Slobodan Radulović stigao u Beograd

Iza svakog svog posta (misljenja) stojim, to sto sam boldovala Kostunicu, to je zato sto sam i sama šokirana, ja ni u snu nisam mogla sanjati da je Kostunica ustvari veoma obavesten o svemu, stavise, isao je mnogo dalje od toga da bude samo obavesten. Bolest nikad ne boldujem ni u kom smislu, samo konstatujem sa zaljenjem da postoji...
baš tako i ja sam ostao šokirankada sam čuo celu priču koju je radulović ispričao , ali mi nije trebalo vremena mnogo da povežem stvari koje ovde prisutni DSS-ovci uporbno odbijaju da peiznaju -a to je da ih je i ne samo njih nego i celu našu državu vodio -jedan najjobičniji kriminalac !
 
baš tako i ja sam ostao šokirankada sam čuo celu priču koju je radulović ispričao , ali mi nije trebalo vremena mnogo da povežem stvari koje ovde prisutni DSS-ovci uporbno odbijaju da peiznaju -a to je da ih je i ne samo njih nego i celu našu državu vodio -jedan najjobičniji kriminalac !
Svi su, svako ko je slusao sinoc Radulovica u šoku je, kad vratim film unazad mnoge stvari postaju jasnije, da ne kazem kristalno jasne, to ce se tek dokazati, nadam se...
 
Ma, samo kad se setim kako je prevario Tomislava Nikolica kad ga je postavio na mesto predsednika Skupstine da bi od zutih izmamio mesto premijera a sto sam svojim ocima videla, u sve sto se o njemu pisalo, pricalo, verujem. Kad je konacno izmamio mesto, sutnuo je coveka bez pardona.
To je, uostalom, videla cela Srbija, to ne mogu da poreknu sve i da hoce niti da pene da je laz!
 
s obzirom kako je DSS danas napao radulovića , pljujući ga , očigledno jhe da se unutar stranke nije ništa promenilo i da im je Koštunica i dalje predsednik , i da se sada bukvalno USRAO OD STRAHA , jers e našao neko ko može da ga odvede u bajbokanu za ceo život

Eto zasto sam napisao da ste na liniji @Kamija. Sta je to DSS saopstila a sto nije tacno? Mozda datum kada mu je izrecena kazna? Da mozda na vlasti tada nije bio Vucko a ne Kostunica? Ljudi, ostavite se ostrascenosti. Ubice vas cinjenice.

Iza svakog svog posta (misljenja) stojim, to sto sam boldovala Kostunicu, to je zato sto sam i sama šokirana, ja ni u snu nisam mogla sanjati da je Kostunica ustvari veoma obavesten o svemu, stavise, isao je mnogo dalje od toga da bude samo obavesten. Bolest nikad ne boldujem ni u kom smislu, samo konstatujem sa zaljenjem da postoji...

I, sada je to sto kaze Radulovic po difoltu istina a nije ono sto je sud SNS-a izrekao prosle godine?

baš tako i ja sam ostao šokirankada sam čuo celu priču koju je radulović ispričao , ali mi nije trebalo vremena mnogo da povežem stvari koje ovde prisutni DSS-ovci uporbno odbijaju da peiznaju -a to je da ih je i ne samo njih nego i celu našu državu vodio -jedan najjobičniji kriminalac !

Ovo sam citirao da se voidi dokle ide ostrascenost. Uzgred, nije vam smetala Kostunicina podrska u drugom krugu izbora?
Licemerno, ali to je to!
 
Eto zasto sam napisao da ste na liniji @Kamija. Sta je to DSS saopstila a sto nije tacno? Mozda datum kada mu je izrecena kazna? Da mozda na vlasti tada nije bio Vucko a ne Kostunica? Ljudi, ostavite se ostrascenosti. Ubice vas cinjenice.



I, sada je to sto kaze Radulovic po difoltu istina a nije ono sto je sud SNS-a izrekao prosle godine?



Ovo sam citirao da se voidi dokle ide ostrascenost. Uzgred, nije vam smetala Kostunicina podrska u drugom krugu izbora?
Licemerno, ali to je to!

Licemerno pominjanje ostrašcenosti, ali ne snejksove i moje:roll:
 
Eto zasto sam napisao da ste na liniji @Kamija. Sta je to DSS saopstila a sto nije tacno? Mozda datum kada mu je izrecena kazna? Da mozda na vlasti tada nije bio Vucko a ne Kostunica? Ljudi, ostavite se ostrascenosti. Ubice vas cinjenice.



I, sada je to sto kaze Radulovic po difoltu istina a nije ono sto je sud SNS-a izrekao prosle godine?



Ovo sam citirao da se voidi dokle ide ostrascenost. Uzgred, nije vam smetala Kostunicina podrska u drugom krugu izbora?
Licemerno, ali to je to!
Neznaš ti šta je ostrašćenost .
Ovo što si ti sada napisao ovde a ja citirao se zove ostrašćenost i slepo verovanje u čoveka koji nas je ukopao , samo kada pomislim na njega setim se Predraga Bubala našega vajnoga ministra privrede u njegovo vreme čoveka koji je direktno upropastio fabriku LŽTK kikinda sa preko 6000 zaposlenih , i njegog čuvenoga perioda kao predstavnika LŽTK u KINI koji je za svoga mandata tamo za dve godine potrošio 5,5 miliona dolara a u isto vreme sklopio ugovore ukupne vrednosti 5 miliona dolara sa kinezima. To sve postoji crno na belo u računima.
 
Poslednja izmena:
Neznaš ti šta je ostrašćenost .
Ovo što si ti sada napisao ovde a ja citirao se zove ostrašćenost i slepo verovanje u čoveka koji nas je ukopao , samo kada pomislim na njega setim se Predraga Bubala našega vajnoga ministra privrede u njegovo vreme čoveka koji je direktno upropastio fabriku LŽTK kikinda sa preko 6000 zaposlenih , i njegog čuvenoga perioda kao predstavnika LŽTK u KINI koji je za svoga mandata tamo za dve godine potrošio 5,5 miliona dolara a u isto vreme sklopio ugovore ukupne vrednosti 5 miliona dolara sa kinezima. To sve postoji crno na belo u računima.

Ja priznajem svoju ostrascenost u odbarani istine, ma o kome se radilo. Bubalo i mnogi iz DSS-a su lopovi kao i svi koji su do sada bili na vlasti ali to ne menja cinjenicno stanje vezano za Radulovica i C market. Vas kadar je za samo godinu dana opljackao 80 miliona evra u Univerzal banci pa ja nisam zbog toga optuzio Vucica za kradju. Valjda je u interesu svih nas istina a ne propaganda u kojoj se stvara lazni utisak o borbi protiv kriminala. Zbog politicke potrebe za pljuvanje Kostunice radi lakse promene Ustava, sada ce jedan od lopova - tajkuna da posluzi kao sveta krava.
To je poenta mog suprotstavljajnja vasem orkestriranom napadu.
Umesto da se pise o tome kako je taj Radulovic opljackao svoje radnike otimanjem akcija, vi opleli po Kostunici kao da je on to uradio aod Radulovica stvarate jadnika kome treba dati zastitu.
Samo neko ko ne zeli ne vidi u cemu je poenta. E, to je ono sto smeta u mojim diskusijama jer razotkrivam sustinu igre u kojoj, verovatno i nesvesno, ucestvujete sledeci partijske direktive.
Ja sam slobodan covek i mogu slobodno da sve sagledavam na osnovu cinjenica koje vi svesno izbegavate kao ovu o DATUMU kada je i KO je izrekao kaznu Radulovicu. Pokusajte koristiti cinjenice pa cete videti kako je lepo biti slobodan covek.
 
Ma, samo kad se setim kako je prevario Tomislava Nikolica kad ga je postavio na mesto predsednika Skupstine da bi od zutih izmamio mesto premijera a sto sam svojim ocima videla, u sve sto se o njemu pisalo, pricalo, verujem. Kad je konacno izmamio mesto, sutnuo je coveka bez pardona.
To je, uostalom, videla cela Srbija, to ne mogu da poreknu sve i da hoce niti da pene da je laz!

A da se malo setis kako je Tomislav Nikolić prevario tebe ,ha,ha,ha
Tomislav Nikolic je sutnuo sam sebe bez pardona kako ti kazes-ili si neobavestena o tome
 

Hej, anketni odbor i to posle vise od godinu dana. Sta rade istrazni organi? Anketni odbori su policka manipulacija po potrebama vecine u skupstini i sluze samo za ostvarivanje politickih ciljeva onoga ko ima vecinu.
Opet si pokazao kako gledas samo partijski usko a ne u interesu istine i nasih para.
Tu se mi razlikujemo, tu je ta razlika u slobodi. Ja hocu da vidim te "patriotkse pljackase veka" iza brave a opljackane pare nazad u budzetu.
Ne, vama je vazno samo ono sto se pise po novinama i prica na PINKU. To sto od toga niko od nas nema nikakvu korist, to je za vas nebitno. Vazni su glasovi zasnovani na medijskoj manipulaciji. Ali, to ne moze tako vecito i to je ono o cemu treba razmisljati. Ovo je moja najiskrenija poruka svim glasacima SNS-a koji veruju u bajke sa PINKA i iz Kurira i Informera.
 
Hej, anketni odbor i to posle vise od godinu dana. Sta rade istrazni organi? Anketni odbori su policka manipulacija po potrebama vecine u skupstini i sluze samo za ostvarivanje politickih ciljeva onoga ko ima vecinu.
Opet si pokazao kako gledas samo partijski usko a ne u interesu istine i nasih para.
Tu se mi razlikujemo, tu je ta razlika u slobodi. Ja hocu da vidim te "patriotkse pljackase veka" iza brave a opljackane pare nazad u budzetu.
Ne, vama je vazno samo ono sto se pise po novinama i prica na PINKU. To sto od toga niko od nas nema nikakvu korist, to je za vas nebitno. Vazni su glasovi zasnovani na medijskoj manipulaciji. Ali, to ne moze tako vecito i to je ono o cemu treba razmisljati. Ovo je moja najiskrenija poruka svim glasacima SNS-a koji veruju u bajke sa PINKA i iz Kurira i Informera.
Ti si toliko opterecen PINKOM da postaje ne strasno vec tuzno:(
 
Ti si toliko opterecen PINKOM da postaje ne strasno vec tuzno:(

I to je sve sto imas reci povodom svih cinjenica koje sam naveo?
Zasto se ukljucujes u raspravu ako nemas nesto konkretnije da kazes u vezi teme?
Ja sam nebitan u svemu ovome. Bitne su cinjenice o bezobzirnoj pljacki i maskama kojima se ona legalizuje. Uz sve to, iza paravana "borbe protiv korupcije" i medijskog zamajavanja naroda (narocito preko PINK-a, Informera i Kurira kao neprikrivenih glasila SNS-a) a uz svestranu pomoc ostalih NATO medija kada je u pitanju sve sto se radi po direktivama iz Brisela.
Strasno ili tuzno, ali je ovo cinjenicno stanje.
 
http://www.vreme.rs/cms/view.php?id=1165959

Kako je Mišković kupio C market

DETALJNO O ULOGAMA BEKA, RADULOVIĆA, MIŠKOVIĆA I KOŠTUNICE U PREUZIMANJU AKCIJA C MARKETA 2005, RAZLOZIMA ZA PREGOVORE O POVRATKU U ZEMLJU ODBEGLOG BIVŠEG DIREKTORA OVOG TRGOVINSKOG LANCA, O TOME ZAŠTO JE MERKATOR ODUSTAO OD KUPOVINE I ZAŠTO JE NAJVEĆI BROJ AKCIONARA ISPRAVNO POSTUPIO PRODAJUĆI SVOJE AKCIJE PO 300 EVRA. MIŠKOVIĆ JE TALAC VUČIĆEVOG REJTINGA
 
http://www.vreme.rs/cms/view.php?id=1165959

Kako je Mišković kupio C market

DETALJNO O ULOGAMA BEKA, RADULOVIĆA, MIŠKOVIĆA I KOŠTUNICE U PREUZIMANJU AKCIJA C MARKETA 2005, RAZLOZIMA ZA PREGOVORE O POVRATKU U ZEMLJU ODBEGLOG BIVŠEG DIREKTORA OVOG TRGOVINSKOG LANCA, O TOME ZAŠTO JE MERKATOR ODUSTAO OD KUPOVINE I ZAŠTO JE NAJVEĆI BROJ AKCIONARA ISPRAVNO POSTUPIO PRODAJUĆI SVOJE AKCIJE PO 300 EVRA. MIŠKOVIĆ JE TALAC VUČIĆEVOG REJTINGA

Bilo bi dobro da ovaj tekst procitaju kolege iz SNS-a kako se ne bi dalje brukali na forumu iz neznanja, Tekst je zaista opsiran pa cu im smo citirati poslednju recenicu iz ovog intervjua "Miki Rakić je najznačajniji američki čovek u Srbiji."
I, jos jedan bitan detalj. Ovaj intervju je objavljen 16.01.(januara) 2014. Tu je sadrzan i odgovor o "umesanosti Kostunice",
Zbog moje drugarice @BILJE i podatak da je intervju napravljen posle Radulovicevog direktnog ukljucenja u program tv PINK kojim sam ja "opterecen da postaje ne strasno, vec tuzno".
 
umobolnici iz dss-a opet u akciji pljuvačine po raduloviću
http://www.kurir-info.rs/danas-u-kuriru-radulovic-dosao-sam-u-srbiju-da-umrem-clanak-1322359
Slobodan Radulović, koji je uhapšen po dolasku u Beograd, odlučio je da se vrati u zemlju kako bi poslednje dane života proveo u domovini i pokušao da spere ljagu sa sebe.

On će, kako je Kurir već pisao, najverovatnije dobiti status svedoka-saradnika u slučaju privatizacije „C marketa“, jedne od najvećih državnih pljački, a očekuje se da srpskim pravosudnim organima pruži dokaze protiv glavnih aktera Miroslava Miškovića i Milana Beka, ali i funkcionera DSS koji su tada bili na vlasti. Izvor Kurira dodaje da je Radulović sa sobom poneo validnu dokumentaciju.
 

Sta je u citiranom "umobolno"? Da li si se udostojio da procitas intervju u kojem je sve detaljno objasnjeno iz prve ruke od coveka koji je zastupao male akcionare C marketa? Ako za tebe uopste znaci saznati nesto pre nego se krene na izvrsenje zadatka.
Rec "umobolnici" koju si upotrebio govori o tvojoj kulturi i ostrascenosti. Kao da ces ti takvim izrazima promeniti cinjenice. Neces, istina je samo jedna koliko god ti bio glasan i strog.
A, istina je da se "slucajem Radulovic" paznja javnosti skrece sa svega onoga sto radi Vucic na ispunjavanju zadataka iz Brisela.
 
http://www.vreme.rs/cms/view.php?id=1165959

Kako je Mišković kupio C market

DETALJNO O ULOGAMA BEKA, RADULOVIĆA, MIŠKOVIĆA I KOŠTUNICE U PREUZIMANJU AKCIJA C MARKETA 2005, RAZLOZIMA ZA PREGOVORE O POVRATKU U ZEMLJU ODBEGLOG BIVŠEG DIREKTORA OVOG TRGOVINSKOG LANCA, O TOME ZAŠTO JE MERKATOR ODUSTAO OD KUPOVINE I ZAŠTO JE NAJVEĆI BROJ AKCIONARA ISPRAVNO POSTUPIO PRODAJUĆI SVOJE AKCIJE PO 300 EVRA. MIŠKOVIĆ JE TALAC VUČIĆEVOG REJTINGA
dobar tekst,poenta je da je Misko kupio privatno preduzece i ni u kom smislu nije zakinuo drzavu,ovaj Radulovic je opljackao radnika C marketa otimajuci im akcije i sad je on pozitivan lik,iako se nikad nisam slagao sa Kostunicom ,memorandum koji je predlozio je njegova politicka ideja da najveci trgovinski lanac ostane u domacim rukama,sada da li je to dobro ili ne je drugo pitanje:think:
 
dobar tekst,poenta je da je Misko kupio privatno preduzece i ni u kom smislu nije zakinuo drzavu,ovaj Radulovic je opljackao radnika C marketa otimajuci im akcije i sad je on pozitivan lik,iako se nikad nisam slagao sa Kostunicom ,memorandum koji je predlozio je njegova politicka ideja da najveci trgovinski lanac ostane u domacim rukama,sada da li je to dobro ili ne je drugo pitanje:think:

:ok: Ko god drzi do sebe lako moze da vidi o cemu se radi. Ali, hajde ti to dokazi SNS-ovcima. Njima je dovoljno samo ono sto cuju na PINK-u i procitaju u Informeru i Kuriru. To je za njih sveto pismo.
 
E sto bih voleo da umre Radulovic pre nego sto ista vazno kaze, tako bih se slasno posrao Vucicu ispred stana

- - - - - - - - - -

A mogu i ovako , sigurno nece nista da kaze, opet ce malo da cimaju onog jadnog Miskovica i to je to

:eek:

Pa, sto zelis smrt coveku kojem je svaki dan zivota dragocen, zar nije lakse da odes sad i izvrsis veliku nuzdu pred vratima Aleksandra Vucica, nego da pozelis brzu smrt drugom ljudskom bicu?
Blgao tebi, ali verovato si ateista i mislis da si zasticen od svih ljudskih stradanja, oda
zla nisi jer si sam - ZLO!
 

Back
Top