old-mne Poznat Poruka 7.562 28.05.2011. u 11:54 - Slomljeno je krilo, ali mi pamtimo let #5 Ode djeneral, pusti ga BoTa niz vodu...
B bagzzi Poznat Poruka 8.618 28.05.2011. u 12:00 - Slomljeno je krilo, ali mi pamtimo let #6 Србија,и српство се данас бране само у Републици Српској! Браво за сву браћу преко Дрине! Да ће Бог да се и Србија пробуди из овог мртвачког сна!
Србија,и српство се данас бране само у Републици Српској! Браво за сву браћу преко Дрине! Да ће Бог да се и Србија пробуди из овог мртвачког сна!