Slike forumashica i forumasha

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koristiš net u druge svrhe?!!! Stvaaaaarno:shock: Vau!!! Idi trči u Zavod da patentiraš pronalazak!! Požuri, ne stoj tu!!! Možda još neko otkrije toplu vodu pa te pretekne!!!!:roll:

PS.Meni se dopadaju Samoukine fotografije. Lepe su i sexy.

Bas si COOL:lol:

Slike su lepe...i sexy ali ona... Nemojte pogresno da me shvatite, cura je OK ali takvih ima koliko hoces a one se opet ne prosipaju po netu. Dovoljno joj je bilo da postavi 1 ili 2 slike.
 
Sta ga znam, nemam nista protiv sto se samouka odvazila na ovako veliki korak, ja licno ne bih smela da postavim tako nesto golisavo na net.
Imam sliku u profilu i po meni je to OK, to je moj izbor, ko nece da postavi sliku i to je OK.

Samo nemojmo se vredjati. Sto je nekome lepo - drugome nije - dok je sveta i veka je tako bilo i bice...
 
Nemam ja ništa protiv muvanja preko interneta... čak i da neko isključivo zato negdoe dolazi... čak i kada za to koristi podforume koji očigledno ne služe tome......... ono, ljudi smo...
Vidim, neki su se tako i upoznali i poduže su zajedno.....
Ali mi nikako, nikako ne ide u glavu da se neko konektuje i u momentu se oseti kao na stočnoj pijaci, te počne da zagleda konjima u zube da vide koliko su matori, dal' su svinje dovoljno debele, te da se, shodno tome gde je, tako i ponaša, i javno prokomentariše prodavcima (opet, svima) koliko konkretno je debela koja svinja..... pfuj

Ti si dakle stvarno :shock: :lol: :lol: :lol: da ne nastavljam..... :lol:
 
WTF:shock:

Ja mislio normalni ljudi ovde.....bez uvrede za doticnu devojku al' imas sisice, i fali ti nekoliko kila...jbte pa da je i karmen elektra okacila slike koji vam je ****....ili ste svi sarkasticni ili ste zagoreli do jaja...:lol:
Ili ne vole svi sisu podjednakim intenzitetom. Neke je to prošlo kad ih je mama odbila :)
A Karmen Elektra je oličenje plastike, pri tom ne mislim na dimenzije nego na facu. Sva je nekako kao jedan ogroman šablon po kome se modeluju ostale, normalne žene... sa svom njihovom normalnom lepotom.
 
Pa vidi, da su devojke malo slobodnije, uvek bi se našao neki kreten koji bi joj našao manu. Makar celulit. Primetićeš da čak žene ovde ne vređaju žene, ili se bar kontrolišu :shock: već to rade muškarci... odrvatno.

Kao kad sam u društvu "para" gde on stalno komentariše kako mu se devojka malo nagojila :roll:

A od svih glupih izjava na svetu, ovo je najpamentija glupa: "svim devojčicama treba govoriti da su lepe, čak i ako to nisu" :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top