slike novog zastavinog modela

Ко је поменуо да жели да види рскантан А4 из 2000? Ево има код мог ћалета и то раскантан толико да му поправка кошта више од целе моје Браве... ко воли нек' изволи :D

У суштини, МилошБ је рекао све битно. Моја Брава је 8год стара и прешла скоро 180к и ништа јој вала не фали... сад на 200к кад јој заменим дизне и одрадим други велики сервис откако је код мене, стварно не знам шта може осим лошег горива да јој се деси... редовни мали сервиси, замена свих делова на време и има да је терам до 500к :)
 
Ко је поменуо да жели да види рскантан А4 из 2000? Ево има код мог ћалета и то раскантан толико да му поправка кошта више од целе моје Браве... ко воли нек' изволи :D

У суштини, МилошБ је рекао све битно. Моја Брава је 8год стара и прешла скоро 180к и ништа јој вала не фали... сад на 200к кад јој заменим дизне и одрадим други велики сервис откако је код мене, стварно не знам шта може осим лошег горива да јој се деси... редовни мали сервиси, замена свих делова на време и има да је терам до 500к :)

Cek,sta ispade od onog tvog loma od 0000 ?
 
Видећемо следеће недеље када би требало да га коначно склопе.. углавном вадили су део по део мотора који није ваљао и сад отприлике само да скину још крила и напред неће бити буквално ничега... Значи лик ради више од 10год Аудије и урадио их Бога питај колико у животу и каже да је годинама веровао да не може видети горе стање од неког тамо који му је био на раду пре 3-4 године, а онда кад је видео ово онда је дефинитивно схватио и поверовао да се глава мотора може уништити и без карамболског удеса :neutral:
 
Видећемо следеће недеље када би требало да га коначно склопе.. углавном вадили су део по део мотора који није ваљао и сад отприлике само да скину још крила и напред неће бити буквално ничега... Значи лик ради више од 10год Аудије и урадио их Бога питај колико у животу и каже да је годинама веровао да не може видети горе стање од неког тамо који му је био на раду пре 3-4 године, а онда кад је видео ово онда је дефинитивно схватио и поверовао да се глава мотора може уништити и без карамболског удеса :neutral:

Jos ga niste sredili? Pa vi cini mi se preko pola godine se vucete s tim sranjem? :confused:

sell that shit :mrgreen:
 
poenta je u 3 vlasnika, a jedan se sigurno igrao sa autom, i sve je pitanje serrvisiranja, nacina voznje i ulaganja u auto..
pa ja imam 19 godina stari auto, koji ima 200 000 na satu, i ni jedan jedini veci kvar nisam imao ( da kucnem u drvo )..znaci ulje, paknovi, filteri i podesavanje plina..
ali covek pre toga ga je normalno odrazvao i sad se normalno odrzava...
 
Jos ga niste sredili? Pa vi cini mi se preko pola godine se vucete s tim sranjem? :confused:

sell that shit :mrgreen:
Па знаш како... има томе стварно неко време, али је прешао он неких 25 000 у међувремену... и сад су га отерали тамо где сам ја рекао да се вози и сад има да буде брука... првом приликом качим слике са 200+ :mrgreen:
ma ljudi, nemojte biti smešni - šta može da bude dobro na autu od 11 godina koji je promenio 5 vlasnika i prešao 300.000 km? Pa taman i da je A8, 11 godina je 11 godina i auto je za odstrel.
Ево за овај случај код мене су била довољна два лоша власника тј. возача и 220 000 да се уништи у потпуности. Једина разлика између првог и другог возача је у томе што га је други прао, а први није. Уље му је мењано Бога питај када и на колико, први власник каже да је једном чак насуо и пола бензина и пола дизела јер нису имали на пумпи да му наспу пун дизела :eek: и тако неке баханалије... ма ужас...

Али ипак са добрим одржавањем може ауто да буде сасвим ок и са 15год и 500 000км ;)
 
@Fanste: Po toj logici ni ti ne bi trebao da vozis auto, zar ne? ;)
Mmmm, ne, ja sam ispao iz neke druge filozofije, ja nisam kupio auto toliko iz potrebe koliko iz želje. Druga stvar, ja to ni ne vidim kao auto, nego kao nešto veliko, neobično, interesantno i lepo za imati, a sad to što to drugi nazivaju automobilom...Inače preko dana istim ne idem u grad nego prevozom, lakše je, brže i jeftinije. Mada sam u poslednje vreme stekao utisak da drugi misle da sam ga kupio zato da bih se hvalio istim ili da bih lečio komplekse, i iz tog razloga sam zabranio svima da me pitaju bilo šta u vezi automobila, a posebno mojih. Kod nas u zemlji Srbiji vlada filozofija da ljudi kupe sirotinjski auto da bi se vozili, a ovi što voze bolja kola se navodno ku.rče istima, a da takav filozofija postoji je i sledeći citat:

I u Srbiji su svi frajeri... kao svi voze ne sirotinjska kola, a realnost im je džiberski pasat b5 od 7-8-10 godina, koji realno isto košta kao "Zunto", pa čak i manje. Pola slobodnog vremena provode po prodavnicama delova... ili jajare sami po parkinzima jer ne mogu ko svi normalni ljudi u svetu da oteraju auto u servis. Ali važno da voze Passat. E od toga mi se *****.

Ja sad prvi put čujem da svi koji voze stariji luxury auto jajare i nemaju keša za servis, mislim - čista generalizacija.
 
Poslednja izmena:
Stefane, ok recimo da ne jajare svi koji voze stariji luxury. Da nije passat luxury? Covece to je large family car. Ali ok, neka je i tako.

A sta je do generalizacija da su svi mali automobili sirotinjski? Da nije Fiat 500 sirotinjski? iLI 207? Ili Mi.To?

I konacno, DA, 90% vozaca passata b5 glumi neke mangupe - sediste spusteno do dole, naslon vozaca se vidi kroz zadnja vrata sa boka (u prevodu, vozi se lezecki), a desni lakat vozaca je redovno spusten na rucnu kocnicu dok je na licu izraz besnog "zestokog momka", uz zvuke granda kroz spustene prozore. Samo obrati paznju... da nece taj mozda da odrzava kola? Pa taj ne moze sebe da odrzava zdravim, a ne kola.
 
large

Ovo su kolica!!;)
 
911s [SK];11318912:
Doduše, u poslednje vreme imam dosta issue-a sa vozačima novijih Passata koji telefoniraju dok voze i jednostavno te ne konstatuju. :neutral:
A Fiat 500 je šminkerica, fora da se uzme nerealno veliki keš na konto slavnog imena i istorije.

Za ovaj post si u potpunosti u pravu. Masa tih "macana" uglavnom u Passatima ili Audijima misli da za njih zakon ne važi. Zato iz moje tačke gledišta postoji posebna kategorija vozila koju iz koje nikad ne bih uzeo nijedan model, jer prosto većina koji ih kupuju su neki... pa ne znam ni sma kako da okarakterišem a da bude pristojno. Bez obzira koliko su ti autmobili lepi, dobri ili kvalitetno napravljeni, kod mene imaju jako loš imidž. Passat B6, B7, Audi A4, A6, Golf IV, V, VI, Touareg, i slični... ali su mi strava automobili.

Što se tiče 500-tke... pa ista fora kao i Buba i Mini. Sad hoće i Citroen DS3 da izbaci, TRabant novi. Svi bi da uzimaju lovu na retro fazon... KO voli i ima para na glupiranje - neka izvoli.
 

Back
Top