Slike mrtvih ne čuvati u kući

Ja ću pre da poverujem u svaku priču nego što ću popu verovati.
Ne verujem u crnu magiju, odnosno ne verujem da je tako moćna na našim prostorima čak i da postoji, sve je to u podsvesti ako neko "oseća prisustvo" ali hteo sam da kažem da ću pre poslušati Ninu ma koliko primitivno i glupo zvučalo (naročito što je izvor kurir, piše u zagradi😂) nego što ću da zovem debelog pohlepnog iskvarenog popa da mi uzme mesečnu platu 😂

Ukratko ja .....
 
Ja ću pre da poverujem u svaku priču nego što ću popu verovati.
Ne verujem u crnu magiju, odnosno ne verujem da je tako moćna na našim prostorima čak i da postoji, sve je to u podsvesti ako neko "oseća prisustvo" ali hteo sam da kažem da ću pre poslušati Ninu ma koliko primitivno i glupo zvučalo (naročito što je izvor kurir, piše u zagradi😂) nego što ću da zovem debelog pohlepnog iskvarenog popa da mi uzme mesečnu platu 😂

Ukratko ja .....
podsvest?
znaš desi se da letnja cipela prokliza na kišnom trotoaru ali ne baš toliko da se ceo otklizaš niz asfalt aitobuskog stajališta i završiš ravnolinijski sa čelom pred zadnji točak

pa se isto dešava da jeftina radna snaga sa gradilišta obzirom na svoje kvalitete aljkavo postavi one trake oko kanala ali ne baš toliko da ti se noga upetlja pa se ispružiš ko sveća po pešačkom prelazu strme ulice niz koju noću vozači "daju gas nizbrdo"

a najmanje da se to sve desi za nedelju dana posle susreta sa čudnom osobom, a šta da smaram sa pričom "ona rekla, ja reko, pa onda ona kazala, ja kazao" kad je bila standardna "prevara" razmene sitnih predmeta za tobožnju "uspomenu"

posle trči u crkvu, pali sveće za nesreċnicu, molitve...baci ono u vodu...
jes, ja bacio njeno al nije ona moje...
 
...postoje istine i,- ...nase istine
ako su fotografije roditelja i predaka tj. do Kurajbera/ ...boze, cudne Odrednice.../
to ne moze biti negativno
nema nikakve veze sa Negativnim u tom Slucaju jer,
samo su to nam Prijatelji bili i njihove sjeni
samo sto se ne nasmjese...
Draga Nina,
sve prihvatam sto si interpretirala ili akcentovala ali,
Roditelji i njihovih Roditelja Roditelji...ne mogu nista ni u vizuelnom niti snovidnom...zasmetati...
P.S.
...nema ovdje niceg sto pisem kontra Tebi,
draga Prijateljice
samo bih objelodanio i moje vidjenje...nevidljivog...
P.S...
...sugestije koje pomrse su i mene kostale na Miljakovcu prije 20. godina
da ne kupim divan Rad u Drvetu poznatog Majstora
jer mi draga prijateljice rece da nije dobro drzati na zidu prostorija gdje obitavam
jer...unio sam strani duh sa figurom ...
Radio je , kaze, pola godine na njoj...koliko njega ima u Njoj...
P.S.
...kajem se i kajati cu se...
 
Pisao sam vec...
Rusi... imaju rijaliti shou koji se zove "Borba vidovnjaka"...
Nadju te posebne nadarene pojedince i konfrontiraju ih oko jednog zajednickog zadatka koji imaju da rese sto bolje...
Na kraju ko je uspesniji ide dalje...:)
Ima tu raznih vidovnjaka, samana, gurua, vestica i vesca...:) Mism, Rusija...:cool:
Ima tu necega...Neretko su mnogi medju njima ukazivali na pogubni uticaj koji predmeti ili slike pokojnih imaju na zive...
Stvari umeju da poprime energiju svojih vlasnika...Mnogi bivaju i direktni, nezakriti portali ka svetu mrtvih, kao npr. ogledala.
Popovi negde pomazu, negde ne...ukoliko odradjuju mehanicki, bez vere u svoj hriscanski ritual...
Individue iz tog shoua imaju darove koji se razlicito manifestuju, ali se uglavnom svode na mistican produzetak duse/aure
koja je voljom pojedinca sposobna da kroci dalje, vise, dublje u svet iza pojavnog, i gde cesto zatice generatore nepovoljnih stanja za zivuce...
Bilo da je rec o starom porodicnom grehu, gde karma odradjuje, pa im se savetuje da se iskupe na neki nacin...
Ili je cak rec o otvorenom, nekontrolisanom istupu prezira, bez bojazni za posledice, sto se tumaci kao prokletstvo koje baca bliznji ili neko dalji...
pa se taj crni energetski talas nekontrolisano prenosi iz generacije u generaciju, ostavljajuci posledice koje se prihvataju pod `igrom sudbine`...
dok ih neko ne detektuje pod pravim imenom i oshalje gde vec treba da ih oshalje. S Rusima nema igre.:cool:
 
Pisao sam vec...
Rusi... imaju rijaliti shou koji se zove "Borba vidovnjaka"...
Nadju te posebne nadarene pojedince i konfrontiraju ih oko jednog zajednickog zadatka koji imaju da rese sto bolje...
Na kraju ko je uspesniji ide dalje...:)
Ima tu raznih vidovnjaka, samana, gurua, vestica i vesca...:) Mism, Rusija...:cool:
Ima tu necega...Neretko su mnogi medju njima ukazivali na pogubni uticaj koji predmeti ili slike pokojnih imaju na zive...
Stvari umeju da poprime energiju svojih vlasnika...Mnogi bivaju i direktni, nezakriti portali ka svetu mrtvih, kao npr. ogledala.
Popovi negde pomazu, negde ne...ukoliko odradjuju mehanicki, bez vere u svoj hriscanski ritual...
Individue iz tog shoua imaju darove koji se razlicito manifestuju, ali se uglavnom svode na mistican produzetak duse/aure
koja je voljom pojedinca sposobna da kroci dalje, vise, dublje u svet iza pojavnog, i gde cesto zatice generatore nepovoljnih stanja za zivuce...
Bilo da je rec o starom porodicnom grehu, gde karma odradjuje, pa im se savetuje da se iskupe na neki nacin...
Ili je cak rec o otvorenom, nekontrolisanom istupu prezira, bez bojazni za posledice, sto se tumaci kao prokletstvo koje baca bliznji ili neko dalji...
pa se taj crni energetski talas nekontrolisano prenosi iz generacije u generaciju, ostavljajuci posledice koje se prihvataju pod `igrom sudbine`...
dok ih neko ne detektuje pod pravim imenom i oshalje gde vec treba da ih oshalje. S Rusima nema igre.:cool:
Taj sou sam gledao nekoliko sezona... Ispostavilo se da je sve dobar scenario, da bi se razni samani reklamirali. Koliko ko plati toliko daleko i dogura (Битва экстрасенсов se zove, ili zvao).
 
Taj sou sam gledao nekoliko sezona... Ispostavilo se da je sve dobar scenario, da bi se razni samani reklamirali. Koliko ko plati toliko daleko i dogura (Битва экстрасенсов se zove, ili zvao).
Tako je. Za neke bih mogao da pretpostavim da su fejkeri, kao onaj mali plavi, koji je valjda bio i u bajboku zbog slicnih razloga...
Dok za druge i ne bih mogao tako smelo da se kladim...Neki instinkt mi ne da.:p:cool:
 
Tako je. Za neke bih mogao da pretpostavim da su fejkeri, kao onaj mali plavi, koji je valjda bio i u bajboku zbog slicnih razloga...
Dok za druge i ne bih mogao tako smelo da se kladim...Neki instinkt mi ne da.:p:cool:
Vrhunski odradjeno,nema reci. Ali se tek kasnije saznalo da je sve fejk... Prvih nekoliko sezona je zaista bilo super za gledanje, ako nadjes sa prevodom a nisi gledao, pogledaj.
 
Ja sam kupovala robu u second hendu
predmeti mogu da nose negativnu energiju

doživeo sam da mi jedna lujkača iz inostranstva smesti smrtni ishod

dva puta za manje od deset dana
- pad pod točak gradskog prevoza nosom ka točku
- pad preko strme ulice gde su nizbrdo jurila kola, samo sam okrenuo glavu na drugu stranu dok sam ležao i izustio: "e, iebi ga"

Gospod Bog me spasio
Da se ne bi desilo i treći put otišao sam do crkve i objasnio im problem...

Moraću opet jer "osećam" da ta osoba periodično ali intenzivno pokušava da "pristupi" jer iako je njen predmet neutralizovan očigledno koristi onaj koji sam joj ja poklonio.

Dovoljno me ljudi poznaje da bi mislili kako ovo piše neko sujeveran iz nižeg intelektualnog ranga.
 
predmeti mogu da nose negativnu energiju

doživeo sam da mi jedna lujkača iz inostranstva smesti smrtni ishod

dva puta za manje od deset dana
- pad pod točak gradskog prevoza nosom ka točku
- pad preko strme ulice gde su nizbrdo jurila kola, samo sam okrenuo glavu na drugu stranu dok sam ležao i izustio: "e, iebi ga"

Gospod Bog me spasio
Da se ne bi desilo i treći put otišao sam do crkve i objasnio im problem...

Moraću opet jer "osećam" da ta osoba periodično ali intenzivno pokušava da "pristupi" jer iako je njen predmet neutralizovan očigledno koristi onaj koji sam joj ja poklonio.

Dovoljno me ljudi poznaje da bi mislili kako ovo piše neko nižeg intelektualnog ranga.
Jeli opasno ovo oblaciti?Pitala sam ovdje vec jeli neko oblaci garderobu iz second henda.
 

Back
Top