- Poruka
- 8.892
Nisu me ni Hegel,koji filozofirao istoriju lukavstvom uma,ni Kami koji slobodu imenovao rezrešiteljem bezsmisla (apsurda str.) podstakli za postavljanje ove teme,več sama reč "sloboda".U toj reči sadržani su i neki društveni odnosi koji do sada nisu sasvim razjašnjeni,a veoma su značajni ljudima ovog vremena.
Da li bi lukavstvom uma slobodu mogli drukčije promišljati i čak njom DELOVATI?
Da li bi lukavstvom uma slobodu mogli drukčije promišljati i čak njom DELOVATI?

