- Poruka
- 8.892
Ovde bi trebalo da mogu učesnici izneti svoja mišljenja o svojoj slobodi ili neslobodi javnog izražavanja na ovom podforumu Filozofija.Smatram da ni ocena moderacije
ne treba da bude tabu kao ni da bude sankcionisana principom vlasnika pravila.
Ako tema funkcioniše,dobar je znak da bar ovde nešto funkcioniše NORMALNO-pa izvolite!
ne treba da bude tabu kao ni da bude sankcionisana principom vlasnika pravila.
Ako tema funkcioniše,dobar je znak da bar ovde nešto funkcioniše NORMALNO-pa izvolite!