Слога: Штрајк новосадских поштара шири се на Београд и друге градове

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
29.171
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/V...-Sada-siri-se-na-Beograd-i-druge-gradove.html

Чланови Синдиката радника поште „Слога” подржали су и придружили се спонтаној обустави рада коју су у уторак, 24. октобра започеле њихове колеге из Новог Сада.

Према сазнањима Синдиката, више од 90 одсто поштара и курира Постекспреса и око 15 одсто шалтерских радника штрајковало је од уторка до среде ујутру на подручју Новог Сада, у Врбасу су штрајковали као целини, у деловима Београда (Раковица и Борча) иу Поштанском центру Панчево.

Шта је повод штрајка?

Прање пара.

Приватне агенције за дистрибуцију и пријема пакета наплаћују 100 РСД муштеријама а користе услуге ПТТ система којима плаћају 30 РСД .

Сат рада у ПТТ је 140 РСД што је далеко мање од минималца

poštarski duh se širi
bili su solidarni i kad je drugima gorelo pod dupetim
slobodarski narod ne treba da leka račune već da se raspita na koji model i broj da uplate za OKTOMBAR 23-će

bar pola njih, što krezubih što potkovanih, ide logikom - ako nije stigao račun ne mora da platim
Сви Поштари да се лепо пребаце на СББ.
И Земљорадници.
Братски Саоутхемптон има да освоји Првенство :D

proradila velika posta u mirijevu

sto se mene tice mogli su da ne rade sve do 18. decembra

ja bih njih postovao kada bi odbili da prime platu za vreme dok nisu radili
Колико дуго постоји Миријево?
Можда неких 35 година,тако?
Милошевић вас почео,Тадић завршио :lol:

1700027890223.png

1700027902227.png

Србијом влада тотална неспособност већ више деценија која са сваком новом власти расте још више и све тако до потпуног урушавања система који ће, бар по кретањима у друштву, врло брзо да се деси. И треба па да све из почетка кренемо.
Проблем је много лако решити можда чак и без издвајања динара из буџета.

Treba nam promena sistema iz korena. I prvo ispitati poreklo imovine SVIH ljudi koji su se bavili politikom u poslednjih 30god
Тачно. То сам неколико пута писао у последњих 1-2 године. Ми немамо СИСТЕМ а ово што зовемо системом је потпуно погрешно тако да морамо корените промене као што ти рече.
Лоше дрво никада неће дати добар плод шта год да му радиш.

Back