Šljokice, gaće i slava

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
94.435
7-Beyonce-Headlines-Coachella-aka-Beychella-and-Shuts-it-Down-in-Custom-Balmain-Appearances-by...png

Neke zvezde se pojave da bi sijale i
da bismo uživali u njihovoj muzici , glumi itd..
Neke zvezde se rode samo da bi ....sijale.
Beyonce je to bukvalno shvatila,,
Opsednuta šljokicama , sjajnim tkaninama i svim stvarima koje se nazivaju kratko -KIČ.
(oprez------držati epileptičare što dalje od Beyonce)

16360212808627.jpg

6afeb759fec965e82802596d3bb5b561.jpg

Umereni model bez šljokica i sa čizmama-čarapama..

Lepa žena...Šteta.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
94.435
1b69575a2330d2d8354e9d223c9839c4.jpg

E sada..Neke zvezde to rade u početku da bi privukle pažnju na sebe
.Naprimer Lejdi Gaga koja se sada upristojila i postala dama ,
A do nedavno su je jurili psi po ulici da otkinu parče njene haljine od mesa.

Beyoncé_e_Jay-Z.jpg

Beyonce ne želi da razočara svoje fanove i da ih dovede u situaciju
da zaborave njene šljokice i obim njene zadnjice .
Vernost i odanost na prvom mestu .

cc58b146ed25752b2ba9189e04383b79.jpg

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
94.435
beyonce-z.jpg

posters-beyonce.jpg

Od kada je Beyonce otkrila gaće kao idealan odevni predmet , ona ih ne skida.
One su komotne i u njima može da lomi doope do iznemoglosti..
.....Mislim , skine , opere i obuče opet ..
A obzirom na broj gaća u njenom garderoberu , ne mora ni to da radi ..
Samo ih baci ..

I posle se od njih -recikliranjem-prave ukrasi za Božić i Novu Godinu .

download.jpg

Ovde neću postavljati muziku .
Jednostavno -ne mogu.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
92.885
Pogledajte prilog 1166477

Neke zvezde se pojave da bi sijale i
da bismo uživali u njihovoj muzici , glumi itd..
Neke zvezde se rode samo da bi ....sijale.
Beyonce je to bukvalno shvatila,,
Opsednuta šljokicama , sjajnim tkaninama i svim stvarima koje se nazivaju kratko -KIČ.
(oprez------držati epileptičare što dalje od Beyonce)

Pogledajte prilog 1166478

Pogledajte prilog 1166479
Umereni model bez šljokica i sa čizmama-čarapama..

Lepa žena...Šteta.
Sve 3 su vrh , kakve macke :rtfm:

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.476
Ona je, na kraju krajeva, samo još jedno ljudsko biće među svim ostalim na svetu.
536677351.png09b4bebe5e1123931d194b4c344a115d.jpgbeyonce-street-style-out-in-new-york-city-october-2014_1.jpg
Volela sam to i da slušam, i da gledam, kupovala sam diskove, pričala o njoj sa drugaricama, i najbolji komplimenti koje smo jedna drugoj delile je: Moja Bions, moja Šakira, moja Džej Lo :malav:... Nema nijedne od nas koja je ikad nešto filozofirala oko takvih odevnih kombinacija. To je pesma, to je spot, koncert, to su proizvodi kojim su stekle imena, i neko voli, neko ne. Nosi gaće? Pa, lepo od nje.
Hajde neka sledeća da ne nosi ni to! :zcepanje:

georgejune

Starosedelac
Poruka
183.304
Ona je, na kraju krajeva, samo još jedno ljudsko biće među svim ostalim na svetu.
Pogledajte prilog 1166527Pogledajte prilog 1166528Pogledajte prilog 1166529
Volela sam to i da slušam, i da gledam, kupovala sam diskove, pričala o njoj sa drugaricama, i najbolji komplimenti koje smo jedna drugoj delile je: Moja Bions, moja Šakira, moja Džej Lo :malav:... Nema nijedne od nas koja je ikad nešto filozofirala oko takvih odevnih kombinacija. To je pesma, to je spot, koncert, to su proizvodi kojim su stekle imena, i neko voli, neko ne. Nosi gaće? Pa, lepo od nje.
Hajde neka sledeća da ne nosi ni to! :zcepanje:
Nismo vise tinejdzeri,sad mi se madona gadi kad vidim kakve satanisticke poruke fura kroz muziku a tvoja beyonce je sad preuzela tron

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.476
Nismo vise tinejdzeri,sad mi se madona gadi kad vidim kakve satanisticke poruke fura kroz muziku a tvoja beyonce je sad preuzela tron
Nije niko od njih ''moj'', ali se odavno preteruje sa tim osuđivanjem, promatranjem, procenjivanjem na osnovu scenskog izraza.
Još kad su počeli da nas opsedaju sa Iluminatima, satanistima, nekakvim sablasnim ritualima koje izvode te slavne ličnosti, pa pusti pesmu unazad da vidiš o čemu stvarno peva, pa poručuje ovo, poručuje ono.
Bio je svojevremeno Timbaland sa pesmom ''Kill Yourself'' pa sam to slušala na repeat u fazonu: ''O, kako fina pesma za đuskanje, kako fin beat!''

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.476
Ma kakav scenski izraz kad se nista drugo ne vidi od samog satanizma,kao treba preci preko takvog zla i poslusati slusljivu zaraznu pesmu i ne samo ona nego svako ko uspe danas u showbiznisu je njihov

Mora se razlikovati taj izraz od stvarnog života. Moramo to naučiti.
Ne pristajem na to da sam samo prijemnik koji reprodukuje sve ono što mu se servira.
Slušala sam Madonu, neke njene pesme volim i danas, ali nisam kao ona, nisam ona, tj. ja tu osobu ne poznajem, nikada se neću poistovećivati sa njom, pa, možda zapravo negde i jesmo slične, ali ne znam, i te pesme ne diktiraju to što sam ja, ne šminkam se kao ona, ne oblačim se kao ona, ne mislim kao ona.
Moguće je da smo se na ulici nekad obukle slično.
Slušala sam Bions, gledala... ni ona nije uticala na to što sam.

Slušam i danas, gledam svašta, ali to je još samo malo... začina mom trenutnom raspoloženju, nikako nešto što će me preuzeti kao parazit domaćina.

Pop je takav... to šljašti, blješti, intrigira oko i uvo, poigrava se sa raznim postojećim konceptima, ali...
mislim da je potpuno bezopasan.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.