Quantcast

Slike automobila posetilaca foruma

Zgoljavko

Zainteresovan član
Poruka
112
Da se malo pohvalim. :)

Neki lik prosle godine radio poliranje. Tada delovalo ok, ali pre neki dan pogledam auto odozgo, i is*izdim. Sta je radio, sta je stavljao, ne znam.

Kako je to izgledalo:

IMG_20210616_204030.jpg

IMG_20210611_154504.jpg

IMG_20210616_204116.jpg

Zgoljavko

Zainteresovan član
Poruka
112
Hahaha, ma drugar, ne trljam ja. masina trlja. Naravno nesto se sitno mora i rucno. Za mene je to cucanje, razgibavanje. Kada radim video editing, montazu, 3d animaciju ili nestodrugo za kompom, utrni kicma. Ne mogu se posle ispraviti. Ali jednostavno, volim te stvari da radim. Pa jos elektronika, elektrotehnika ...

Sto gledas sa losije strane? ;)

Ispricacu ti nesto. Ja i moja porodica bukvalno pocinjemo zivot izpocetka. U pozaru 8 Aprila smo izgubili sve sem tog auta, kompjutera, monitora, lap topa i televizora. To sam uspeo da iznesem. Da sin desetak minuta pre toga nije otisao u grad autom, mozda bi i njega izgubili.
Medjutim sutradan na pitanje novinarke jedne Niske TV, rekao sam joj da se okrene ipogleda kroz prozor. Zar ne vidite da je posle takve noci, vani suncano.

Izgubio sve u Nisu, presli u Bg po novi pocetak, zivot. Ko zna gde cemo sutra biti.
Televizor se sinoc pokvario. Sumnjam na jedan tranzistor, ali opet moram kupiti sve ispocetka. lemilicu, instrument, tinol ...Jbg, u zivotu nije sve idealno. Danas gubim sutra dobijam.

Pa i ovo, radim u cemu uzivam. Danas *ebem kicmu za kompom, ali volim to sta radim. Sutra cu tu istu kicmu razgibavati poliranjem i opet uzivati.

mario80

Buduća legenda
Poruka
28.441
Baš mi je žao što se desilo, bacih oko na taj datum i vidim kako je to bilo u nišu... Jbg barem je alat danas jeftin. I mi smo sve izgubili u ratu 90tih šta god ti treba nemaš počev od običnog eksera...

Ma kažem da je poliranje lepo ali ga treba izbegavati zarad boje auta eto. Jednom kad kreneš da poliraš nema kraja.

DarkMoon

Iskusan
Poruka
6.400
Da se malo pohvalim. :)

Neki lik prosle godine radio poliranje. Tada delovalo ok, ali pre neki dan pogledam auto odozgo, i is*izdim. Sta je radio, sta je stavljao, ne znam.

Kako je to izgledalo:

Pogledajte prilog 971059

Pogledajte prilog 971060

Pogledajte prilog 971061
Deluje mi kao da je lak ostecen na krovu ,to bi trebalo prelakirati pa tek onda ispolirati ovako nanosenje paste ne vredi.
Mozda je bila losa pasta ,istekao rok trajanja ili je auto bio na Suncu a to nikako ne sme kada se radi poliranje i limarija ne sme da bude vruca ,zagrejana.

zmlatan

Aktivan član
Poruka
1.133
407-sale.jpg

2010, 2.0hdi, 140ks, Sport, garantovanih 130 hiljada milja, historija servisa 100%, skoro nove gume, novi akumulator, kocnice skoro nove, servis klime uradjen, tehnicki pregled pre dva meseca, navigacija, automatska klima, polukozna elektricna sedista...
Kod mene je bio 8 godina, nikad nije stao, 8 godina sam placao pomoc na cesti, nikad koristio uslugu.
Prodao sam ga danas popodne, cini mi se u dobre ruke. Javio mi se covek, stigao je kuci, kaze svidja mu se auto i zahvaljuje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.