Inspector
Aktivan član
- Poruka
- 1.373
E ovako ljudi bavim se Blogovanjem malo duze ali ne mogu da se bash pohvalim svojim html i flash znanjem i zato mi je potrebna vasha pomoc. Sta hocu konkretno da uradim : napravio sam Blog posvecen besplatnim flash igrama i njihovim opisima. Naravno koristim besplatne kodove sa "Free flash games for you" sajtova i tu se javlja sledeci problem jer ja necu da mi se igre automatski startuju pri otvaranju stranice bloga (sto mi se sa kodom dole deshava) vec da se na tom mestu stavi slika sa znakom play ili jednostavno obichna slika koju bi ja uradio i tek onda po kliku na tu sliku da mi se flash igra i kod koji sam vam postavio dole aktivira i da covek moze da igra. Ovo mi je potrebno iz vise razloga a najvise mi treba zato shto na blogu postavljam vishe igara na glavnoj stranici i bilo bi glupo da mi se 10 igrica odjednom ucitava shto znachajno usporava rad... Evo i primera koda neke igrice sa nekog "Free flash games" sajta :
<center><iframe src="http://www.freeonlinegames.com/embed.php?g_id=21551" width="320" height="480" scrolling="no" allowtransparency="true" frameborder="0"></iframe></center>
<center><iframe src="http://www.freeonlinegames.com/embed.php?g_id=21551" width="320" height="480" scrolling="no" allowtransparency="true" frameborder="0"></iframe></center>