Slučaj dostavljač

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.822
Ovih dana se po medijima vrti priča o dostavljaču koji je dobio otkaz jer je uznemiravao djevojku koja je narucila hranu.
Mnogi ga opravdavaju,blate djevojku kako je zbog njega dobila otkaz itd.Sta vi mislite?
Licno mislim da je trebao da dobije otkaz i to ne zbog prve,nego zbog druge poruke.
Otkud mu pravo da nju optuzuje za svoje pogresne postupke?
Kao...zbog tebe sam dobio otkaz.Nisi zbog nje,vec zbog sebe.Ispao si glup,u najmanju ruku,i umjesto da prihvatis to i progutas,ti si nju optuzio da je ona kriva.A ona je samo prijavila uznemiravanje.
Mozda nekom njegova poruka zvuci bezazleno,ali ja se,recimo,jezim od "bliskih" poruka od nekog nepoznatog i nekog kome niste dali broj telefona,niti ga poznajete iz nekog blizeg kontakta.
Ti mi je prvo nekulturno,a drugo manijacki.
Meni je jednom slicnu poruku slao majstor koji mi je krecio stan.Odnosno ne on,nego neki njegov prijatelj kome je dao moj broj.
Da li sam ti ja rekla da dijelis okolo moj broj telefona ili sam te zvala da uradis to za sta si placen?
Kakve god da su bile namjere dostavljaca,a druga poruka govori dosta o njemu, djevojka je bila sasvim u pravu.
Najgluplji su mi oni odgovori tipa...da je bio neki bogatas,ne bi ga prijavila...Neki ljudi apsolutno ne shvataju da ne smiju zloupotrebljavati niciju pruvatnost,ma ko bili.
On nije poznavao tu djevojku,zenu...Ne zna nista o njoj,da li je udata,da li joj uopste odgovara da joj se neko udvara...
Da li bi bilo ispravno da je on te poruke slao i drugim zenama koje su trazile dostavu...po principu velikih brojeva,pa ce mozda negdje i proci.
Ona je mogla da iskulira,ali to ne opravdava njegov postupak i apsolutno opravdano je dobio otkaz.

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
113.880
Ja nemam pojma o cemu se radi
Ne mogu da osudjujem nikoga kad ne znam pricu
Da li je ona njemu slala pre toga nesto?
Ili je on samovoljno odlucio da ce da joj salje poruke?
I kakve poruke?

Mislim stvarno ne znam slucaj i bzv mi da opalim po njemu tek tako

Ako se radi o klasicnom seksualnom uznemiravanju, bez njene dozvole ili neke naznake, onda jeste zasluzio otkaz

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.592
To je meni pretjerivanje. Da je imao namjeru da je uznemirava uzeo bi neki drugi broj, ne bi je tako nevino pitao kako joj se dopala hrana. Jedno obično pitanje je napravilo problem.
Pa šta i ako je imao namjeru da je muva?
Ispada da su svi muškarci poremećeni i samo čekaju koga će maltretirati. Kako uopšte da pridju nekoj ženi kad je danas skoro sve uznemiravanje.
Poslije kukaju da su same i da su muškarci kilavi. Ljudi u strahu, ako joj se ne dopada neće ga kulturno odbiti nego na sva zvona dati da je sklon uznemiravanju.
Po meni je ona pogriješila.

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.822
Ja nemam pojma o cemu se radi
Ne mogu da osudjujem nikoga kad ne znam pricu
Da li je ona njemu slala pre toga nesto?
Ili je on samovoljno odlucio da ce da joj salje poruke?
I kakve poruke?

Mislim stvarno ne znam slucaj i bzv mi da opalim po njemu tek tako

Ako se radi o klasicnom seksualnom uznemiravanju, bez njene dozvole ili neke naznake, onda jeste zasluzio otkaz
Ona je narucila hranu,a on joj je dostavio.I posle toga joj slao poruke.

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.822
To je meni pretjerivanje. Da je imao namjeru da je uznemirava uzeo bi neki drugi broj, ne bi je tako nevino pitao kako joj se dopala hrana. Jedno obično pitanje je napravilo problem.
Ispada da su svi muškarci poremećeni i samo čekaju koga će maltretirati. Kako uopšte da pridju nekoj ženi kad je danas skoro sve uznemiravanje.
Poslije kukaju da su same i da su muškarci kilavi. Ljudi u strahu, ako joj se ne dopada neće ga kulturno odbiti nego na sva zvona dati da je sklon uznemiravanju.
Ne shvatas da je on iz njenog ugla sasvim nepoznata osoba i da nije trazila udvaranje uz dostavu hrane.
U njegovu naivnost vec ne bih bila sigurna.
Narocito posle druge,emocionalno ucjenjivacke poruke.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.647
После буде куку-леле сама сам. Отварај апликације за упознавање, дај шта даш.
А када ти неко приђе изиграваш преподобну.
Људи су пукли.

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.592
Pa udvaranje i ne tražiš ono samo dodje. Ko se toliko plaši nepoznatih ljudi treba da ima poseban broj za kontakte sa njima.
Ne shvatas da je on iz njenog ugla sasvim nepoznata osoba i da nije trazila udvaranje uz dostavu hrane.
U njegovu naivnost vec ne bih bila sigurna.
Narocito posle druge,emocionalno ucjenjivacke poruke.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.647
Јбт, када морам да псујем, људи се упознају свуда- у изласку, у возу, у реду у пошти, на аутобуској станици, код лекара, у продавници, на семафору... Мушкарац и треба да приђе жени која му се свиди. Или је дошло време да трепће и чека да приђе она. Или не треба нико никоме да прилази, сви треба да живе за себе, сами и отуђени.
Честитам! Успели су :(

koto

Buduća legenda
Poruka
42.373
После буде куку-леле сама сам. Отварај апликације за упознавање, дај шта даш.
А када ти неко приђе изиграваш преподобну.
Људи су пукли.
ima nesto u tome sto kazes.
s jedne strane, da joj je poruku poslao neko s mercedes a ne jadni dostavljac, pitanje je kakav bi bila reakcija:)))
s druge strane, nekidan mi prica drugarica ciju je mamu ujeo pas, zove je advokat i kaze imamo saznanje da je mamu ujeo pas, ocete da podnesete tuzbu..ova odlepila. a odakle ti saznanje????
misim frljaju se sa nasi podaci onoliko, i to nije ok. nikako nije ok.

Poruka
10.639
ima nesto u tome sto kazes.
s jedne strane, da joj je poruku poslao neko s mercedes a ne jadni dostavljac, pitanje je kakav bi bila reakcija:)))
s druge strane, nekidan mi prica drugarica ciju je mamu ujeo pas, zove je advokat i kaze imamo saznanje da je mamu ujeo pas, ocete da podnesete tuzbu..ova odlepila. a odakle ti saznanje????
misim frljaju se sa nasi podaci onoliko, i to nije ok. nikako nije ok.
To je tačno, kad je moja mama umrla i tata otišao da obavi sve potrebno za sahranu, dok je još obavljao papirologiju imala sam tri poziva od tri kamermana sa ponudom da snimaju ukop :( bolesno.. znači svi su uvezani na neki način

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.