SLOBODA JAVNE REČI-JAVNA OCENA MODERACIJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

coviax1

Poznat
Banovan
Poruka
8.892
Ovde bi trebalo da mogu učesnici izneti svoja mišljenja o svojoj slobodi ili neslobodi javnog izražavanja na ovom podforumu Filozofija.Smatram da ni ocena moderacije
ne treba da bude tabu kao ni da bude sankcionisana principom vlasnika pravila.
Ako tema funkcioniše,dobar je znak da bar ovde nešto funkcioniše NORMALNO-pa izvolite!
 
Jedna cela tema je "nestala"! Bila je otvorena kao "rezervna" za četovanje umesto zatvorene "Pričam znači postojim",a otvorio je jedan od učesnika foruma.Pitanje otvaranje tema spada takođe u pitanja o slobodi javnog izražavanja mišljenja. Stekao sam utisak ,čitajući jutros postove u toj temi da učesnici normalno,s ponekom rečenicom i rečju na granici pristojnosti,komuniciraju. Nejasno je prečutno dozvoljavanje postavljanje te teme i nakon nekoliko strana njeno brisanje!!! DA LI JE U PITANJU MODERACIJA U SKLADU S PRAVILNIKOM KRSTARICE,DA LI SE MENJA PRAVILNIK KRSTARICE (nije dostupan!)ILI JE U PITANJU VOLUNTARISTIČKO PREKORAČENJE DOVOLJNE MODERACIJE? Ako mi se odgovara-molim da to bude JAVNO.
 
Javna ocena moderacije nije i ne može biti predmet diskusije na pdf Filozofija, kao što ne može biti predmet diskusije ni na jednom drugom pdf. ;)

Na ovom pdf može biti samo jedna chat tema (u konkretnom slučaju - kafana). Ako je rečeno da je privremeno zaključana, to znači da ona još postoji, nije ugašena, i nema potrebe za drugom, čak ni privremenom. Na šta bi ličilo kada bi svako poželeo da otvori svoju kafanu?
Sloboda govora ne podrazumeva uzajamno vređanje koje nekom sa strane može delovati kao "zanimljiva diskusija", a koje remeti atmosferu i, uostalom, nije u skladu sa Pravilnikom foruma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top