Slovenačka stakla?

misha1

Zainteresovan član
Poruka
141
Gledam na B92 grupicu pod nazivom ''Evropa nema alternativu'' u vezi ovih stakala za slovenačku ambasadu, i učini mi se da su ti ljudi malo ''čudni''?
Čini mi se da sam ih viđao na TV u vezi nek gej parade. Jel to postoje dežurni statisti koji po potrebi iznajmljuju usluge da proklamuju ''evropske vrednosti'' ili sam već obnevideo od TV-a.
Nešto mi tu smrdi. Ali ako sam ja slučajno u pravu, zar ne ispada da su cela naša omladina lopovi a ovih nekolicina ''budućnost srbije''? Molim vas jel ima još neko da zapaža čudne nelogičnosti u prezentovanju stvarnosti. Hvala unapred.
 
Nastalo vazelina ?
affraid.gif
fresse.png
 
Gledam na B92 grupicu pod nazivom ''Evropa nema alternativu'' u vezi ovih stakala za slovenačku ambasadu, i učini mi se da su ti ljudi malo ''čudni''?
Čini mi se da sam ih viđao na TV u vezi nek gej parade. Jel to postoje dežurni statisti koji po potrebi iznajmljuju usluge da proklamuju ''evropske vrednosti'' ili sam već obnevideo od TV-a.
Nešto mi tu smrdi. Ali ako sam ja slučajno u pravu, zar ne ispada da su cela naša omladina lopovi a ovih nekolicina ''budućnost srbije''? Molim vas jel ima još neko da zapaža čudne nelogičnosti u prezentovanju stvarnosti. Hvala unapred.

A bolji su oni što se školuju u Evropi, a i državljani su neke od tih izdajničkih, plaćeničkih, soroševskih, vatikanskih..... zemalja:D, a slogan im je: "Azija i Afrika" nemaju alternativu?
 
Lep gest to sa zamenom stakla,definitvno najlepša slika u vestima danas. Ima još mladosti u ovoj zemlji koja je vaspitana i uviđavna,nisu svi postali lopuže,divljaci i vandali.


Чледајући твој аватар и читајући твоје постове, да се закључити да си ти Мађар или Хрват.
 
Hoćete da kažete da su samo nacionalne manjine fine? :smile:

Нећу да кажем да су фине, него да су безобразне. Ово је Србија и у Србији је Србин на првом месту. Свакоме ко прича о не зависној Војводини, Санџаку треба дати по #$чци. Једино тако можемо да спречимо даље цепање наше земље.
 
Dobro, možda nisam baš bio jasan. Ali mene ustvari zanima da li mi preko pederskog lobija idemo u EU?
Za b92 mi je jasno od kada su tražili neke antistrejt voditelje. Prvo sam mislio da su to neki antistres voditelji, tek sam kasno skontao...da je to jedna akcija za okupljanje nekih marginalnih grupa koje zbog svoje različitosti (da tako kažemo) od srpskih domaćina predstavljaju odličnu ''vojsku'' za manipulaciju i psihopatologizaciju društva. Koja bi nas Srbe pripremila za rastakanje. Stalno mi se čini da smo mi kao obični građani manipulisani. Ovo je samo primer kako 5 ljudi može da bude u 5 različitih NVO i da nam soli pamet a mi smo ubeđeni kako je to neki veliki broj ljudi i zančajna masa koja ima ''težinu''. Kao preduvani lumbalon. U BG ima hiljade nekih organizacija...pojavljuju se isti ljudi na TV u različitim ulogama, kao da nam uvaljuju statiste po narudžbini. Ne bih se začudio da iste te sretnem na Kosovu, u poseti npr. ''novim albanskim institucijama'' itd. Onda na nekom antifašističkom skupu i sl. Čini mi se da su to sve isti likovi vrte u krug. Recimo, da bi to moglo da se okarakteriše kao zavera protiv građana Srbije. I to hohštaplerska. E sada, da li sam ja u pravu i i ima li neko da je primetio patern da nas milione neko kao stoku voza kako oće? To vi meni recite.
 
Dobro, možda nisam baš bio jasan. Ali mene ustvari zanima da li mi preko pederskog lobija idemo u EU?
E sada, da li sam ja u pravu i i ima li neko da je primetio patern da nas milione neko kao stoku voza kako oće? To vi meni recite.

Znachi da je ostalih 2,350.000 gradjana u Srbiji, takodje gej populacija i da i njih "neko" kao stoku voza?...mislim da Koshtunjavi pokushava preko tebe i slichnih tebi da "naduva svoj rejting" :lol:
Mozhda je Braco Velja nash pravi put...postanite retard u 5 lekcija...nova serija Ludaka Velje:lol:
 
Da mi TV gledaoci smo produžena ruka UDBE:mrgreen:


Chija si Ti produzhena ruka...to ti sam znash...
ali...i ja sam TV gledaoc...pa napravi onda razliku...ne trpaj sve u isti kosh...jer rezultati "te kosharke" su jasni od 03-02-2008
znachi ima 2 kosha...jedan tvoj...jedan moj...jedno zakucavanje je palo u tvoj kosh pre mesec dana...za 2 meseca ce i drugo ALL STAR zakucavanje...
 
Lep gest to sa zamenom stakla,definitvno najlepša slika u vestima danas. Ima još mladosti u ovoj zemlji koja je vaspitana i uviđavna,nisu svi postali lopuže,divljaci i vandali.

Konacno glas razuma.
Vec je pun ku*ac ovih napaljenih klerofasista i njihovog orgijanja poslednjih deset dana.
Zato gospodo sutra na plato - EVROPA NEMA ALTERNATIVU.
Pokazimo pravi kapacitet gradjana i gradjanki Srbije.
Ovi klerofasisti nemaju tapiju da nas vise sramote i udaljavaju od civilizacijskih dostignuca i vrednosti koje nam nudi i sa kojima nas oberucke ocekuje porodica zemalja EU.
Izvinjenje slovenackom ambasadoru i pomoc Sloveniji u zameni polupanih prozora je vise nego human gest,koji pokazuje da je Srbija ipak zemlja normalnih proevropskih gradjana,koji ce uvek smoci snage i volje da isprave sve budalastine koje klerofasisti i zaludjeni nacinalisti i sovinsti ucine na stetu gradjana i gradjanki Srbije.
 
Ne daj Boze rata, bilo bi vas (nacionalnih manjina) vise mrtvih po Srbiji nego siptara na Kosmetu.



Za ovakve pretnje se NEKADA kaznjavalo...usput ko je ovde nacionalna manjina?
BTW, nisi ishao u shkolu? Nisi bio svedok svih POBEDNICHKIH srp(B)skih ratova 1991-1999.
Ne prizivaj ratove maloumniche destruktivni!!!
Tvoje rechi a i postupci teraju druge (od) iz Srbije, jer im krvlju pretish...a takvi kao ti na kraju stradaju!!!
 

Back
Top