Slucaj Jelene Krsmanovic 2

jukabg

Domaćin
Poruka
3.062
Samo drzava ostar zakon sa dugogodisnjim robijanjem za sve nepravilnosti na ulicama i bit ce mira normalan svet da zivi od ovih...
PO skolama osnovnim srednjim u startu sve izgrednike odmah sklanjati da ne smetaju drugoj deci...sivi dom krusevac i terat to.
Samo ostro i strogo i pridrzavat se mera pa ce se iseliti iz Srbije sav taj sljam....ali eto to skoro nije moguce to su samo snovi.
Ovakva srbija gde ne smes posle 21 sat setat po bg nekom odgovara i *******.
Poruka je automatski spojena:

Danas bilo izricanje presude za ovaj predmet iz 2016 godine?
Hoce li se izvuc Zoka?

jukabg

Domaćin
Poruka
3.062
Izvuce li se ovaj Zoran .Jel poker advokata odradio posao?
Nesto je danas bilo na sudu.
Mislim da neće.
Pisu nema tragova krvi na njemu!! Kako ce biti kad su sve prvo uklonili sa sebe i tek onda izasli da prijave nestanak?
Profesionalno izrezirano ubistvo.
Nadajmo se da sud ima sve u svojim rukama i da ce ubica da zalegne 40 ljeta.
Kad ce zavrsna rec konacno?

Optimus Prime

Buduća legenda
Poruka
29.305
Izvuce li se ovaj Zoran .Jel poker advokata odradio posao?
Nesto je danas bilo na sudu.

Pisu nema tragova krvi na njemu!! Kako ce biti kad su sve prvo uklonili sa sebe i tek onda izasli da prijave nestanak?
Profesionalno izrezirano ubistvo.
Nadajmo se da sud ima sve u svojim rukama i da ce ubica da zalegne 40 ljeta.
Kad ce zavrsna rec konacno?
Mislim da se neće izvući Zoran.

jukabg

Domaćin
Poruka
3.062
Ja se iskreno nadam da je tako...jasno je od samog starta da je prvo ubijena pa su sve cistili presvlacili se i tek onda izasli u javnost da je ubijena.Vestak je dobio cistu garderobu za vestacenje zato i nije pronasao krv na njemu.
Nadam se da su reobdukcijom tela imali uvid u to mucko ubistvo.

Ali sve mi nesto sumljivo da ce ga osloboditi.

Optimus Prime

Buduća legenda
Poruka
29.305
Ja se iskreno nadam da je tako...jasno je od samog starta da je prvo ubijena pa su sve cistili presvlacili se i tek onda izasli u javnost da je ubijena.Vestak je dobio cistu garderobu za vestacenje zato i nije pronasao krv na njemu.
Nadam se da su reobdukcijom tela imali uvid u to mucko ubistvo.

Ali sve mi nesto sumljivo da ce ga osloboditi.
Neće.

jukabg

Domaćin
Poruka
3.062
Analizirao je nesto na nasipu d3 tehnologijom da navodno nije u kanalu ubijena.Dokazivao.Ako je ubijena u onoj vodi onda se on otisao presvuci pa su cistili tragove itd.Valjda imaju dokaz ako su posteno odradili obdukciju.
Ali interesantno ce biti ako se ispostavi da je sam ubio otisao kuci da se presvuce mrtav hladan i da je on jedini sam ucesnik tog ubistva.I to je moguce.Ja sam sve nesto u filmu da ima saucesnika tog ubistva ali videt cemo.
Ako ga oslobode jer nemaju dokaze to ce biti krah za pravosudje.6 godina zavlacenja.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.