Slobodarska Kina

Kina, raj na zemlji. :lol: Zaseo neki prikan na čelo i ne pušta. :lol: A raja može samo da sluša guslanje sa nacinalne TV. Bar oni koji imaju struju, ostali su na tranzistorima koje im prodaju šverceri. :lol:

SVI cenzurisu internet!

Ovaj internet koga mi sada koristimu u zadnje tri godine je NEVEROVATNO CENZURISAN!

(Samo mnogi to ni ne osecaju)
 
Kina, raj na zemlji. :lol: Zaseo neki prikan na čelo i ne pušta. :lol: A raja može samo da sluša guslanje sa nacinalne TV. Bar oni koji imaju struju, ostali su na tranzistorima koje im prodaju šverceri. :lol:

Па видиш ли ДА И КОД НАС ПОСТОЈИ БЛОКИРАЊЕ СВЕГА И СВАЧЕГА - данас није била реприза Утиска недеље... а недавно исто није била реприза на студију Б када је био гост муж Исидоре Бјелице - нестају вести, нестала је страница листа "Ало"...

Има мишљења ДА СЕ ПОЛАКО НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ УВОДИ ЦЕНЗУРИСАЊЕ ИНТЕРНЕТА И ВЕСТИ УОПШТЕ... јер белосвецке лопуже не могу да дозволе ДА НАРОД БУДЕ ИНФОРМИСАН... онда не могу да муљају...
 
Pa i GNU koncpet je iz US...Mi krademo zato što smo siromašni a ameri to razumeju,inače bi preduzeli oštrije mere...Gde će da nam uzimaju kad nema pas zašta da nas ujede...

Pa krade Kina koja se use.rava od novca pa sta.....mogu da im duvaju. Da sam vlast totalno bi me bolela ona stvar za pirateriju.

Zamisli recimo 3 miliona kompjutera u Srbiji pa puta original Windows + Office pa to je oko 300 evra minimum.....A to je 900 miliona evra...ode iz Srbije u trgovinski deficit :)

Ovako to ostaje u Srbiji.
 
Па видиш ли ДА И КОД НАС ПОСТОЈИ БЛОКИРАЊЕ СВЕГА И СВАЧЕГА - данас није била реприза Утиска недеље... а недавно исто није била реприза на студију Б када је био гост муж Исидоре Бјелице - нестају вести, нестала је страница листа "Ало"...

Има мишљења ДА СЕ ПОЛАКО НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ УВОДИ ЦЕНЗУРИСАЊЕ ИНТЕРНЕТА И ВЕСТИ УОПШТЕ... јер белосвецке лопуже не могу да дозволе ДА НАРОД БУДЕ ИНФОРМИСАН... онда не могу да муљају...

Ne rise da nije bila repriza Utiska Nedelje??? Ahahhhahahhhhahhahahhahaaa!!!! jaoooo
 
Hahahahaaa....kako brane braću Kineze...:mrgreen: Ima jedna sitnica koju zaboravljate: kad bi Srbija bila nekim slučajem Kina, vi biste sad sedeli i gledali kako pada kiša, a komp bi vam bio na listi želja..pored putovanja..:lol:
 
Da li iko može biti naivniji od domaćih talibana ?

Nije mi jasno zašto uzimate Kinu (verovatno je to domaći zadatak) za primer kada u samoj Srbiji imate daleko veće kršenje ljudskih prava nego u bilo kojoj drugoj evropskoj ili azijskoj zemlji.....

Alo .... dozovite se pameti, ovde je na delu najgori oblik diktature u Evropi od završetka 2.S.R. 1945.g. Ovde je totalna uzurpacija vlasti i samovolja jednog čoveka i njegovih demonacista.

Ako ste mislili da pišete o nečem istinitom, realnom a groznom onda to imate u svojoj kući ..... koji se ququrek guzite po Kini kada sve to mate ovde samo daleko gore ?

Uostalom imate daleko svežiji i bliži primer američkog nacizma u vidu samovolje i zabrene internet sajtova. Ako bar malo mislite svojom glavom (u šta iskreno sumnjam jer morate to prvo da dokažete) otvorićete jednu temu i o tom slučaju koji se dešava baš ovih dana gde se blokiraju na stotine sajtova, zabranjuje im se pristup i hapse ljude zato što nemaju qqurtone !?!?!

Jel zato tipkate o Kini da bi sakrili smradonosno fašističko demokratsku repubiku Ameriku i njena nedela?

Alo klinarijo u školu i da učite ..... ništa vi još neznate i nemate pojma ni o čemu.

Sad bi tvorac ovog topića mogao da nam kaže po čijoj naredbi piše o Kini umsto o Americi ?

Ako ne smeš razumećemo te ..... ode glava kao pevčiću ..... ali to si ti sam tražio a mi će mo samo da gledamo i da učimo kako ne treba raditi.
 
Poslednja izmena:
Hahahahaaa....kako brane braću Kineze...:mrgreen: Ima jedna sitnica koju zaboravljate: kad bi Srbija bila nekim slučajem Kina, vi biste sad sedeli i gledali kako pada kiša, a komp bi vam bio na listi želja..pored putovanja..:lol:

Naravno , 2/3 stanovnistva Kine zivi ko stoka ,pogotovo na zapadu zemlje , kada kupe bicikl to je kao da su novu kucu sa bazenom kupili , a mali deo stanovnistva zivi na racun ogromne vecine koja rmbaci za par dolara dnevno , dok biznismeni , partijska i vojna elita ne znaju sta ce sa parama i izdrkavaju se po Sangaju i slicnim ultra modernim gradovima . Caletov ortak bio tamo fudbalski trener , osvojio sve zivo sa tim klubm i kaze da takvih kontrasta izmedju bogatih i sirotinje nema nide , cak i u onim latino banana republikama .
 
Poslednja izmena:
Meni je zaista neverovatan debilizam koji se forsira postavljanjem ovakvih tema . Sta bilo ko ovde zna o Kini . Oni zaista drugacije vide svet d nas . I prava i pravdu i napredak i ospanak . To je trenutno najstarija civilizacija , koja je malte ne ne promenjena hiljadama godna .
Pa cak i tam njihova ekspanzija koja je zaprepascujuca i ogromna , moze da se samozavrsi u trenu , ako kinezni9 odluce da je tako najbolje . Mogu u tri minuta da zatvore svoju drzavu a jedno 600 godina i nikom nista , mozgu bledoliki glupaci da se smeju i rugaju kolko oce . Tek na kraju se vidi ko je bio u pravu . Kinezi drugacije vide i uspeh i neuspe i slobodu i sve na sveu od nas , a dijametralno drugacije od stanovnika zapadne evrope iili SAD . .Kina je drzava koja kontrolise 80% africkih resursa u ovom momentu . Tajna njihovo tihog uspeha je sto sbve placaju , za razliku od Engleza i Amera , i nikad se ne mesaju ni na koji ncin u unutrasnja politckia desavanja u zemljama u kojima su kroz investicije prisutni .
Oni su mogli sebi da dopuste da zapadnu u opjumski san na 150 godina,( ono kad su ih okupirali Englezi i ostali ) jer , zabog , sta je to 150 godina za Kinu .... tren .
Onda su zrtvovali jedno 200 miliona ljudi , kad su odlucili da je bilo dosta tog sna ,, a u svhu budjenja , preko onog ludaka Mao Ce tunga .
On ih je satro , unazadio jos vise , al ih jje probudio .
Za kinu je 200 miliona ljudi nista narocito .
No vidim da se stv ari kod ovih nasih ultra hrvata i utra siptara gledaju jednosme
rno , isto onako , kako su nekad Amerikanci posmatrali indijance . Neznam odkud tolika samouverenost , da se tako lakonskui posmatra drugacija kultura , a da se meri kroz arsine domace politikanstva . Samo da kazem , da niko ne mrzi komnizam vise od mene... da ne bide zabune .
 
Chinabeauty.jpg
 
Naravno , 2/3 stanovnistva Kine zivi ko stoka ,pogotovo na zapadu zemlje , kada kupe bicikl to je kao da su novu kucu sa bazenom kupili , a mali deo stanovnistva zivi ns racun ogromne vecine koja rmbaci za par dolara dnevno , dok biznismeni , partijskai vojna elita ne naju sta ce sa parama i izdrkavaju se po Sangaju i slicnim ultra modernim gradovima . Caletov ortak bo tamo fudbalski trener , osvojio sve zivo sa tim klubm i kaze da takvih kontrasta izmedju bogatih i sirotinje nema nide , cak i u onim latino banana republikama .


Isto to samo u domaćoj varijanti izgleda ovako :

Naravno , 2/3 stanovnistva Srbije zivi ko stoka ,pogotovo na istoku zemlje , kada kupe bicikl to je kao da su novu kucu sa bazenom kupili , a mali deo stanovnistva zivi na racun ogromne vecine koja rmbaci za par dolara dnevno , dok biznismeni , partijska i policijska elita ne haju sta ce sa parama i izdrkavaju se po Beču i slicnim ultra modernim evropskim gradovima . Caletov ortak bo fudbalski trener , osvojio sve zivo sa tim klubm i kaze da takvih kontrasta izmedju bogatih i sirotinje nema nide , cak i u onim latino banana republikama.
 
Da li iko može biti naivniji od domaćih talibana ?

Nije mi jasno zašto uzimate Kinu (verovatno je to domaći zadatak) za primer kada u samoj Srbiji imate daleko veće kršenje ljudskih prava nego u bilo kojoj drugoj evropskoj ili azijskoj zemlji.....

Alo .... dozovite se pameti, ovde je na delu najgori oblik diktature u Evropi od završetka 2.S.R. 1945.g. Ovde je totalna uzurpacija vlasti i samovolja jednog čoveka i njegovih demonacista.

Ako ste mislili da pišete o nečem istinitom, realnom a groznom onda to imate u svojoj kući ..... koji se ququrek guzite po Kini kada sve to mate ovde samo daleko gore ?

Uostalom imate daleko svežiji i bliži primer američkog nacizma u vidu samovolje i zabrene internet sajtova. Ako bar malo mislite svojom glavom (u šta iskreno sumnjam jer morate to prvo da dokažete) otvorićete jednu temu i o tom slučaju koji se dešava baš ovih dana gde se blokiraju na stotine sajtova, zabranjuje im se pristup i hapse ljude zato što nemaju qqurtone !?!?!

Jel zato tipkate o Kini da bi sakrili smradonosno fašističko demokratsku repubiku Ameriku i njena nedela?

Alo klinarijo u školu i da učite ..... ništa vi još neznate i nemate pojma ni o čemu.

Sad bi tvorac ovog topića mogao da nam kaže po čijoj naredbi piše o Kini umsto o Americi ?

Ako ne smeš razumećemo te ..... ode glava kao pevčiću ..... ali to si ti sam tražio a mi će mo samo da gledamo i da učimo kako ne treba raditi.

Ма Јом пао у стваралачки занос
к'о шљива у г0мно,

:hahaha::hahaha::hahaha:
штанцује више тема од Незнанка ономад ....
 
Hahahahaaa....kako brane braću Kineze...:mrgreen: Ima jedna sitnica koju zaboravljate: kad bi Srbija bila nekim slučajem Kina, vi biste sad sedeli i gledali kako pada kiša, a komp bi vam bio na listi želja..pored putovanja..:lol:

Jok, po tebi, Kina bolje da je ostala engleska kolonija.
Ne mogu da razumem kako neko moze da bude toliki imbecil.
 
Naravno , 2/3 stanovnistva Kine zivi ko stoka ,pogotovo na zapadu zemlje , kada kupe bicikl to je kao da su novu kucu sa bazenom kupili , a mali deo stanovnistva zivi na racun ogromne vecine koja rmbaci za par dolara dnevno , dok biznismeni , partijska i vojna elita ne znaju sta ce sa parama i izdrkavaju se po Sangaju i slicnim ultra modernim gradovima . Caletov ortak bio tamo fudbalski trener , osvojio sve zivo sa tim klubm i kaze da takvih kontrasta izmedju bogatih i sirotinje nema nide , cak i u onim latino banana republikama .

A bilo im je bolje dok su bili kolonija je li? EU talibani, idite gledajte malo Kasandru na TV.
 
Ma yebeš ekonomiju, gledaj ti kako tamo živi 90% naroda. Čerge...

To su bre gluposti

Facebook i Youtube su zabranjeni....ali,zato imaju sina blog,QQ,youko,baidu

Facebook koristi CIA i FBI navodno,zato ga Kinezi nece

Inace,to da KInezi pate u nemastini....nikako ne stoji,veruj mi,imaju sve svoje sisteme,kao i mi,stim sto njega zabole za nekog Pitera iz Alabame ili dragisu iz Svilajnca....oni imaju svoje lokalne mreze,koje su jake,ako ne i jace od svetskih,tipa Facebook

Znas,nekako je bezveze,da Srbin iz srbje,zemlje koja je na izdahu,kaze za 1. silu sveta da je tropa...neide brate
 
A ha...u zabludi...:lol:

veruj mi da jesi

u Kini je standard bar 5 puta veci nego u Srbiji,i to za obicnog radnika...da nekazem da su plate,sada iste

plata,prosecna je oko 1500-2000 juana sto je oko 200-250 eura
euro je 8.7

nije uopste istina da je Kina tunguzija,ali Srbi neznaju...kao i mnogo toga,za Srbe je Nemacka jos uvek vrh vrhova,a tamo,ekonomija pocela da ide punom parom unatraske
 

Back
Top