Slike i opisi automobila posetilaca foruma

Subaru BRZ i sestra Toyota imaju zajednički problem....Motori moraju na reparaturu na nekih 150 - 160 tisuća km, taj boxer nije dugotrajan! Da imaju redni motor taj dvojac bi bio mrak. Auto Lončarić...
Da, ali boxer zahvaljujuci nizem tezistu pruza bolju stabilnost sto je za sportski auto veoma vazno. Nisu svi motori te vrste tako kvarljivi. Ima ih i veoma trajnih.
 
Najozbiljnije da. Autoput je izasfaltiran tako a mi to nije problem, jedino sto moze biti problem je logistika. Rezervoar mi je dovoljan za oko 300 milja i ako izmedju dve pumpe imam vise od toga to mi moze biti problem, a ako su na manje od 250. . . Nema nikakvih problema. Sto se tice hotela, to se da srediti, hrana takodje. Hranu mogu da kupim pa da nosim par dana sa sobom, nece biti nista problematicno. Jedino benzin je problem.
Nista, onda kante i levak. Seti se kako je nama ovde bilo za vreme sankcija.
 
Posto sam za sad samac idem sam. E sad kako cu na put da idem u Maju-Junu-Julu-Avgustu sledece godine (jos moram da proucim malo bolje vremenske prilike), ako se desi da nisam sam onda cu verovatno morati da vodim i devojku/zenu jer cisto sumnjam da ce pokazati bilo kakvo razumevanje kad joj kazem "Duso odo ja na putovanje mog zivota, a ti sedi pa me cekaj kuci dok se ne vrnem za otprilike mesec dana." :lol:
Ako budem isao sam, onda verujem da nece biti nikakvih problema sa prtljagom i da ce sve komotno stati, ali ako budem imao saputnicu. . . Tu ce biti cupavo sa prtljagom. . .
 
52874781_2001854626550679_6478084492358582272_o.jpg


jbg nemam auto :mrgreen:
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    15,9 KB · Pregleda: 5

Back
Top