Slike i opisi automobila posetilaca foruma

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.890
Svanulo mi kada sam batalio poliranje i voskiranje svaki put upala mišića od čučanja i drndanja :D a rok trajanja 3-6 meseci. Uglavnom garaža je mama za sve probleme ja sam sad u pregovoru da marnem ogromnu garažu za 2 auta plus parking mesto ispred garaže u centru za neku sića lovu :cool:

E onda kreće jutjub čenel obuka za preprodavce :mrgreen:

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
10.167
Svanulo mi kada sam batalio poliranje i voskiranje svaki put upala mišića od čučanja i drndanja :D a rok trajanja 3-6 meseci. Uglavnom garaža je mama za sve probleme ja sam sad u pregovoru da marnem ogromnu garažu za 2 auta plus parking mesto ispred garaže u centru za neku sića lovu :cool:

Auto mora da ima zastitu …cim sam ga izvoskirao samo gledaju ,sat i po posao .
Imam ja garazu nego smara me da ga non stop izbacujem .

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.890
Ja perem auto jednom godišnje pred tehnički pregled inače sve ostalo završi kiša tu i tamo. Perem ga zimi odozdo od soli to pod obavezno ispuškiram.

IMG_20211117_193617.jpg

botr

Iskusan
Poruka
5.465

Ne bih da zvucim uvredljivo, ali ako imas upalu od voskiranja, ti si onda fizicka ruina.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.