).

Ова твоја тема, кад год је видим, подсећа ме на серију Симпсонови, у епизоди у којој је тема "Ефекат лептира", па се Хомер (на бошњачки Омер) враћа у прошлост, у време диносауруса и случајно убија лептира, а и тотално поремети садашњост (заборавих како је после изгледала садашњост).
Niko od tebe i ne očukuje da pravilno razumeš ovu temu odnosno moje poruke na ovoj temi.
Postoji dovoljno tema o Vučiću,o Marinaki,o Ćuti,o Radi Trajković,o Milojku Pantiću i sl.na kojima može da dođe do izražaja tvoj raskošni talenat i posebno pronicljivost.

Back