Quantcast

Slike forumashica i forumasha

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

banegad

Domaćin
Poruka
4.565
ahaha mogu samo reci da je ovaj mangup sa diplomom smesan kao crtani film...e slike su ti interesantne ko prazne tegle u spajzu...i vido sam da se svi raspomamili oko samouke i njenih slika...pa nista...samodrka samo ti nastavi da postavljas svoje obnazene slike i niko nece pomisliti da si ober prostitutka
e da ne bude bane smrad kao ne postavlja svoje slike
evo slajbice

gost 110506

Primećen član
Poruka
861
Ханибалка, прелепа слика (и ти на њој, наравно)! :D

Алексеј, а што мене нема на колажу? :|
Pa tebe i ines nisam ubaciJo jer sam vase slike dobio sa NS foruma a ne LJiSa, pa nisam znao da li hocete da se pojavite...

Napravicu neku reviziju! ;) Ajde ostali, dajte jos neko neku sliku, pa da i vas ubacim!

slatkica si :) ajeee daj i donje delove, hocu sve da vidim bwe :(
Imam ja donje delove njene, poslacu ti! :lol:

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.085
...види овог Никија...био леп као девојчица...:lol:
...бре Алексеј...ала си наместио...свака част...под леву руку Дивља (и то нема да шврља...да дружи другог дечака за другу руку...:lol:), под десну Парка...а над главом најсмешнија и најслађа...:lol:

gost 110506

Primećen član
Poruka
861
...бре Алексеј...ала си наместио...свака част...под леву руку Дивља (и то нема да шврља...да дружи другог дечака за другу руку...:lol:), под десну Парка...а над главом најсмешнија и најслађа...:lol:
PA rekoh ja, namerno sam sarao musko-zensko-musko-zensko... Ja golisav a podamnom golisava B&H... :lol:

Sada imam materijala za prosirenje... Bice uskoro revizija! ;)

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.518
u tim godinama sam imao isto veliku kitu bez obzira sto sam licio na devojcicu .... :lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.