Slobodan milosevic

Da li vam je zao sto je umro

  • Da

    glasova: 103 58,2%
  • Ne

    glasova: 74 41,8%

  • Ukupno glasova
    177
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jomini:
Bio je veoma loš političar. A veoma zao čovek. Treba shvatiti reakciju ljudi.

Poštovani, vidim da ste urednik ovog foruma pa bih izneo svoje čudjenje za ovakvu Vašu izjavu.
Slobodan Milošević JESTE bio drugorazredni komunistički političar.
Da li je bio zao čovek, ja ne znam, za razliku od Vas.
Verovatno ste mladja generacija, pa ne znate koliko su dobri demagozi bili birani u tadašnjoj jedinoj KPJ.
Naspram njih Slobodan je zaista bio drugorazredni političar.

Na žalost, današnji politčari nemaju tu harizmu.
Kako bi je imali kad su svi redom bili samo Titovi studenti.
Možete li mi navesti bar jednog političara u Srbiji koji ima isti stav o nečemu bar 48 sati?

Hvala Vam na odgovoru
 
...ovo shta pishem nema nikakove veze sa odeljenjem za zayebanciju ovog podforuma...
...pishem ovde jer usprkos cinjenici da mi je zeludac izuzetno stabilan,ipak
moram priznati da takove bljuvotine,odvratnosti i najvishe bruku i sramotu
bash i ne mogu jednostavno otrpeti...
..jednostavno chitajuci nekoliko tema vaskrslih za poslednja 24 casa ne mogu a da se nezapitam - sa kakovim to ljudima ovde suochavam razlichita mishljenja,drugachije poglede,suprotstavljam politichke poglede...kakav je to virus zahvatio ljude,da li je
moguce da takovi likovi postoje...da li je moguce da ona plemenita zhenska stvar
moze iz sebe izbaciti toliko imbecilnosti,kretenizma,sramote,jada,chemera,
bruke i sramote koja uneredjuje jednu zemlju i njen narod....ne,ne ti likovi
nisu proizvod plemenitog china izmedju - Zhivana i Mikice - to su frankeshtajni
ove zemlje,...to su kopije nakaradnih indigo projekcija,nakaza koje nose glavu samo
da im kisha ne bi padala u stomak...spodobe ciji je zhivotni cilj a i jedino
moguca motorichka aktivnost da govore ono shta drugi misle...njushke koje
nikada u zhivotu nisu ni prismrdele nechemu shta se zove uspeh,nikada
u zhivotu nisu ni na filmu ukapirali shta znachi poshtovanje,..ma nikada u zhivotu
nisu bili NISHTA...a to ce srecom i ostati...
...iskreno govoreci sada se pomalo gadim i sam sebe,shta sam bio u prilici da komuniciram sa takovim kreaturama...chak osecam njihov zadah mozdane bede..
 
Ambasador:
..jednostavno chitajuci nekoliko tema vaskrslih za poslednja 24 casa ne mogu a da se nezapitam - sa kakovim to ljudima ovde suochavam razlichita mishljenja,drugachije poglede,suprotstavljam politichke poglede...kakav je to virus zahvatio ljude,da li je
moguce da takovi likovi postoje...da li je moguce da ona plemenita zhenska stvar
moze iz sebe izbaciti toliko imbecilnosti,kretenizma,sramote,jada,chemera,
bruke i sramote koja uneredjuje jednu zemlju i njen narod....ne,ne ti likovi
nisu proizvod plemenitog china izmedju - Zhivana i Mikice - to su frankeshtajni
ove zemlje,...to su kopije nakaradnih indigo projekcija,nakaza koje nose glavu samo
da im kisha ne bi padala u stomak...spodobe ciji je zhivotni cilj a i jedino
moguca motorichka aktivnost da govore ono shta drugi misle...njushke koje
nikada u zhivotu nisu ni prismrdele nechemu shta se zove uspeh,nikada
u zhivotu nisu ni na filmu ukapirali shta znachi poshtovanje,..ma nikada u zhivotu
nisu bili NISHTA...a to ce srecom i ostati...
...iskreno govoreci sada se pomalo gadim i sam sebe,shta sam bio u prilici da komuniciram sa takovim kreaturama...chak osecam njihov zadah mozdane bede..

Да знаш. Слична мисао ми је пролазила кроз главу више пута (нешто томе слично сам и написао на оном избрисаном топику). Стварно, овај (до јуче пристојан) форум, почео је да личи на рођенданску журку Б92. Није у питању ни Слоба ни Ђинђић ни било ко, него просто ЉУДСКИ однос према нечему. И онда човек мора да се упита - шта се дешава кад се ови које си описао, докопају могућности да неком "суде" макарт и на секунд? Чист Андрић... Приповетке из Првог светског рата, са акцентом на учеснике познате као "шуцкор".
 
Registrovankorisnik:
ufff... ne znam odkud toliko ruznih, bezobzirnih reci, toliko pakosti, zluradosti i mrznje u vama?
to zvuci tako tuzno, zaista...

Stvarno, otkud?:roll:

Zao mi je onih silnih ljudi sto su izginuli na Kosovu, u Bosni i Hrvatskoj, koji su otisli u rat jer su morali, i onih sto su izginuli za vreme bombardovanja, pomalo i onih koji su se raselili po belom svetu jer ovde za njih nema hleba. I onih sto su pomrli od gladi i od zime u Srbiji. I mnogih drugih. A slobe mi nije zao.
 
@ arnold_layne, sharlote & co.:
ne, nisam ga nesto volela, ali... meni ga stvarno zao, sta cu... uvek mi je zao coveka...
jer, ipak je bio samo covek od krvi i mesa kao i mi... neciji tata, suprug, prijatelj...
covek koji je na krajnje zastrasujuci i nehuman nacin ostavljen da umre...
 
Niko nije zasluzio da umre na taj nacin, pa ni Sloba. Da li je njegova politika dobra ili ne drugo je pitanje, ali sada mi nije ni malo bolje.
Mi smo jedini koji smo naseg bivseg predsednika poslali u Hag!!!!! Hrvati su za Gotovinom, koji je klao srbe, podigli opstu frku kad su ga uhapsili!!! Naravno da ce da brane svoje!!!
A to samo o nama govori kakav smo narod!!
Ljudi bio je rat, ubijali oni nas i mi njih!!!
Meni je zao sto nije umro ranije, kao Tudjman i Alija, da ne dozivi sve to! Njima sada podizu spomenike, a bili su gori od Slobe!!
Ali tako je to.
 
Bilo mi je 6 godina i igrala sam se u dvorištu osjećajući da se nešto događa što ja ne mogu razumjeti, nešto zbog čega se odrasli u zadnje vrijeme ponašali čudno. Tražila sam nekakav štapić i dozivala mačka kad su se prvi avijoni obrušili na moje mjesto...isti panični strah me hendikepira svaki put kad čujem zvuk avijona i danas nakon toliko godina. Sjecam se kako sam vrištala, mama me stiskala na prsa, sjeli smo u auto i bez ičeg krenuli nigdje...samo smo bjezali, nismo znali kud idemo, nismo znali nikog tko bi nas primio...tako je počelo naše jednogodišnje prognanstvo. Vrlo brzo sam shvatila da sam ja bila jedno od sretnije djece, kad sam počela gledati snimke Vukovara i ostalih krajeva u kojima su cijele obitelji nestajale..i prije sam gledala te snimke na tv, ali prije su mi bile zanimljivije lego-kockice, a sad sam ja bila jedno takvo dijete i bio mi je poznat strah i užas u očima tih ljudi.
Sad, 15 godina kasnije, čujem da je čovjek koji je odgovoran za sve to,mrtav, i sve se čini kao nekakva ironija sudbine...da se to dogodilo prije 15 godina koja bi to sreća bila. A sad to je tako nevažno, i sad tek vidim kako nikakva osveta čovjeku nema smisla, jer nije čovjek taj koji je velik, on jednostavno može umrijeti, polako i tiho, tako je ranjiv i malen, ono što je veliko i protiv čega se treba boriti su ideje. Shvatili ste vjerovatno da sam iz Hrvatske, čitam danas forume da vidim kakav je danas stav Srba prema Miloševiću, i vidim po forumima toliko nacionalne mržnje i netrepeljivosti da je jednostavno nevažno je li Slobodan Milošević mrtav ili nije, ako je njegovo nasljeđe, njegova velikosrpska ideja još uvijek živa. Mi Hrvati se moramo odreći maske bezgrešne žrtve, ali vi Srbi se morate odreći velikosrpske ideje. "Gdje je Srbin tu je Srbija" bio je glavni moto Miloševića, to je ono zbog čega su se dogodile devedesete, naposljetku, to je ono i čime je upropastio status Srba u zemljama u kojima su nacionalna manjina. Dijete sam iz miješanog braka i ništa što pišem ne pišem iz mržnje, pišem jer bi voljela jednom s ponosom istaći obje strane svog podrijetla, što nažalost dosad nisam mogla.
 
Zao mi je sto je tek sada otisao, trebalo je da ga strefi pre jedno 20 godina. A ko misli da je "nehumano" ovako pricati neka pomisli na sve one koji su zbog njega ostali bez sinova, brace, oceva, majki, kuce, ma zivota i shvatice (ako mozga ima) da je nehumano - zaliti ovog coveka. E zbog tih ljudi bih se osecala krivom kada bih ga zalila. Zasluzio je on i mnogo gore od ovoga
 
Jao, nemoj mi s tim pricama. Dosta mi vas je svih. Sve te tuzne i srceparajuce price!!!!
O.K. bilo vam je tesko i ...........
Ne branim ja Slobu, kazem trebao je pre da umre kao Tudjman i Alija - oni su se lepo spasli pa ih sada slave kao junake "domovinskog rata"..
A vi sto hocete Hrvatsku do Zemuna, nista ?????
Sve treba poslati na svoje: srbe u Srbiju, hrvate u Hrvatsku, bosance u Bosnu, crnogorce u Crnu Goru, pa i nama malo da svane, da vas vise ne gledam i ne slusam kako mi u sred Beograda pricate ijekavski jer necete iz inata da pricate srpski.....
Da vas drzava finansra dok studirate, da vam daje stanove, radna meste, a pritom da pljujete na sva usta po Beogradu i Srbiji.......sta ce onda da ostane za nas koji smo ovde rodjeni.....
Beograd je kao ruzan i prljav a polovina vas je tek ovde videla autobus....
A jeste, ruzan je i prljav zbog takvih koji su sa svih strana dolazili i bacali kore od banane kroz prozor i izuvali se ispred zgrade jer su tako navikli....
Zato Beograd nije metropola kakva treba da bude i zasluzuje, ali bice jednog dana, nadam se...
 
plava_mala:
Niko nije zasluzio da umre na taj nacin, pa ni Sloba. Da li je njegova politika dobra ili ne drugo je pitanje, ali sada mi nije ni malo bolje.
Mi smo jedini koji smo naseg bivseg predsednika poslali u Hag!!!!! Hrvati su za Gotovinom, koji je klao srbe, podigli opstu frku kad su ga uhapsili!!! Naravno da ce da brane svoje!!!
A to samo o nama govori kakav smo narod!!
Ljudi bio je rat, ubijali oni nas i mi njih!!!
Meni je zao sto nije umro ranije, kao Tudjman i Alija, da ne dozivi sve to! Njima sada podizu spomenike, a bili su gori od Slobe!!
Ali tako je to.


Srbi u Hrvatskoj su veliki gubitnici u ratu za osamostaljenje Hrvatske. Istina je da oni nisu zauzeli pravi stav na pocetku rata, ali je vjerovatno istina da je jednom djelu Hrvatske politike odgovarala nastala situacija. Kako bilo Srbi u Hrvatskoj su doživjeli mnoge stvari koje nisu trebali i čime se Hrvati ne mogu ponositi.
A za ostalo ću reći samo da nitko od mojih prijatelja ili poznanika nije ratovao npr. na području Novog Sada, Beograda itd. Ratovalo se na području Dubrovnika, Splita, Zadra, Vukovara.. shvaćaš što želim reći? Osuđujem svaku vrstu nasilja, ali nije isto doći u nečiju kuću i ubiti ili ubiti nekog tko ti dolazi u kuću da te ubije. I u tome je razlika između Hrvatske i Srbije na nekoj kolektivnoj razini, Srbi su bili agresori, Hrvati žrtve. Naravno, da je to u mnogo pojedinačnih slučajeva bilo drugačije, posebno, ponavljam, u slučaju Srba u Hrvatskoj, jer oni su se našli na margini, iskorišteni od strane Miloševića nakon jačanja Hrvatske vojske poslužili su kao spužva za svu frustraciju i bijes koji je Srbija (na čelu s Miloševićem) izazvala u Hrvata.
 
A, da Sloba je pogresio...
sto je prihvatio te iste ljude u Srbiju koji ce nas sada zatrovati svojim plitkim mozgovima...
Zbog onih koji ce uci u prodavnicu i traziti kruh, a u Beogradu zivi 15 godina...
zbog onih koji ce meni reci da treba da se privikavam na "zdjelu".....
........veruj mi, kako cemo mi to izdrzati.............
 
plava_mala:
Jao, nemoj mi s tim pricama. Dosta mi vas je svih. Sve te tuzne i srceparajuce price!!!!
O.K. bilo vam je tesko i ...........
Ne branim ja Slobu, kazem trebao je pre da umre kao Tudjman i Alija - oni su se lepo spasli pa ih sada slave kao junake "domovinskog rata"..
A vi sto hocete Hrvatsku do Zemuna, nista ?????
Sve treba poslati na svoje: srbe u Srbiju, hrvate u Hrvatsku, bosance u Bosnu, crnogorce u Crnu Goru, pa i nama malo da svane, da vas vise ne gledam i ne slusam kako mi u sred Beograda pricate ijekavski jer necete iz inata da pricate srpski.....
Da vas drzava finansra dok studirate, da vam daje stanove, radna meste, a pritom da pljujete na sva usta po Beogradu i Srbiji.......sta ce onda da ostane za nas koji smo ovde rodjeni.....
Beograd je kao ruzan i prljav a polovina vas je tek ovde videla autobus....
A jeste, ruzan je i prljav zbog takvih koji su sa svih strana dolazili i bacali kore od banane kroz prozor i izuvali se ispred zgrade jer su tako navikli....
Zato Beograd nije metropola kakva treba da bude i zasluzuje, ali bice jednog dana, nadam se...

Nisam nikad bila u Beogradu pa ne bih znala je li šporak ili nije, a što se tiče govora, nema to nikakve veze s inatom, isto kao što kad sam u Zagrebu ne govorim kajkavskim, već dalmatinskim narječjem, jer mi je to najprirodnije, isto tako ne zamjeram drugima kad pričaju na jeziku/narječju koji je njima najprirodniji.
A iz tvojih postova mi se čini da si pomalo fobična što se tiče drugačijih od sebe, ne znam zašto bi svi srbi bili u Srbiji, Hrvati u Hrvatskoj, bosanci u Bosni...napisat ću ti neke stihove tvoj narodnjaka kojeg jako cijenim, možda te omekša ;)
;)

Živeti slobodno... Svetom se oriti...
Okićen perom sokola... Za urok protiv okova...
Živeti slobodno... Pesmom pokoriti...
Tvoj steg na svakom gradu je gde ti se neko raduje...
 
Hej, Sloveni i ostali
debelo smo zaostali.

U radosti i u tuzi
obracam se svojoj muzi

Od Vardara pa do Triglava
veliko se sranje odigrava.

Dovidjenja draga Jugo
radije bi nesto drugo.

Sa lica zemlje
jos jedan je nesto,
umire se cesto
Krka - Novo Mesto

Oko hotel Granda
okuplja se banda.

Organima unutrasnjih poslova
sve je ravno do Kosova.
Ali kad stignu do Kosova
stvar se menja iz osnova.

U slucaju gradjanskog rata
bezite avionima JAT-a.

Dovidjenja, dovidjenja
do oslobodjenja.

Izgleda da je medju borcima
vecina pucala corcima.

Pristinske bi htele *****
da postanu republicke.

Cara Lazu na Kosovu
izdao je Brankovic,
kasnije se osvetio
Aleksandar Rankovic.

Ko to kaze
ko to laze
Srbija je mala ?
Taj se, kume,
ne razume,
obicna budala.

Igrale se delije
na sred zemlje Srbije,
A onda su delije
strpali u celije.

I zato nedam nedam nikome da rusi moje tripove da vuce moje stihove, da mlati moje Ikone!!!
a ljudi samo dizu zidove i podmecu ti klipove, al nema tog kalibra sto zaustavice divove, ma nemas ti te tekstike sto rastavice pitone, za Hajduke koji racune ne polazu nikome!!!

Jel sad sve jasno ?

Gospodin iz treceg reda ... izvolite...
 
Lilaa:
Srbi u Hrvatskoj su veliki gubitnici u ratu za osamostaljenje Hrvatske. Istina je da oni nisu zauzeli pravi stav na pocetku rata, ali je vjerovatno istina da je jednom djelu Hrvatske politike odgovarala nastala situacija. Kako bilo Srbi u Hrvatskoj su doživjeli mnoge stvari koje nisu trebali i čime se Hrvati ne mogu ponositi.

i to ne prvi puta u proslom vijeku :-(

Lilaa:
A za ostalo ću reći samo da nitko od mojih prijatelja ili poznanika nije ratovao npr. na području Novog Sada, Beograda itd. Ratovalo se na području Dubrovnika,-NI- iskorišteni od strane Miloševića nakon jačanja Hrvatske vojske poslužili su kao spužva za svu frustraciju i bijes koji je Srbija (na čelu s Miloševićem) izazvala u Hrvata.

trebalo je pustiti nas koji smo u to vreme tamo ziveli da nas povedu kao ovce na klanje po uzoru na pretka Antu '41. Nein danke, jedan Jasenovac je previsa za ovako malu Srbiju. a sto se tice ratovanja na podrucju NSada i slicno samo puste sanje :-(.

spuzva na frustraciju - time mozes manipulisati kod ovih klica odje na forumu koji su tada piskili po pesku, ali nemoj nama osvezavati pamecnje koji smo bili tamo :-( frustrirao vas onaj jadnicak Makedonac kojeg ste udavili u Splitu, frustrilali vas mirni paori u Borovom Selu na koje ste poslali autobuse do zuba naoruzanih redarstvenika, frustria vas narod na Plitvicama gde se takodje slali autobuse naoruzanih redartsvenika da ih disciplinuju kao i one jednike po Gospicu. Uostalom i Krlza je na jednom mestu rekao: Hrvati nisu opasni sto su jaki vec sto se ne stide onoga sto mogu uciniti, a vas otac nacije Tudjman je lepo rekao na mitingu u Splitu rata ne bi bilo da ga nismo hteli.

I zato se najezim kad u policama samoposluga po Srbiji vidim vase Kras cokoladice i zalim ove nase klince koji ne mogu bez njih i Mars cokoladica (iako su Galeb i Najlepse zelje najbolje cokoladice na svetu - jer nase su).
Sto nama saljete svoje djubre da trujete nasu decu, zar ne mozeto to lepo izvoziti u vama dargu vasu danke dojcland?!

no, da ne bi smarao druge dovoljno sada...
 
Balasevic nije narodnjak....
A to da li je moj ili nije....nema veze, jel?
Srpski i hrvatski su srodni jezici, ali nisu isti...prema tome, da ti odes u Englesku da zivis i provedes tamo 15 godina, pricala bi engleski...o tome ti pricam. Ako neko dodje kao turista bas me briga kako ce pricati.
A posto nisi bila u Beogradu, ne mozes da picas kako je nama ovde bilo!!!!
 
Lilaa:
Bilo mi je 6 godina i igrala sam se u dvorištu osjećajući da se nešto događa što ja ne mogu razumjeti, nešto zbog čega se odrasli u zadnje vrijeme ponašali-NI-, to je ono i čime je upropastio status Srba u zemljama u kojima su nacionalna manjina. Dijete sam iz miješanog braka i ništa što pišem ne pišem iz mržnje, pišem jer bi voljela jednom s ponosom istaći obje strane svog podrijetla, što nažalost dosad nisam mogla.

uz duzno postovanje tvojih muka, ali to sto si imala 6 godina govori da si i tada i sad imanipulirana. Nadji malo snimke Hrvatske TV pa poptrazi malo sto je tvoj vodjstvo tada govorilo, A ovo sto pominjas da su Srbi u Hrvatskoj manjina - to je tipicna manipulacija koju je HDZ pustio. Srbi su, draga moja, u Hrvatskoj bili konstituivni narod ravnopravni sa Hrvatima. Tek vas otac nacije ih je "izbacio" iz ustava i nacinio manjinom. Pre nego se upustas u ovakve teme molim te malo prouci povijest, ali na realnim materijalima (nadam se da vasa TV nije pobrisala SVE sto je emitovala u famoznim programima "Za slobodu" na sva tri kanala.

a jadna je ta demokratija u kojoj ti ne mozes ponosno isticati svoje podrijetlo :-(
 
plava_mala:
Sve treba poslati na svoje: srbe u Srbiju, hrvate u Hrvatsku, bosance u Bosnu, crnogorce u Crnu Goru, pa i nama malo da svane, da vas vise ne gledam i ne slusam kako mi u sred Beograda pricate ijekavski jer necete iz inata da pricate srpski.....
Da vas drzava finansra dok studirate, da vam daje stanove, radna meste, a pritom da pljujete na sva usta po Beogradu i Srbiji.......sta ce onda da ostane za nas koji smo ovde rodjeni.....
Beograd je kao ruzan i prljav a polovina vas je tek ovde videla autobus....
A jeste, ruzan je i prljav zbog takvih koji su sa svih strana dolazili i bacali kore od banane kroz prozor i izuvali se ispred zgrade jer su tako navikli....
Zato Beograd nije metropola kakva treba da bude i zasluzuje, ali bice jednog dana, nadam se...

Tema je svakako otisla do djavola.

Elem, srpski standardni ( knjizevni ) jezik je zasnovan na stokavskom narecju, novostokavski dijalekti ijekavskog i ekavskog izgovora.

Tesla je verovatno neboder video prvi put u Njujorku; ja spejssatl prvi put videh u USA, a neko autobus u BG. Sta reci? Lako cemo s' kulturnim obrascima, ali kako protiv gluposti?

Frljanje imenicom "metropola" na ovakav nacin moze si dopustiti neko ko o odlikama iste zna samo kroz svoju viziju, konkretnije, neko ko pojma nema o cemu prica.
 
snis:
uz duzno postovanje tvojih muka, ali to sto si imala 6 godina govori da si i tada i sad imanipulirana. Nadji malo snimke Hrvatske TV pa poptrazi malo sto je tvoj vodjstvo tada govorilo, A ovo sto pominjas da su Srbi u Hrvatskoj manjina - to je tipicna manipulacija koju je HDZ pustio. Srbi su, draga moja, u Hrvatskoj bili konstituivni narod ravnopravni sa Hrvatima. Tek vas otac nacije ih je "izbacio" iz ustava i nacinio manjinom. Pre nego se upustas u ovakve teme molim te malo prouci povijest, ali na realnim materijalima (nadam se da vasa TV nije pobrisala SVE sto je emitovala u famoznim programima "Za slobodu" na sva tri kanala.

a jadna je ta demokratija u kojoj ti ne mozes ponosno isticati svoje podrijetlo :-(



Gledala sam ja mnoge isječke s Hrvatske tv, ali i sa vaših, samo ću ti postaviti jedno pitanje, što me je fasciniralo i tada na tv.
Jesi li ikad pretpostavio da ste i vi u Srbiji bili izmanipulirani? Vjeruj mi, jako me zanima istina, vjerovatno zato jer mi je mama Srpkinja, a otac Hrvat, i svo to odrastanje u društvu zagađenom ratom i nacionalnom mržnjom...Isprva sam Srbe doživljavala kao nekakve ljude bez srca, bez samilosti (stavi se u poziciju djevojčice koja bježi iz doma), ali kasnije sam shvatila da ste jako emotivan narod, i upravo zato ste tako opasni, tako lako osjetite strah, samilost, nepravdu, lako vas je uvjeriti da ste ugroženi, pa pročitaj što ta cura piše iz Beograda, ona je tako puna straha od svih nebeograđana.
A povijest koju ja znam je drugačije pisana, i po onoj povijesti koju ja znam Hrvatska, Srbija, Slovenija...i ostale su u Jugoslaviji imale status samostalnih republika, i kao takve pravo da izađu iz takve tvorevine kad žele...nije trebalo biti krvi..
 
migud:
Tema je svakako otisla do djavola.

Elem, srpski standardni ( knjizevni ) jezik je zasnovan na stokavskom narecju, novostokavski dijalekti ijekavskog i ekavskog izgovora.

Tesla je verovatno neboder video prvi put u Njujorku; ja spejssatl prvi put videh u USA, a neko autobus u BG. Sta reci? Lako cemo s' kulturnim obrascima, ali kako protiv gluposti?

Frljanje imenicom "metropola" na ovakav nacin moze si dopustiti neko ko o odlikama iste zna samo kroz svoju viziju, konkretnije, neko ko pojma nema o cemu prica.

Kako si ti sve to lepo naucio, svaka cast!!!
Ali nema veze s mozgom!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top