Slike forumashica i forumasha

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

evo konacno ukapirah kako se postavljaju klik-slike :)

6opc6pv.jpg


zaboravio si da upalis svetlo :lol:
 
ahaha mogu samo reci da je ovaj mangup sa diplomom smesan kao crtani film...e slike su ti interesantne ko prazne tegle u spajzu...i vido sam da se svi raspomamili oko samouke i njenih slika...pa nista...samodrka samo ti nastavi da postavljas svoje obnazene slike i niko nece pomisliti da si ober prostitutka
e da ne bude bane smrad kao ne postavlja svoje slike
evo slajbice

 
Ханибалка, прелепа слика (и ти на њој, наравно)! :D

Алексеј, а што мене нема на колажу? :|

Pa tebe i ines nisam ubaciJo jer sam vase slike dobio sa NS foruma a ne LJiSa, pa nisam znao da li hocete da se pojavite...

Napravicu neku reviziju! ;) Ajde ostali, dajte jos neko neku sliku, pa da i vas ubacim!

slatkica si :) ajeee daj i donje delove, hocu sve da vidim bwe :(

Imam ja donje delove njene, poslacu ti! :lol:
 
...види овог Никија...био леп као девојчица...:lol:
...бре Алексеј...ала си наместио...свака част...под леву руку Дивља (и то нема да шврља...да дружи другог дечака за другу руку...:lol:), под десну Парка...а над главом најсмешнија и најслађа...:lol:
 
...види овог Никија...био леп као девојчица...:lol:
...бре Алексеј...ала си наместио...свака част...под леву руку Дивља (и то нема да шврља...да дружи другог дечака за другу руку...:lol:), под десну Парка...а над главом најсмешнија и најслађа...:lol:

PA rekoh ja, namerno sam sarao musko-zensko-musko-zensko... Ja golisav a podamnom golisava B&H... :lol:

Sada imam materijala za prosirenje... Bice uskoro revizija! ;)
 
...види овог Никија...био леп као девојчица...:lol:
...бре Алексеј...ала си наместио...свака част...под леву руку Дивља (и то нема да шврља...да дружи другог дечака за другу руку...:lol:), под десну Парка...а над главом најсмешнија и најслађа...:lol:

u tim godinama sam imao isto veliku kitu bez obzira sto sam licio na devojcicu .... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top